ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23
    امتیازها
    61
    سطح
    1
    3
    کاربر جدید

Unhappy مشکل خاموش نشدن کامپیوتر

با سلام خدمت دوستان عزیز و مهندس.
    بنده یه سیستمی دارم در منزل که وقتی Shutdown می کنم مانیتور خاموش می شه ولی کیس کامپیوتر همچنان روشنه و هم چراغ سبز جلوی کیس روشنه و هم صدای فن کامپیوتر میاد.تا زمانی که من دکمه Power رو چند ثانیه نگه ندارم کامپیوتر خاموش نمی شه.البته ریستارت میشه ولی Shutdown نمیشه.
    چیکار باید بکنم؟
    چاره کار کجاست؟
    باید عرض کنم خدمتتون که مادربورد من Asus هستش و آخرین آپدیت BIOS رو هم دانلود کردم و با EZFlash Asus این آپدیت رو لود کردم ولی بازم مشکل حل نشد.
    و دوباره باید بگم که قبل از این مشکل یه مشکل دیگه هم داشت و اونم این که بعد از چند ثانیه روشن کردن خود به خود ریستارت می شد که گفتم حتما حرارت سی پی یو بالا میره و فن سی پی یو رو و خود سی پی یو رو در آوردم و با احتیاط کامل تمیز کردم.بعد از نصب مشکل خود به خود ریستارت شدن حل شد.ولی الان هرچی کامپیوتر رو خاموش می کنم مانیتور خاموش می شه ولی کیس همچنان کار می کنه.
    فقط بعضی اوقات موقعه ای که می خواد سیستم بوت بشه این اررور رو میده:
    CPU Over Temperture Error!
    Press F1 To Resume
    چیکار باید بکنم؟
    پیشاپیش از پاسخ هاتون سپاسگذارم.
    ویرایش توسط mohammadmono : 2013/07/10 در ساعت 16:46 دلیل: کامل تر کردن سوال
    امتیازها
    15,078
    سطح
    79
    529
    کاربر انجمن
    مطمئنی turn of میکنی؟
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmono نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز و مهندس.
    بنده یه سیستمی دارم در منزل که وقتی Shutdown می کنم مانیتور خاموش می شه ولی کیس کامپیوتر همچنان روشنه و هم چراغ سبز جلوی کیس روشنه و هم صدای فن کامپیوتر میاد.تا زمانی که من دکمه Power رو چند ثانیه نگه ندارم کامپیوتر خاموش نمی شه.البته ریستارت میشه ولی Shutdown نمیشه.
    چیکار باید بکنم؟
    چاره کار کجاست؟
    باید عرض کنم خدمتتون که مادربورد من Asus هستش و آخرین آپدیت BIOS رو هم دانلود کردم و با EZFlash Asus این آپدیت رو لود کردم ولی بازم مشکل حل نشد.
    و دوباره باید بگم که قبل از این مشکل یه مشکل دیگه هم داشت و اونم این که بعد از چند ثانیه روشن کردن خود به خود ریستارت می شد که گفتم حتما حرارت سی پی یو بالا میره و فن سی پی یو رو و خود سی پی یو رو در آوردم و با احتیاط کامل تمیز کردم.بعد از نصب مشکل خود به خود ریستارت شدن حل شد.ولی الان هرچی کامپیوتر رو خاموش می کنم مانیتور خاموش می شه ولی کیس همچنان کار می کنه.
    چیکار باید بکنم؟
    پیشاپیش از پاسخ هاتون سپاسگذارم.
    سلام دوست عزیز !! من هم زمانی این مشکل رو داشتم ! وقتی Shut down می کردم اینقدر طول می کشید تا سیستم کامل خاموش بشه که مجبور می شدم دکمه پشت پاور رو بزنم !!! اما خودش خود به خود درست شد !!!!
    یه جنبه قضیه میتونه این باشه که زمان زیادی طول میکشه تا پروسس های درحال اجرا بسته بشن و سیستم کامل خاموش بشه !!! جنبه دیگه میتونه وجود مشکل در پاور باشه !!!

امتیازها
    61
    سطح
    1
    3
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط h.davoudi نمایش پست ها
    مطمئنی turn of میکنی؟
    بله دوست عزیز.
    امتیازها
    61
    سطح
    1
    3
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط eshraghi2011 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز !! من هم زمانی این مشکل رو داشتم ! وقتی Shut down می کردم اینقدر طول می کشید تا سیستم کامل خاموش بشه که مجبور می شدم دکمه پشت پاور رو بزنم !!! اما خودش خود به خود درست شد !!!!
    یه جنبه قضیه میتونه این باشه که زمان زیادی طول میکشه تا پروسس های درحال اجرا بسته بشن و سیستم کامل خاموش بشه !!! جنبه دیگه میتونه وجود مشکل در پاور باشه !!!
    سپاسگذارم دوست عزیز از پاسخ شما.بله بنده هم فکر میکنم از پاور باشه.یه پاور دیگه بندازم و تست کنم ببینم چی میشه.
    فقط دو تا سوال. . ؟
    1.آیا در این خصوص تنظیم خاصی در Setup مادر بورد وجود داره؟یعنی ممکنه تنظیمات خاصی رو باید در Setup مادر بورد ست کنم؟
    2.چراغ سبز روی کیس که وقتی چشمک می زنه یعنی در حال خواندن یا نوشتن روی هارد هستش اگه اشتباه نکنم.ولی این چراغ برای من همیشه روشن هستش و اصلا چشمک نمیزنه.نه این چراغ سبز و نه اون چراغ قرمز که نشان دهنده حواندن و نوشتن روی رم هستش.چراغ قرمز مربوط به رم که روی کیس تعبیه شده که اصلا نه روشن میشه نه چشمک میزنه.ولی چراغ سبز روی کیس فقط روشن میشه و همونطور میمونه حتی زمانی که من دستور Shutdown رو صادر میکنم.این قضیه هم کمی منو مشکوک کرده آیا ممکنه این مشکل از اتصال اشتباه سیم این LED ها به مادر بورد باشه؟
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    سپاسگذارم دوست عزیز از پاسخ شما.بله بنده هم فکر میکنم از پاور باشه.یه پاور دیگه بندازم و تست کنم ببینم چی میشه.
    فقط دو تا سوال. . ؟
    1.آیا در این خصوص تنظیم خاصی در Setup مادر بورد وجود داره؟یعنی ممکنه تنظیمات خاصی رو باید در Setup مادر بورد ست کنم؟
    2.چراغ سبز روی کیس که وقتی چشمک می زنه یعنی در حال خواندن یا نوشتن روی هارد هستش اگه اشتباه نکنم.ولی این چراغ برای من همیشه روشن هستش و اصلا چشمک نمیزنه.نه این چراغ سبز و نه اون چراغ قرمز که نشان دهنده حواندن و نوشتن روی رم هستش.چراغ قرمز مربوط به رم که روی کیس تعبیه شده که اصلا نه روشن میشه نه چشمک میزنه.ولی چراغ سبز روی کیس فقط روشن میشه و همونطور میمونه حتی زمانی که من دستور Shutdown رو صادر میکنم.این قضیه هم کمی منو مشکوک کرده آیا ممکنه این مشکل از اتصال اشتباه سیم این LED ها به مادر بورد باشه؟
    دوست عزیز چراغ قرمز نشانگر فعالیت هارد هست و چراغ سبز واسه پاور !!!

امتیازها
    15,078
    سطح
    79
    529
    کاربر انجمن
    چراغ سبز اگر ثابت روشن باشه یعنی سیستم روشنه و برق داره اگر به طور منظم چشمک بزنه یعنی سیستم در حالت استند بای هست.
    امتیازها
    61
    سطح
    1
    3
    کاربر جدید
    چراغ سبز اگر ثابت روشن باشه یعنی سیستم روشنه و برق داره اگر به طور منظم چشمک بزنه یعنی سیستم در حالت استند بای هست.
    بازم سپاسگذارم از شما.
    بله بنده هم مطمئن نبودم که اطلاعاتم راجع به چراغ ها درست باشه.به هر حال دست شما درد نکنه که اطلاعات رو درست کردین.به هر حال چراغ قرمز که اصلا نمیزنه و کلا خاموشه و چراغ سبز مدام روشنه.
    بازم سپاسگذارم از شما دوست عزیز که پاسخ دادید.
    امتیازها
    15,078
    سطح
    79
    529
    کاربر انجمن
    چراغ قرمز که اصلا نمیزنه و کلا خاموشه و چراغ سبز مدام روشنه.
    خب این نشون میده که سیستم شما حتی به حالت استند بای هم نمیره !
    حالا مشکل کجاست؟ رو باید بفرمایید که سیستم عاملتون چی هست؟
    امتیازها
    61
    سطح
    1
    3
    کاربر جدید
    خب این نشون میده که سیستم شما حتی به حالت استند بای هم نمیره !
    حالا مشکل کجاست؟ رو باید بفرمایید که سیستم عاملتون چی هست؟
    سپاس از پاسخ هاتون.
    سیستم عامل من windows 7 x64 هستش
    تازه من یه پاور دیگه هم انداختم همان آش و همان کاسه بود.انگار مشکل از پاور نیست.نمی دونم باید چیکار کنم؟
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع