ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط king-baxx نمایش پست ها
    زنده باد AMD [..]

برادر در رکابت باشیم.

اصن پرچم رو دیدم حسش گرفت اینتل رو بفروشم برم AMD...
    امتیازها
    32,818
    سطح
    100
    1,583
    کاربر انجمن
    عشق است PC!

من از کنسولهای نسل بعد شاید گیمپد PS4رو برا سیستمم بخرم :D
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Kourosh نمایش پست ها
    عشق است PC!

من از کنسولهای نسل بعد شاید گیمپد PS4رو برا سیستمم بخرم :D
    جناب کوروش بزرگ کنسول ps4 رو به خاک و خون کشیدی که
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armin2012 نمایش پست ها
    برادر در رکابت باشیم.

اصن پرچم رو دیدم حسش گرفت اینتل رو بفروشم برم AMD...
    آرمین جان کاربرد و میزان بودجه نهایی رو بفرمایید در بخش ارتقاع سیستم تا قطعات رو بهتون پیشنهاد بدیم داداش
    امتیازها
    1,295
    سطح
    19
    172
    کاربر اخراجی
    اگر AMD همچین کاری کنه NVIDIA و Intel هم بیگار نمیشینند !
    ت حالا ک NVIDIA و انتل از ای ام دی خیلی بهتر عمل کرده اند .
    بهتر ک گول تبلیغات رو نخوریم و از روی تجربه عمل کنیم .
    الان همه میگن ک 7990 بهترین کارت جهان هستش اما قدرت تنها ملاک نیست برای یک کارت گرافیک ! الان یکی از دوست های من GTX 690 داره میخواست 7990 بگیره وقتی گرافیک رو دید کلا پشیمون شد چرا توان مصرفی بالاش و فضای زیادی ک اشغال کرده بود به اندازه دوتا 690 !! توان مصرفی ب صرفه بودن و پشتیبانی هم خیلی مهم هستند انویدیا با Ge Force Experience نشون داد واقعا ب مشتری اهمیت میده ! راستی آخرین آپدیت درایور گرافیکی AMD کی بود ؟

Intel هم ک قربونش برم داره میترکونه با پردازنده های جدیدش در سوکت 2011 !
    امتیازها
    2,134
    سطح
    27
    36
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط NVIDIA Love نمایش پست ها
    اگر AMD همچین کاری کنه NVIDIA و Intel هم بیگار نمیشینند !
    ت حالا ک NVIDIA و انتل از ای ام دی خیلی بهتر عمل کرده اند .
    بهتر ک گول تبلیغات رو نخوریم و از روی تجربه عمل کنیم .
    الان همه میگن ک 7990 بهترین کارت جهان هستش اما قدرت تنها ملاک نیست برای یک کارت گرافیک ! الان یکی از دوست های من GTX 690 داره میخواست 7990 بگیره وقتی گرافیک رو دید کلا پشیمون شد چرا توان مصرفی بالاش و فضای زیادی ک اشغال کرده بود به اندازه دوتا 690 !! توان مصرفی ب صرفه بودن و پشتیبانی هم خیلی مهم هستند انویدیا با Ge Force Experience نشون داد واقعا ب مشتری اهمیت میده ! راستی آخرین آپدیت درایور گرافیکی AMD کی بود ؟

Intel هم ک قربونش برم داره میترکونه با پردازنده های جدیدش در سوکت 2011 !
    امروز!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-$
    دی:))
    NVIDIA Way It's Meant To Be Played
    امتیازها
    1,295
    سطح
    19
    172
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط DANTE12 نمایش پست ها
    امروز!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-$
    دی:))
    بعد از 6 ماه و اندی امروز !
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    بعد از 6 ماه و اندی امروز !
    عزیز دل اینجا محل جنگ و جدل نیست. شما انویدیا بیشتر دوست داری خب یه تاپیک بزن اخبارش رو قرار بده. درضمن همه میدونن AMD داره هرماه درایور جدید بیرون میده. یکم اطلاعاتت رو بالا ببر. به هر حال انویدیا هم خصوصیات و برتری هایی نسبت به رادئون داره. خب هرکی یه علاقه ای داره دیگه. پیشنهاد میکنم بدون تعصب همه برندها و کمپانی هارو تست کنید تا اطلاعات کاملی از همه قطعات داشته باشید. من خودم عاشق سخت افزارم تعصبی رو هیچکدوم ندارم و فقط به خاطر سلیقه ام و تجربه بعضی چیزهارو بیشتر میپسندم که دلایل خودم رو هم دارم.
    شما اگر تونستی بدون تعصب قضاوت کنی حرفت درسته
    امتیازها
    1,295
    سطح
    19
    172
    کاربر اخراجی
    بدون تعصب میگم به نظر شما 6990 در برابر 690 چیزی برای گفتن داره !؟ 780 در برابر 7970 چطور ؟ 7990 در برابر 790 چی؟ این مدل AMD 7990 تنها با اختلاف 7 فریم کارت قدیمی 690 رو شکست داد البته به بهای مصرف بسیار بالا سروصدا و حجم زیاد
    CPU ها AMD هم توی پنجمارک ها نشون دادند ک چی هستند . آن چیز ک عیان است چ حاجت به بیان است !
    در ضمن انویدیا به محض انتشار بازی های جدید برای PC اقدام به انتشار درایور بهینه شده برای اون بازی میکنه ! در ااین مورد واقعا انویدیا خیلی بهتر از AMD عمل میکنه
    GEFORCE Experience خودش همه درایور ها NVIDIA و AMD رو با هم میارزه (:

در مطلب گفته شده : ( کنسول نسل هفتمی XBOX 360 از پردازنده ای گرافیکی ساخت شرکت AMD بهر میبرد و نحوه رندر شدن بازی های مالتی پلتفرم بروی آن به طرز محسوسی راحت تر و آسان تر از پردازنده گرافیکی رقیب خود یعنی پردازنده RSX 550 ساخت کمپانی Nvidia بود ) دلیل رندر مطلوب در XBOX سیستم عامل روان و سریع اون اون هست ک با توجه ب سابقه نرم افزاری مایکروسافت انتظار دیگه ای هم نمیرفت ! ولی حتما میدونید ک سخت افزار PS3 از XBOX 360 قوی تر هست اما بازی های مولتی پلتفورم روی ایکس باکس بهتر هستند ! دلیلش همون سیستم عامل هست ! اما در بازی مثل GTA V کیفیت بافت ها درPS3 از ایکس باکس بهتر بود

در کل نظر شخصیم رو گفتم هر کسی با توجه ب علاقه و تجربه اش اقدام ب خرید میکنه !
    امتیازها
    2,134
    سطح
    27
    36
    کاربر انجمن
    بدون تعصب میگم به نظر شما 6990 در برابر 690 چیزی برای گفتن داره !؟ 780 در برابر 7970 چطور ؟ 7990 در برابر 790 چی؟ این مدل AMD 7990 تنها با اختلاف 7 فریم کارت قدیمی 690 رو شکست داد البته به بهای مصرف بسیار بالا سروصدا و حجم زیاد
    CPU ها AMD هم توی پنجمارک ها نشون دادند ک چی هستند . آن چیز ک عیان است چ حاجت به بیان است !
    در ضمن انویدیا به محض انتشار بازی های جدید برای PC اقدام به انتشار درایور بهینه شده برای اون بازی میکنه ! در ااین مورد واقعا انویدیا خیلی بهتر از AMD عمل میکنه

در مطلب گفته شده : ( کنسول نسل هفتمی XBOX 360 از پردازنده ای گرافیکی ساخت شرکت AMD بهر میبرد و نحوه رندر شدن بازی های مالتی پلتفرم بروی آن به طرز محسوسی راحت تر و آسان تر از پردازنده گرافیکی رقیب خود یعنی پردازنده RSX 550 ساخت کمپانی Nvidia بود ) دلیل رندر مطلوب در XBOX سیستم عامل روان و سریع اون اون هست ک با توجه ب سابقه نرم افزاری مایکروسافت انتظار دیگه ای هم نمیرفت ! ولی حتما میدونید ک سخت افزار PS3 از XBOX 360 قوی تر هست اما بازی های مولتی پلتفورم روی ایکس باکس بهتر هستند ! دلیلش همون سیستم عامل هست ! اما در بازی مثل GTA V کیفیت بافت ها درPS3 از ایکس باکس بهتر بود

در کل نظر شخصیم رو گفتم هر کسی با توجه ب علاقه و تجربه اش اقدام ب خرید میکنه !
    اخه دوست عزیز HD 6990 رو با GTX 690 مقایسه میکنن؟(رقابت این کارت با GTX 590)
    باز دوباره دوست عزیز! HD 7970 رو با GTX 780 مقایسه میکنن؟(7970 رو با GTX 670 مقایسه میکنن و همینطور HD 7970 GHz Edition رو هم با GTX680)
    کارت HD 7990 رو هم با GTX 690 مقایسه میکنن! نه با GTX790! (کارتی که هنوز نیومده!)
    http://www.techpowerup.com/reviews/AMD/HD_7990/

(و حالا اینجاست که شما موضوع رو از کارت گرافیک به سی پی یو عوض کردید!)
    در مورد نظرتون هم در مورد سی پی یو های سری FX کمپانی AMD باید بگم: بله حق با شماست! سری FX چندان موفقیت امیز نبود.
    ولی بنظر خودتون اگه intel هم مثل AMD در آن واحد مشغول به ساخت سی پی یو , کارت گرافیک و همین طور دو کنسول نسل بعد می بود , میتونست همچین سی پی یو های رو وارد بازار کنه؟
    (ویا حالا Nvidia)

در مورد عرضه درایو گرافیکی هم باید گفت: هر موقع که چند تا بازی وارد بازار بشه AMD خودش اقدام به عرضه درایو میکنه.(حالا شاید کمی دیر کنه!)
    متوجه نشدم!

مثل این که نظرات و تصمیم های شما فقط از روی فن بازیه! و اطلاعاتتون از سخت افزار پایینه.

کاربر old gamer پاسخ شما رو داد : اگه واقعا طرفدار Nvida هستید به جای اینکه برید تا تاپیک های مربوط به اخبار AMD کامنت های بی ربط بزارید برید واسه خودتون یه تاپیک مخصوص اخبار Nvidia بزنید و تا دلتون میخواد طرفداری کنید.
    به هر حال کسی با کسی اینجا دعوا نداره و هر کسی نظر خواست خودش رو داره , من هم دیگه جواب کامنت هاتون رو نمیدم تا دعوا نشه.
    NVIDIA Way It's Meant To Be Played
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع