ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 36
    امتیازها
    84
    سطح
    1
    4
    کاربر جدید
    مرسی . به نظرتون این خمیر شهر دیگه هم گیر میاد؟؟ یزد هستم

مادربوردم 6 تا اسلات داره . راستش اوایل فقط 3 تارم 2 گیگ داشتم (6 گیگ) که بازم همین مشکلو داشت . تا اینکه بعد ها ارتقا دادم
    اتفاقا یه بار فقط یه اسلات رم 2 گذاشتم و سیستمو بالا آوردم با هر مارکی هم تست کردم همین مشکلو داشت

بازم به قول شما مشکل برمی گرده به پاور (احتمالا)
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan 200 نمایش پست ها

مادربوردم 6 تا اسلات داره . راستش اوایل فقط 3 تارم 2 گیگ داشتم (6 گیگ) که بازم همین مشکلو داشت . تا اینکه بعد ها ارتقا دادم
    اتفاقا یه بار فقط یه اسلات رم 2 گذاشتم و سیستمو بالا آوردم با هر مارکی هم تست کردم همین مشکلو داشت

نمیدونم والا !! قبلاً لیون موجود داشت این خمیر رو ! ولی الآن دیگه مدتی هست نداره موجود !! راستش دارم در مورد مشکل شما به یه چیزی مشکوک میشم !!! زبونم لال نکنه مشکل از مین باشه ؟!!!! آخه شما فرض کن پاور مشکل داشته باشه !!! در این صورت باید توی حالت فول لود بیشتر مشکل خودشو نشون بده !! نه اینکه بعضاً در این حالت هیچ مشکلی نباشه و در حالت معمولی بیشتر مشکل داشته باشه !!! اساتید بزرگوار و آقا کیوان عزیز این حدس و استدلال بنده حقیر رو قبول دارید ؟!!
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل

این نمایندگیشه، تماس بگیر شاید براتون بتونن پست کنند. اگر نتونستند، خواستی بگو من برات میگیرم پستش میکنم.

http://www.aghighrayane.com/ارتباط%20با%20ما.html
    امتیازها
    84
    سطح
    1
    4
    کاربر جدید
    راستش راجع به مادر بورد می تونم اینو بگم :

یه بار سی پی یوم رو واسه تعویض خمیر باز کردم . وقتی جا زدم احساس کردم دو تا از پایه های سی پی یو (روی مادربورد) به هم نزدیک شد

وقتی روشن کردم سیستم دیگه بالا نیومد . حتی با تعویض ویندوز . و این مشکل دیگه زد به سیم آخر

راستش هنوز گارانتی داشت ، بردم همونجا خریدم ، گفت مادربورد باید بره گارانتی . بعد چند روز بعد زنگ زدن و گفتن که مشکل چیز خاصی نبود و از همون پایه ها بوده و درست شده و نیازی به گارانتی نیست و خرجش هم شد 15 تومن!!

ولی اگه مشکل از مادربورد باشه دقیقا از کجاشه؟؟
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    راستش راجع به مادر بورد می تونم اینو بگم :

یه بار سی پی یوم رو واسه تعویض خمیر باز کردم . وقتی جا زدم احساس کردم دو تا از پایه های سی پی یو (روی مادربورد) به هم نزدیک شد

وقتی روشن کردم سیستم دیگه بالا نیومد . حتی با تعویض ویندوز . و این مشکل دیگه زد به سیم آخر

راستش هنوز گارانتی داشت ، بردم همونجا خریدم ، گفت مادربورد باید بره گارانتی . بعد چند روز بعد زنگ زدن و گفتن که مشکل چیز خاصی نبود و از همون پایه ها بوده و درست شده و نیازی به گارانتی نیست و خرجش هم شد 15 تومن!!

ولی اگه مشکل از مادربورد باشه دقیقا از کجاشه؟؟
    امیدوارم که من اشتباه کرده باشم و این مشکل از مادربرد نباشه !!! اما اگه از مادربرد باشه شاید ادامه همین موضوع باشه که شما گفتی یا مشکلی در مدار تغذیه باشه زبونم لال !!
    نمیشه نظر قطعی داد !! به نظرم بهترین راهکار تست سیستم با یه پاور نو هست و اینکه سیستم رو ببرید رو نصب ویندوز ببینیم اونجا هم خاموش میشه یا نه ؟!! ( با پاور سالم و نو )
    اگه خاموش بشه میشه اطمینان بیشتری به اشکال در مادربرد داد !!!!
    امتیازها
    84
    سطح
    1
    4
    کاربر جدید
    نصب ویندوز؟؟؟؟ نه نه اونجا هیچ مشکلی نداره . وقتی درایو سی رو فرمت می کنم دیگه حله حله . الانم یه هفته ای هست اصلا هیچیش نبوده . تنها موقع قطعی قطعی که این مشکل پیش میاد وقتیه که سیستم رو ولش کنی
    منم می خواستم شبا دانلود کنم تا صبح خاموش می شد . اگه گفتید چیکار کردم ؟ خندتون می گیره

نشستم با خودم فکر کردم که : خب مسلما وقتی در حال کار با سیستم هستم این مشکل پیش نمیاد ، پس اومدم یه برنامه با سی شارپ نوشتم که هر 30 ثانیه یک بار سه چهار تا کد اسکی از کلیدای کیبورد رو به سیستم می فرسته درست مثل اینکه کلیدی زده باشی و جالب اینجاست که کاملا هم جواب داد!!!!!
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نصب ویندوز؟؟؟؟ نه نه اونجا هیچ مشکلی نداره . وقتی درایو سی رو فرمت می کنم دیگه حله حله . الانم یه هفته ای هست اصلا هیچیش نبوده . تنها موقع قطعی قطعی که این مشکل پیش میاد وقتیه که سیستم رو ولش کنی
    منم می خواستم شبا دانلود کنم تا صبح خاموش می شد . اگه گفتید چیکار کردم ؟ خندتون می گیره

نشستم با خودم فکر کردم که : خب مسلما وقتی در حال کار با سیستم هستم این مشکل پیش نمیاد ، پس اومدم یه برنامه با سی شارپ نوشتم که هر 30 ثانیه یک بار سه چهار تا کد اسکی از کلیدای کیبورد رو به سیستم می فرسته درست مثل اینکه کلیدی زده باشی و جالب اینجاست که کاملا هم جواب داد!!!!!
    موضوع خیلی داره عجیب میشه !!!!!!
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    آقا ویندوز 8 نصب کن!
    چون موقع روشن شدن فقط از حالت هایبرنیت بیرون میاد.
    امتیازها
    84
    سطح
    1
    4
    کاربر جدید
    آره والا . به خدا از بیخ شانس نداشتم هیچوقت!! خودمم بابت این مشکل همیشه می دونستم سخت می شه ازش سر در آورد آخه خیلی پیچیدست!! می شه به همه چی ربطش داد!!!!!!

به خدا 8 هم نصب می کنم همینه !!!!!

یه سر نخ دیگه هم می تونم بهتون بدم :D . دقت کردید وقتی که هنگام روشن شدن سیستم ، وقتی که آرم ویندوز 7 اومد و رفت بلافاصله ماوس پدیدار می شه و صفحه Wellcome??

خب راستش من وقتی سالم باشه همینجوریه ولی وقتی بخواد بالا نیاد یه جورایی بعد از آرم ویندوز صفحه مشکلی می مونه و تو لود صفحه wellcome مشکل داره و تق .... خاموش !!!!!!!!!

واقعا موندم دیگه!!!! ولی با کمک شما فقط یه جورایی پی بردم می تونه از پاور هم باشه . البته خیلی درصد کم . ولی واقعا قضیه روشن تر شد . خیلی ممنون ♥
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    آره والا . به خدا از بیخ شانس نداشتم هیچوقت!! خودمم بابت این مشکل همیشه می دونستم سخت می شه ازش سر در آورد آخه خیلی پیچیدست!! می شه به همه چی ربطش داد!!!!!!

به خدا 8 هم نصب می کنم همینه !!!!!

یه سر نخ دیگه هم می تونم بهتون بدم :D . دقت کردید وقتی که هنگام روشن شدن سیستم ، وقتی که آرم ویندوز 7 اومد و رفت بلافاصله ماوس پدیدار می شه و صفحه Wellcome??

خب راستش من وقتی سالم باشه همینجوریه ولی وقتی بخواد بالا نیاد یه جورایی بعد از آرم ویندوز صفحه مشکلی می مونه و تو لود صفحه wellcome مشکل داره و تق .... خاموش !!!!!!!!!

واقعا موندم دیگه!!!! ولی با کمک شما فقط یه جورایی پی بردم می تونه از پاور هم باشه . البته خیلی درصد کم . ولی واقعا قضیه روشن تر شد . خیلی ممنون ♥
    راستش من داره شاخم در میاد !!!! به نظرم شاید بیشتر از یه قطعه توی بروز این مشکل دخیل باشه !!!!! پاور مظنون ترین گزینه هست !!! بعدش دمای CPU !!! بعدش شاید رم !!!
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 36

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع