ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط sargazim نمایش پست ها
    نمی دونم چرا پستهام نمیاد!!

بله چک کردم به هنگام اجرای بازی دما بین 80 تا 100 هست. روی 93 بود که همون اتفاق افتاد!
    یعنی از داغ شدنش هست؟! ولی قبلا این مشکل رو نداشتم! قبلا هم داغ میشد ولی اجرا میشد

راستی ویندوز قبلی من ویروسی شدید بود بطوریکه وقتی می خواستم graphic properties رو باز کرده و به گرافیک اصلی سوییچ کنم خطای CLI.exe میداد که این مشکل بعد از ویروس کشی و عوض کردن ویندوز رفع شده..
    به نظر شما چیکار کنم؟
    دوست خوبم وقتی از برنامه های دور زدن تخم مرغ شکن استفاده میکنید پست هاتون در انتظار تایید میمونند. برای همین بهتره بدون اجرای اون برنامه ها از فروم استفاده کنید.

در مورد مشکلتون باید عرض کنم واقعا" این لپ تاپ های جدید 2 کارت گرافیکی معضلی هستش الان من خودم یه DELL 5520 زیر دستم دارم، وقتی درایور جدید Intel رو نصب میکنم درایور گرافیک 7670 رو با لگد از تو سیستم میندازه بیرون و من واقعا" موندم به صاحب لپ تاپ بگم سیستم رو اصن آپدیت بکنه یا نکنه با این وضعیت.

اما در مورد سیستم شما. ببنید شما ابتدا باید پس از ویندوز ریختن اون رو به آخرین ورژن مایکروسافت آپدیت کنید. ترجیحا" اگر مایکروسافت آپدیتی برای درایور کارتهای گرافیک داد اونها رو نصب نکنید.

حالا من نمیدونم ویندوز 7 روی سیستم دارید یا ویندوز 8، اگر 7 باشه بهتره.

بعد به سایت لپ تاپ مراجعه کنید و درایورهای گرافیک رو که به روز شده اند از داخل سایت رسمی تولید کننده ی لپتاپتون دانلود و اونها رو نصب کنید.

بعد با نصب یک ضد ویروس درست و حسابی و آپدیت - مثل Norton Internet Security 2013 سیستمتون رو در مورد ویروس چک کنید.

حالا بیایید یک بازی سبک مثلا" فیفا روی سیستم بریزید ببنید آیا خودش گرافیک رو سوییچ میکنه یا از داخل نرم افزار درایور AMD میتونید برنامه رو با High Performance اجرا کنید یا خیر.

میرسیم سراغ دمای پردازنده که واقعا" زیاده. میتونید با استفاده از برنامه ی AIDA64 پردازنده و گرافیک رو زیر لود 100% ببرید و دمای اونوها رو اندازه بگیرید. اگر دما خیلی بالا بره، مثل همون 100 درجه یا اینکه سیستم Crash کنه و اصن دیگه جواب نده، اونوقت ممکنه باید قسمت خنک کننده لپ تاپ رو تمییز کنید و یا اصن به گارانتی ببرید برای تعویض خمیر سیلیکن موجود در روی گرافیک و CPU.

خلاصه راه دراز و طولانی برای عیب یابی دارید. حالا باز تو هر مرحله کمک خواستید در خدمتیم.
    امتیازها
    80
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armin2012 نمایش پست ها

اما در مورد سیستم شما. ببنید شما ابتدا باید پس از ویندوز ریختن اون رو به آخرین ورژن مایکروسافت آپدیت کنید. ترجیحا" اگر مایکروسافت آپدیتی برای درایور کارتهای گرافیک داد اونها رو نصب نکنید.

حالا من نمیدونم ویندوز 7 روی سیستم دارید یا ویندوز 8، اگر 7 باشه بهتره.

بعد به سایت لپ تاپ مراجعه کنید و درایورهای گرافیک رو که به روز شده اند از داخل سایت رسمی تولید کننده ی لپتاپتون دانلود و اونها رو نصب کنید.

بعد با نصب یک ضد ویروس درست و حسابی و آپدیت - مثل Norton Internet Security 2013 سیستمتون رو در مورد ویروس چک کنید.

حالا بیایید یک بازی سبک مثلا" فیفا روی سیستم بریزید ببنید آیا خودش گرافیک رو سوییچ میکنه یا از داخل نرم افزار درایور AMD میتونید برنامه رو با High Performance اجرا کنید یا خیر.

میرسیم سراغ دمای پردازنده که واقعا" زیاده. میتونید با استفاده از برنامه ی AIDA64 پردازنده و گرافیک رو زیر لود 100% ببرید و دمای اونوها رو اندازه بگیرید. اگر دما خیلی بالا بره، مثل همون 100 درجه یا اینکه سیستم Crash کنه و اصن دیگه جواب نده، اونوقت ممکنه باید قسمت خنک کننده لپ تاپ رو تمییز کنید و یا اصن به گارانتی ببرید برای تعویض خمیر سیلیکن موجود در روی گرافیک و CPU.

خلاصه راه دراز و طولانی برای عیب یابی دارید. حالا باز تو هر مرحله کمک خواستید در خدمتیم.
    ممنون از راهنماییتون
    درایورها رو که از سایت HP گرفتم و جدید هستن
    آنتی ویروسم هم نود32 ورژن 6 آپدیت هست که 800 تا ویروس واسم پاک کرد! در حال حاضر که ویروسی پیدا نکرده ولی یه بار دیگه هم درایوها را اسکن می کنم ببینم چی میشه
    در مورد بازی هم من بازی خیلی سبک بچگانه supercow را باهاش امتحان کردم که همین مشکلو داشت.
    در مورد دما هم حتما نرم افزار AIDA رو حتما امتحان می کنم
    امتیازها
    80
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سیستمم رو با AIDA64 تست کردم متاسفانه دما که بالا رفت به همون مشکل برخورد!
    حالا باید چکار کنم؟!
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط sargazim نمایش پست ها
    سیستمم رو با AIDA64 تست کردم متاسفانه دما که بالا رفت به همون مشکل برخورد!
    حالا باید چکار کنم؟!
    باید با Blower قسمت فن و خنک کننده ی لپتاپ رو تمییز کتید. حتی الامکان باید خمیر سیلیکنش هم عوض بشه. اگر گارانتی داره به شرکت گارانتی بسپارید و یا به معازه و یا تعمییر کاری که وارد باشه. بعد براش یه کول پد هم بخرید که خنکش کنه.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع