ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 55
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    خوبه. عالی شد!
    منم از خدامه! عشق من EVGA ـــست! اما بعد از مدت ها تحقیق و جستجو متوجه شدم که بعد از EVGA گیگابایت می تونه حکم رانی کنه بین برندها و از سایرین یه سر و گردن بالا تره!
    بخاطر همین روی آوردم به این برند و پیگیرش هستم...
    خدا رو شکر هر طور شده بود، پای آواژنگ رو به این فروم باز کردم... بعد از کلی ایمیل و اینا قیمت ها رو در سایت سخت افزار می ذارن! خودشون فعالیت هم می کنن در این فروم. پاسخ کاربر رو میدن.
    پاسخ ایمیل رو میدن. خدا رو شکر... خلاصه شرکت بسیار موفق و پیگیری هست.
    البته قبلاً در مجله و سایت فقط گویا فعالیت داشتن و اون هم خیلی کم! سالانه! :D الان بهتر شده خیلی. دستشون رو از همینجا می بوسیم. :D
    امتیازها
    14,632
    سطح
    78
    2,526
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_zm11 نمایش پست ها
    آقا تا اینجا شد این ،
    Intel Core™ i7-4770 Haswell Processor 1150
    main GIGABYTE Z87X-UD4H 1130
    CORSAIR - Dual Channel 8GB - 2133 . 380
    Giga - GeForce GTX 660 1050
    GREEN - GP750 ,450
    که میشه 4.160

بازم اگه کسی نظری داره بگه لطفا ، این سیستم قراره برای رندرینگ ، ادیت موسیقی و تصویر و نرم افزارهای گرافیکی مثل افترافکت استفاده بشه ، از نظرهای سازنده ی شما استقبال خواهد شد
    قیمت اون رمهای کورسیر 560 تومنه عزیز از کجا قیمت گرفتی!!!!!!!
    MSI Z77 MPOWER
    INTEL I7 3770K
    CORSAIR VENGEANCE 4*4 1600MHZ
    ASUS GTX TITAN
    GREEN X9 V2
    THUNDERBOLT GOLD 850W
    THERMALRIGHT MACHO
    CORSAIR GS 128GB
    LG 22 LED
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    بچه ها فقط توجه داشته باشید که نرم افزار ادیوس و بقیه ی نرم افزارهای میکس و مونتاژ برای پردازنده های اینتل و کارت گرافیک های AMD بهینه سازی بیشتری شدن، اصولا در بحث رندرگیری کارت های AMD خیلی خیلی خیلی بهتر از انویدیا عمل میکنه پس به نظرم کلا از فکر کارت گرافیک های nvidia بیاین بیرون.
    امتیازها
    7,841
    سطح
    59
    284
    کاربر انجمن
    سلام.
    استیو عزیز مهم اینه که با چه نرم افزارها و پلاگین هایی رندر میگیرن !
    اما در کل انویدیا یه سر ور گردن بالاتره تو این زمینه ولی قیمتاش هم خیلی بالاتره !
    بستگی به خیلی چیزا داره !

اما علی عزیز :
    اگه شما مثلا 1سال دیگه بخوای این سیستمت رو ازتقا بدی ، چه چیزیشو میتونی ارتقا بدی؟
    میتونی سی پی یو رو 12 هسته ای کنی؟ آیا
    خودت هم میدونی که سوکت 2011 اینتل برای رندرینگ و کارهای صنعتیه !(بازی رو که میخوره ) !!!!!
    خوب چرا سی پی یو 3930k با قیمت 2 میلیون رو نمیخری؟اگه این سی پی یو رو مقایسه کنی با 4770 ، و 3770 ، حقیقتا تو رندر خیلی سرتره !!!!!!!!!!!!
    و با اورکلاک کردنش میشه سی پی یو رتبه پنجم !!!! این سی پی یو ارزش سرمایه گذاریو داره !
    نظر من 3930 کا و سوکت 2011 هستش ! بازم هزینه و بودجه دست شماست ....
    من که کارم رندرینگه واسم تعداد هسته و مسیر خیلی مهمه و 3930 رو به هر سی پی یو دیگری ترجیح میدم !میتونی الان 3820 رو بگیری بعد با 3930 عوضش کنی ....

به هر حال موفق باشی .
    امتیازها
    8,580
    سطح
    62
    250
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط 7777 نمایش پست ها
    قیمت اون رمهای کورسیر 560 تومنه عزیز از کجا قیمت گرفتی!!!!!!!
    اوووف ، درست میگی دادا ، باس 2133 رو زدم قیمت 2000 رو ، اصلا حواسم نبود ، 2133 دور و ور 500 تومنه
    این حسین کیست که عالم همه دیوانه ی اوست !؟
    این چه شمعی است که جان ها همه پروانه ی اوست !؟
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    جهت اطلاع استارتر تاپیک عرض میکنم:
    میدونستید بهترین سیستم ها برای کاربرد شما Mac pro های apple هستن؟ و حرفه ای ترین کسانی که با این نرم افزارها کار میکنند از MacPro استفاده میکنند؟ همیشه سازندگان این نرم افزارها، ابزارهای خودشونو برای مک پرو بهینه میکنند و افترافکت و کلا مجموعه نرم افزارهای شرکت Adobe روی سیستم عامل مکینتاش بهترین کارایی خودشونو دارن.
    سخت افزار MacProها چند ساله که از پردازنده های intel و کارت گرافیک های AMD استفاده میکنه، چون اینها قدرت زیادی در رندرگیری دارن. برای همین نرم افزارهایی که ذکر کردین در سیستم های با پردازنده ی intel و کارت گرافیک های AMD کارایی بهتری دارند.
    ورژن های پیشین نرم افزارهای میکس و مونتاژ حتی قادر به استفاده ی درست از منابع سیستم های مبتنی بر پردازنده های AMD و کارت گرافیک های nvidia نبودند. در ورژن های جدیدتر طی تقاضای کاربران و بازار این نرم افزارها، شرکت سازنده بهینه سازی هایی هم برای دارندگان سخت افزارهای دیگه میکرد و کارایی رو در سیستم هایی که از پردازنده های AMD یا کارت های انویدیا استفاده میکردن، افزایش پیدا کرد، اما هنوزم بهترین کارایی این نرم افزارها در سیستم های مک و در قدم بعدی PCهای مبتنی بر پردازنده های intel و گرافیک های AMD هست.
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    مقایسه ی HD7970 و GTX680 در پردازش های عددی و رندرگیری و 3D و open cl
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.JPG
مشاهده: 27
حجم: 53.1 کیلو بایت
    منبع: GPUBOSS
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: double.jpg.jpeg
مشاهده: 28
حجم: 42.1 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 47487.png
مشاهده: 31
حجم: 34.2 کیلو بایت

منبع: toms hardware برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 08-OpenCL-02-Luxmark.png
مشاهده: 25
حجم: 18.6 کیلو بایت
    امتیازها
    8,580
    سطح
    62
    250
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    میدونستید بهترین سیستم ها برای کاربرد شما Mac pro های apple هستن؟ و حرفه ای ترین کسانی که با این نرم افزارها کار میکنند از MacPro استفاده میکنند؟ همیشه سازندگان این نرم افزارها، ابزارهای خودشونو برای مک پرو بهینه میکنند و افترافکت و کلا مجموعه نرم افزارهای شرکت Adobe روی سیستم عامل مکینتاش بهترین کارایی خودشونو دارن.
    سخت افزار MacProها چند ساله که از پردازنده های intel و کارت گرافیک های AMD استفاده میکنه، چون اینها قدرت زیادی در رندرگیری دارن. برای همین نرم افزارهایی که ذکر کردین در سیستم های با پردازنده ی intel و کارت گرافیک های AMD کارایی بهتری دارند.
    ورژن های پیشین نرم افزارهای میکس و مونتاژ حتی قادر به استفاده ی درست از منابع سیستم های مبتنی بر پردازنده های AMD و کارت گرافیک های nvidia نبودند. در ورژن های جدیدتر طی تقاضای کاربران و بازار این نرم افزارها، شرکت سازنده بهینه سازی هایی هم برای دارندگان سخت افزارهای دیگه میکرد و کارایی رو در سیستم هایی که از پردازنده های AMD یا کارت های انویدیا استفاده میکردن، افزایش پیدا کرد، اما هنوزم بهترین کارایی این نرم افزارها در سیستم های مک و در قدم بعدی PCهای مبتنی بر پردازنده های intel و گرافیک های AMD هست.
    در مورد اپل کاملا با شما موافقم چون با چشم کارای و توان چند برابریش رو نسبت به pc دیدم ،متاسفانه بودجه دست و پا گیره وگرنه شکی نیست که Imac برای مونتاژ فوق العادس ، اما در مورد کارت گرافیک AMD ، حقیقتا با توجه به تجربه ی شخصیم از Amd ها و Ati ها دل خوشی ندارم ، اما همیشه از نظر دیگران هم استفاده میکنم ، در مورد گرافیک نظر شما چیه ؟ شما 1 گرافیک تا 1.100 با چیپ AMD که از 660 بهتر باشه به من پیشنهاد کن لطفا
    ویرایش توسط ARMIN : 2013/07/10 در ساعت 23:12
    امتیازها
    8,580
    سطح
    62
    250
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armin2012 نمایش پست ها
    اگر بخواهید پست های اضافی رو پاک کنم براتون؟
    با عرض پوزش ، برای اینکه از عاقبت کار می ترسم و دلم نمیخواد در نهایت تاپیکم بسته شه ، از مدیر محترم خواهش دارم اگه خدایی نکرده داشت کار بیخ پیدا می کرد پستهایی که بویی از کل کل توش میاد رو پاک کنند ، اما اگر همینجا تموم شد نیازی نیست
    امتیازها
    8,580
    سطح
    62
    250
    کاربر انجمن
    iSteve برادر من شما قرار بود بنده راهنمایی کنید و 1 گرافیک از سری AMD به من معرفی کنی تا 1.100 که از 660 بهتر باشه ؟ خواهشا وارد بحث نشید ، هرکس بلاخره نظری داره ،لطفا به اصل مطلب بریسیم
صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 55

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع