ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
    امتیازها
    80
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

Question مشکل در اجرای بازی با لپتاپ hp 4530

سلام من لپتاپ hp 4530 دارم و دو تا درایور واسه کارت گرافیک نصب کردم، یکی intel و دیگری AMD Radeon 7470من سوییچ کردم که کلا روی high performance باشه اما به هنگام اجرای حتی ساده ترین بازی ها با گرافیک خیلی معمولی هم با مشکل مواجه می شوم. البته پیغام خطا نمیده فقط وسط بازی یکدفعه صفحه مانیتور رنگ قاطی می کنه و کلا لپتاپ قفل میشه و هیچ کلیدی کار نمیکنه و مجبورم که آن را دستی خاموش کنم!می خواستم ببینم مشکل لپتاپم چیه؟اگه کمکم کنید ممنون میشم
    امتیازها
    14,632
    سطح
    78
    2,526
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    مثلا چه بازی و روی چه جزئیاتی میزاری ؟
    MSI Z77 MPOWER
    INTEL I7 3770K
    CORSAIR VENGEANCE 4*4 1600MHZ
    ASUS GTX TITAN
    GREEN X9 V2
    THUNDERBOLT GOLD 850W
    THERMALRIGHT MACHO
    CORSAIR GS 128GB
    LG 22 LED
    امتیازها
    80
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط 7777 نمایش پست ها
    مثلا چه بازی و روی چه جزئیاتی میزاری ؟
    از بازی supercow بگیر تا resident evil و tomb raidar که روی گرافیک 128 هم اجرا میشن با گرافیک 1گیگ من مشکل دارن و همونطور که توضیح دادم لپتاپ کلا هنگ میکنهمن فکر میکنم گرافیک اصلی کامپیوترم اجرا نمیشه و در حقبقت روی گرافیک اصلی سوییچ نمیشه و روی گرافیک ضعیف intel کار می کنه در حالیکه graphic properties نشون میده که کلا گرافیک لپتاپ روی high performance هست و همه برنامه ها رو با گرافیک اصلی AMD اجرا می کنه اما عملا...قبلا این مشکل نبود همین که ویندوزم رو عوض کردم اینطوری شد در حالی که همه تنظیمات رو مثل قبل انجام دادم و همه درایورها بدرستی نصب شدند!
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط sargazim نمایش پست ها
    از بازی supercow بگیر تا resident evil و tomb raidar که روی گرافیک 128 هم اجرا میشن با گرافیک 1گیگ من مشکل دارن و همونطور که توضیح دادم لپتاپ کلا هنگ میکنهمن فکر میکنم گرافیک اصلی کامپیوترم اجرا نمیشه و در حقبقت روی گرافیک اصلی سوییچ نمیشه و روی گرافیک ضعیف intel کار می کنه در حالیکه graphic properties نشون میده که کلا گرافیک لپتاپ روی high performance هست و همه برنامه ها رو با گرافیک اصلی AMD اجرا می کنه اما عملا...قبلا این مشکل نبود همین که ویندوزم رو عوض کردم اینطوری شد در حالی که همه تنظیمات رو مثل قبل انجام دادم و همه درایورها بدرستی نصب شدند!
    احتمالاً عمل سوئیچ بین گرافیک مجتمع و کارت گرافیک اصلی توسط نرم افزار مربوطه به درستی انجام نمیشه !!!

امتیازها
    80
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط eshraghi2011 نمایش پست ها
    احتمالاً عمل سوئیچ بین گرافیک مجتمع و کارت گرافیک اصلی توسط نرم افزار مربوطه به درستی انجام نمیشه !!!
    منم همین حدسومیزنم ولی ظاهرا که همه چی درسته! چه راه حلی هست؟
    امتیازها
    5,273
    سطح
    46
    88
    کاربر انجمن
    سلام اونجایی که نوشتی
    نقل قول نوشته اصلی توسط sargazim نمایش پست ها
    فقط وسط بازی یکدفعه صفحه مانیتور رنگ قاطی می کنه و کلا لپتاپ قفل میشه و هیچ کلیدی کار نمیکنه
    یعنی اینکه یکم بازی خوب اجرا میشه و بعد خراب میشه

امتیازها
    80
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrz نمایش پست ها
    سلام اونجایی که نوشتی

یعنی اینکه یکم بازی خوب اجرا میشه و بعد خراب میشه

آره اجرا میشه ولی بعد حدوداً 10 دقیقه اتفاقی که گفتم میفته
    امتیازها
    5,273
    سطح
    46
    88
    کاربر انجمن
    موقع بازی کردن صدای فن میاد که نشون بده داره کار میکنه اخه ممکنه به علت گرمای زیاد این اتفاق بیفته شما یه بار با برنامه Speccy دمای پردازنده رو یه بار چک کن
    http://soft98.ir/tags/برنامه+Speccy
    امتیازها
    80
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نمی دونم چرا پستهام نمیاد!!

بله چک کردم به هنگام اجرای بازی دما بین 80 تا 100 هست. روی 93 بود که همون اتفاق افتاد!
    یعنی از داغ شدنش هست؟! ولی قبلا این مشکل رو نداشتم! قبلا هم داغ میشد ولی اجرا میشد

راستی ویندوز قبلی من ویروسی شدید بود بطوریکه وقتی می خواستم graphic properties رو باز کرده و به گرافیک اصلی سوییچ کنم خطای CLI.exe میداد که این مشکل بعد از ویروس کشی و عوض کردن ویندوز رفع شده..
    به نظر شما چیکار کنم؟
    امتیازها
    5,273
    سطح
    46
    88
    کاربر انجمن
    به نظرم اگه مشکل از سوییچ کردن کارت intel به کارت اصلی باشه از همون اول بازی باید مشکل داشته باشی.دمای پردازنده هم یکم زیاد هست ولی نه اونقدر.اگه قبلا هم ویندوز رو عوض می کردی ولی این مشکل رو نداشتی حالا بعد ویروسی شدن و بعد نصب ویندوز جدید این مشکل پیش اومده ممکنه هنوز ویروس به کلی پاک نشده باشه چون بعضی از ویروس ها خودشون رو تو همه ی درایو ها کپی می کنند یعنی اگه شما حتی ویندوز رو هم عوض کنی با باز کردن درایو های دیگه باز هم دوباره ویروس اجرا میشه وباز همون آش و همون کاسه به نظرم شما همه ی درایو ها رو یه بار اسکن کن.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع