ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 8 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 76
    امتیازها
    8,132
    سطح
    60
    433
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط vaziri69 نمایش پست ها
    داداش گرافیک و کیس رو 500 خریدارم.
    سلام محمدجواد جان ماشاالله هم اسم ما هم که هستی البته ما جواد خالی هستیم ولی همه بهم میگن محمدجواد بخصوص استادمون که هرچی بهش گفتم من جواد هستم بهم بازم میگه محمدجواد

محمدجواد جان واقعا انصافا قیمت خیلی بد دادی گرافیک تا دی ماه گارانتی داره و کیس هم تمیزه تمیزه اگه به عکس ها دقت کرده باشید میبینید جز چندتا جای دست یا همان انگشت که با پنبه از بین میرود هیچ لکی روی کیس نیست حتی اینقدری باهاش کار نکردم که فن هاش به صدا بیفتن هنوز فن هاش مثل روز اول کاملا بی صدا دارن کار می کنند

در ضمن من زدم برای فروش فقط و فقط سیستم رو میفروشم که اولا برای همه قطعات مشتری آن هم به قیمت مناسب اوکی بشه وگرنه به هیچ وجه نخواهم فروخت و پول رو میشه با یه وام اوکی کرد ولی چون از سیستم کار خاصی نمی کشم یعنی اصلا فرصت بازی ندارم و داره یه جورایی خاک می خوره واسه همین گفتم بفروشم و در ضمن اگر این پولش خرج این امر خیر هم نشه حتما در آینده نزدیک یه سیستم فوق العاده بروز تر و نسل جدید سوکت 2011 خواهم خرید با بهترین پردازشگر و تاپ ترین مادربرد گیگا و رم های فرکانس 2200

لطفا در قیمت دهی کمی انصاف بخرج بدید. این قیمت ها همینطوریش مفت هست چونکه سیستم کاملا تمیز و در حد آک و یه جورایی کار نکرده هست و چونکه فقط از جعبه اش بیرون آمده قیمتش اینطوری شده وگرنه در واقع با دست اول هیچ فرقی نداره

@};-@};- السلام علیک یا اباصالح المهدی ادرکنی @};-@};-

این همه آب که جاریست نه اقیانوس است

عرق شرم زمین است که سرباز کم است

آن روز ها که دشمن به جانمان حمله کرد، شهدا ما را شرمنده خود کردند؛

نکند این روزها که
    دشمن به نانمان حمله کرده، شرمنده شهدا شویم

امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    خیلی ببخشید جواد آقا یه لحظه احساس کردم که این کیس شما مثل یک مریض مرگ مغزی اینجا افتاده و داره تمام اعضای خودشو به بقیه ی کیس هایی که به این اعضا احتیاج دارن میفروشه!:))
    قصدم اسپم نیست بازم عذرخواهی میکنم گفتم شما دوستمون هستید یه کم بخندیم. کیس و قطعات خیلی خوبیه و قیمت ها هم عادلانه ست، خوب بفروشی عزیز و زودتر به اون امر خیر برسید(*)
    امتیازها
    6,607
    سطح
    53
    93
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahidamlaki نمایش پست ها
    سلام محمدجواد جان ماشاالله هم اسم ما هم که هستی البته ما جواد خالی هستیم ولی همه بهم میگن محمدجواد بخصوص استادمون که هرچی بهش گفتم من جواد هستم بهم بازم میگه محمدجواد

محمدجواد جان واقعا انصافا قیمت خیلی بد دادی گرافیک تا دی ماه گارانتی داره و کیس هم تمیزه تمیزه اگه به عکس ها دقت کرده باشید میبینید جز چندتا جای دست یا همان انگشت که با پنبه از بین میرود هیچ لکی روی کیس نیست حتی اینقدری باهاش کار نکردم که فن هاش به صدا بیفتن هنوز فن هاش مثل روز اول کاملا بی صدا دارن کار می کنند

در ضمن من زدم برای فروش فقط و فقط سیستم رو میفروشم که اولا برای همه قطعات مشتری آن هم به قیمت مناسب اوکی بشه وگرنه به هیچ وجه نخواهم فروخت و پول رو میشه با یه وام اوکی کرد ولی چون از سیستم کار خاصی نمی کشم یعنی اصلا فرصت بازی ندارم و داره یه جورایی خاک می خوره واسه همین گفتم بفروشم و در ضمن اگر این پولش خرج این امر خیر هم نشه حتما در آینده نزدیک یه سیستم فوق العاده بروز تر و نسل جدید سوکت 2011 خواهم خرید با بهترین پردازشگر و تاپ ترین مادربرد گیگا و رم های فرکانس 2200

لطفا در قیمت دهی کمی انصاف بخرج بدید. این قیمت ها همینطوریش مفت هست چونکه سیستم کاملا تمیز و در حد آک و یه جورایی کار نکرده هست و چونکه فقط از جعبه اش بیرون آمده قیمتش اینطوری شده وگرنه در واقع با دست اول هیچ فرقی نداره
    سلام اقا جواد گل.

پس سعادتیه که با شما هم اسم هستیم.

والا جواد جان من هم بر اساس جیبم قیمت دادم و به احترام حرفتون پستم رو ویرایش کردم،من عذر می خوام که کمتر از قیمتتون پیشنهاد دادم.

آقا جواد عزیز یعنی می فرمایید اگر برای کل قطعات مشتری نباشه تیکه تیکه نمی فروشید؟
    امام صادق(ع) می فرمایند: از زنان مردم دامن پاک دارید تا زنانتان پاک دامن باشند. (الکافی،ج5،ص554)

امام زمان(عج) می فرمایند: هیچ چیز مانند نماز بینی شیطان را به خاک نمی مالد. (بحار الانوار،ج53،ص182)

امام محمد تقی (ع) می فرمایند: به تاخیر انداختن توبه فریب خوردگی است. (الارشاد،ج2،ص205)
    امتیازها
    19,024
    سطح
    87
    1,973
    کاربر انجمن
    جواد جان رمها ، کولر ، کیس مال من
    من پاش هستم

امتیازها
    70,219
    سطح
    100
    2,164
    مدير بازنشسته
    بچه ها این ریز قیمت قطعات رو به تفکیک آرمین جان بهم داده دیگه هرکی قیمت بالاتر بده این قیمت ها کف هستن بچه ها یکم رحم کنید به حال دل عـــــ:دی ـــــــاشق ما

پردازنده: 800 تومن
    رمها: 180 تومن
    مادربرد: 600 بدون گارانتی / با گارانتی از 650 به بالا
    کولر: 70 تومن بدون خمیر / با خمیر 80 تومن
    رایتر: 50 تومن
    گرافیک: 6870 بدون گارانتی 450 به بالا / با گارانتی از 500 به بالا
    کیس: 150 تومن (کیس رو بد میخرن - بسته به تمییز بودنش ممکنه 100 تا 180 تومن بخرن)
    پاور: 320 تومن
    هارد: 120 تومن
    سلام عزیز ،

من ماه پیش sapphire 6870 رو 360 تومن خریدم ( بدون گارانتی ) ، قیمت گرافیک معقول نیست عزیز...

اگر تغییر بدی من می خرم دنبال یه 6870 برای کراس فایر بودم...
    امتیازها
    15,078
    سطح
    79
    529
    کاربر انجمن
    HDD: Western Digital 500 GB 32mb

بلک؟
    بلو؟
    گرین؟

کدومشه؟
    امتیازها
    8,132
    سطح
    60
    433
    کاربر انجمن
    سلام بچه ها
    این قمت ها رو اولا دوتا از دوستان بهم دادن حسام جان کلی گفت 2 میلیون و 800 و آرمین جان قیمت به تفکیک بهم داد

در مورد سوالی که دوستان از من پرسیدن، من اگر از فروش کل قطعات مطمئن نشم هیچ کدام رو نمی فروشم چون قطعات رو دستم باد کنه اصلا خوشم نمیاد یعنی اگه واسه همش مشتری گیر بیاد تک تک هم بخوان میفروشم ولی اگه واسه همش گیر نیاد کلا منصرف میشم و دوما در مورد رم که یکی از دوستان گفت رم رو داش بهنام با قیمت 180 تومن گفت می خواد ولی اگه کسی بالاتر بگه میفروشم وگرنه بهنام زودتر گفته

در مورد قیمت گرافیک هم باستی بگم این مدل اولا 256 بیت هست دوما کلاب 3دی هست و این قیمت رو من از خودم درنیارودم قیمت ها رو از آرمین گرفتم و فکر نکنم ایشون قیمتی رو روی هوا پرونده باشه چون بچه ها در این ضمینه نهایت دقت رو دارن در ضمن این گرافیک تا یک دی ماه گارانتی داره

نکند این روزها که

امتیازها
    8,132
    سطح
    60
    433
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط h.davoudi نمایش پست ها
    HDD: Western Digital 500 GB 32mb

بلک؟
    بلو؟
    گرین؟

کدومشه؟
    گرین هست

نکند این روزها که

امتیازها
    70,219
    سطح
    100
    2,164
    مدير بازنشسته
    سلام بچه ها

در مورد قیمت گرافیک هم باستی بگم این مدل اولا 256 بیت هست دوما کلاب 3دی هست و این قیمت رو من از خودم درنیارودم قیمت ها رو از آرمین گرفتم و فکر نکنم ایشون قیمتی رو روی هوا پرونده باشه چون بچه ها در این ضمینه نهایت دقت رو دارن در ضمن این گرافیک تا یک دی ماه گارانتی داره
    6870 کلا 256 بیتی هست ، و این که اگر لینک کارتتون رو در سایت خود محصول لطف کنید، ممنون میشم
    امتیازها
    8,132
    سطح
    60
    433
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    خیلی ببخشید جواد آقا یه لحظه احساس کردم که این کیس شما مثل یک مریض مرگ مغزی اینجا افتاده و داره تمام اعضای خودشو به بقیه ی کیس هایی که به این اعضا احتیاج دارن میفروشه!:))
    قصدم اسپم نیست بازم عذرخواهی میکنم گفتم شما دوستمون هستید یه کم بخندیم. کیس و قطعات خیلی خوبیه و قیمت ها هم عادلانه ست، خوب بفروشی عزیز و زودتر به اون امر خیر برسید(*)
    :)) سلام ناصر جان گل گفتی
    چه کنیم دیگه وقتی پای امر خیر به میون بیاد و آدم در گیر و دار عاشقی قرار میگیره دست به هرکاری میزنه حتی تکته تکه کردن اجساد امپراطورش مثلا این سیستم خودم :دی
    راستی ناصر جان من خودم با دوستان شوخی می کنم و از این شوخی ها به هیچ وجه ناراحت نمیشم راحت باش عزیز دل

نکند این روزها که

صفحه 2 از 8 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 76

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع