ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام isp بهترین سرویس را ارائه میدهد؟

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پارس آنلاین

27 21.77%
  • شاتل

26 20.97%
  • فن آوا

5 4.03%
  • داتک

0 0%
  • مبین نت

5 4.03%
  • دیگر

22 17.74%
  • مخابرات

20 16.13%
  • هیچکدام

19 15.32%
صفحه 17 از 18 نخست ... 715161718 آخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 176
    امتیازها
    13
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ATER نمایش پست ها
    :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?
    انصافا از چیه اینترنت ایران داری دفاع میکنی ؟8-}

1_هیچ جای دنیا اینترنت حجمی نمیفروشن حتی افغانستان.
    2_هیچ جای دنیا یه سرویس رو بین 8 نفر تقسیم نمیکنن.
    3_قیمت اینترنت ایران نسبت به جاهای دیگه بیشتر از 20 برابر هست.

مگه همین سایت خودمون خبر نداد بیرون تو USA نت 1mb ماهی 2100 تومن هست ؟
    اصلا امریکا هم نه همین افغانستان (یکی از عقب مانده ترین کشور ها 100 سال هست توی جنگه همسایه هم هست ، شما میدونی 10 افغانی چقدر میشه یه پول ما ؟ 5000 تومن.)

وضعیت اینترنت ایران هیچی برای دفاع کردن نداره ، فقط گرون فروشی و خون مردم رو تو شیشه کردن هست.
    دو گزینه اولت که کلا اشتباست ...
    کل دنیا اصلا قانون که اینترنت رو به 8 نفر تقسیم کنن ...
    متاسفانه خیلیا این قانون بین المللی رو نمیدونن از جمله شما ...
    دوم شما داری از کشوری دفاع میکنی که به قول شما جنگ زدست کل دنیا هم اینترنت حجمی داریم هم اینترنت نامحدود چون اون کشور داره بابت اینترنت شما پهنای باند میخره !!! یعنی اگه اینو نمیدونستی بگو قرص برنج بخوردم x-(

قیمت اینترنت رو هم اره داداشم همه جا میگن اون ور ارزونه ولی قبول کن دیگه اینترنت ما هم نسبت به درامدمون خوبه !!! خب شما اگه خیلی اینترنت خوب دوست داری باید پول خوب بدی وگرنه ی افغانی کارگر هم میتونه 16 مگ داشته باشه !!!!!!!! من الان ی 2 مگ خرید که الان فعلا روی 9 مگ هست دارم راحتتتتتت 1 مگ با دانلود منیجر دانلود میکنم ....

ماهی 28 هزارتومن کجای منو و شمارو میگیره اصن با خرید ترافیک ما میگیم 40 تومن .... ما 8 سال زیره دست احمدی نژاد بی همه چیز بودیم که انقدر عقب افتادیم همش به فکر تجهیزات نظامی بود که تو این زمینه خدا پدرشو بیامرزه !!!!!!!!!!!

درمورد اینترنت امریکا هم اینظوری نگو کی بهت با کمتر از یک دلار اینترنت 1 مگ میده اخههههههه ....

اینا همش حرف های بی اساس یا همون خاله زنکی خودمون هست حتی به گوش منم رسوندن که افغانستان همش فیبره نوریه !!!!!!!!!!!!

خدا لعنت کنه اون کسیو که این حرفارو پخش میکنه !!!! ( درواقع میشه ضرب المثل یک کلام چهل کلاغ )

تازه من الان تو صفحه اینستاگرام پارس آنلاین گفتم سرعته نتم رو 9 مگ هست و منو روی 16 مگ ببندین اونا هم گفتن شماره عضویتو بده و این ها و بعد گفتن به زودی باهام تماس میگیرن امشب یا فردا ..... این یعنی پشتیبانی از نوع پارس آنلاین ( کل این قضایا توی نیم ساعت بود ) !!!!!

البته فکر نکنی من 100 درصد موافق این اینترنتمااا نه ، من میگم تو شرایط فعلی خوبه یعنی اگه دولت 12 ام هم روحانی باشه ما نته فضایی خواهیم داشت !!!!!!!!

الان تو امار های قدیمی رتبه ی ایران بین 192 کشور جهان نفر 105 ام هستیم ولی ، وزیر ارتباطات گفت ما اماره جدید رو به این سازمان ندادیم و بزودی این اماره جدید رو بدیم و قراره ربته ایران کاهش پیدا کنم ( یعنی از 105 مثلا بیایم 90 ) ...
    اگه سوالی بود درخدمتم ......
    امتیازها
    5,456
    سطح
    47
    147
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2565 نمایش پست ها
    کل دنیا اصلا قانون که اینترنت رو به 8 نفر تقسیم کنن ...
    متاسفانه خیلیا این قانون بین المللی رو نمیدونن از جمله شما ...

قیمت اینترنت رو هم اره داداشم همه جا میگن اون ور ارزونه ولی قبول کن دیگه اینترنت ما هم نسبت به درامدمون خوبه !!!

درمورد اینترنت امریکا هم اینظوری نگو کی بهت با کمتر از یک دلار اینترنت 1 مگ میده اخههههههه ....
    بله درست میفرمایید همه دورغ میگن.
    همین چیز آرومه ، اینترنت ایران چقدر خوبه.|-)
    Mob:Asus B550 F__Cpu:Amd 5600X__ Ram:Teamgroup Vulcan Z 8X2Gb 3200 CL16__Gpu:Asus Rtx Strix 2060 OC__Ssd:Adata S11 Pro 512Gb__Hdd: Seagate Iron Wolf 6Tb__Psu:Green Hp+ 700W__Cas:Green Z8 Panzer Max__Spk:Green Gs330-Bt__Mon:Samsung C27Fg70 1080P 144Hz__Mos:Logitech G403__Key:Msi Vigor Gk70
    امتیازها
    5,002
    سطح
    45
    1,029
    کاربر انجمن

ماهی 28 هزارتومن کجای منو و شمارو میگیره اصن با خرید ترافیک ما میگیم 40 تومن .... ما 8 سال زیره **** بی همه چیز بودیم که انقدر عقب افتادیم همش به فکر تجهیزات نظامی بود که تو این زمینه خدا پدرشو بیامرزه !!!!!!!!!!!
    دوست عزیز چرا بحث رو 30 یا سی میکنی؟
    برای شما 30 ، 40 تومن پول نیست شاید شما اشراف زاده هستید که از واقعیات خبر ندارید من و امثال من روز و شب کار میکنن شکم زن و بچه رو سیر کنن اونوقت شما...
    یکم واقع بین باشید منی که 512 مخابرات دارم و نتیجه رو بالاتر عرض کردم...

Sent from my SM-G710 using Tapatalk

MAYBE#
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    کلا اگه اخبار رو پیگیری میکردی متوجه میشدی که مخابرات داره کم فروشی میکنه و پهنای باند کم اورده برای همین باعث شده سرعت همه رو کم کنه !!!!

درضمن مگه یک مگ نامحدود انقدر ارزونه که همه میتونن بگیرن !!!!!!!!!!!!!
    تو پارس انلاین که 220 هزار تومنه ( ماهانه ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    منکه خداییش راضیم انقدر هم انگ نزنید به صنعت ict این کشور بابا بخدا تحریم بودیم پهنای باند گرون میفروختن اصن ی وضعی بود !!!
    ایشالله که وضعمون بعد تحریم ها بهتر بشه !!!!
    تازه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفته طی این دو سال پهنای باند دو برابر شده !!!
    واقعا هم راست گفته یعنی من تا 3 یا 4 سال پیش یادمه بالاترین سرعتم 700 بوده که اونم 2 مگ مخابراتو داشتم !!!!
    اگه کسی اینترنت پر سرعت میخواد اول باید اگاهی داشته باشه که نره از شرکتی کثیفی مثل مخابرات بخره ..
    دوم پول خوب بده ........
    بیخود مخابرات رو خراب نکنید مشکلاتی که این اواخر پیش اومده مثل کاهش سرعت همگی برطرف شده است ! بدون شک بهترین ISP در ایران هست و خواهد بود

امتیازها
    13
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط me.mr نمایش پست ها
    دوست عزیز چرا بحث رو 30 یا سی میکنی؟
    برای شما 30 ، 40 تومن پول نیست شاید شما اشراف زاده هستید که از واقعیات خبر ندارید من و امثال من روز و شب کار میکنن شکم زن و بچه رو سیر کنن اونوقت شما...
    یکم واقع بین باشید منی که 512 مخابرات دارم و نتیجه رو بالاتر عرض کردم...

Sent from my SM-G710 using Tapatalk
    بحثو سیاسی نکردم ی انتقاد بود این حرفو وزیر هم زد گفت در دولت قبل توجهی تو این زمینه نمیشد ...

واقعیتو باید قبول کرد ...
    امتیازها
    13
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    بیخود مخابرات رو خراب نکنید مشکلاتی که این اواخر پیش اومده مثل کاهش سرعت همگی برطرف شده است ! بدون شک بهترین ISP در ایران هست و خواهد بود

اول اینکه من هرجایی خوندم از سرته مخابرات نالیدن اصلا من خودم ..
    خودم سال 92 تا 93 مابرات 2 مگ داشتم ...
    *** ترین سرعتش همون 700 کیلوبیت بود !!!!!!!

الان یکی شاتل و یکی پارس انلاین بهترینن ...
    میتونین به امار و ارقام بهترین شرکت PAP مراجعه کنید ...
    امتیازها
    13
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    چرا یکی درمیون پستام ارسال میشه همش ی پیغام میده میگه پست شما فعلا نامرئی هست تا بازبینی بشه و این حرفا !!
    امتیازها
    1,271
    سطح
    19
    42
    کاربر انجمن
    کلا اگه اخبار رو پیگیری میکردی متوجه میشدی که مخابرات داره کم فروشی میکنه و پهنای باند کم اورده برای همین باعث شده سرعت همه رو کم کنه !!!!

درضمن مگه یک مگ نامحدود انقدر ارزونه که همه میتونن بگیرن !!!!!!!!!!!!!
    تو پارس انلاین که 220 هزار تومنه ( ماهانه ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    منکه خداییش راضیم انقدر هم انگ نزنید به صنعت ict این کشور بابا بخدا تحریم بودیم پهنای باند گرون میفروختن اصن ی وضعی بود !!!
    ایشالله که وضعمون بعد تحریم ها بهتر بشه !!!!
    تازه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفته طی این دو سال پهنای باند دو برابر شده !!!
    واقعا هم راست گفته یعنی من تا 3 یا 4 سال پیش یادمه بالاترین سرعتم 700 بوده که اونم 2 مگ مخابراتو داشتم !!!!
    اگه کسی اینترنت پر سرعت میخواد اول باید اگاهی داشته باشه که نره از شرکتی کثیفی مثل مخابرات بخره ..
    دوم پول خوب بده ........

من وایمکس ایرانسل دارم نه مخابرات
    ما به علت فیبر نوری اصلا پشتیبانی نمیکنه که بخواهیم حالا بگیم بده یا خوبه
    امتیازها
    1,271
    سطح
    19
    42
    کاربر انجمن
    اینترنت ایران بد نیست
    اما بسیار بد پخش شده یک جای های کشور ارزون وعالی یک جا ها هم مثل شهر و منطقه ما بسیار بد

((
    كودوممون حاضريم يه ماه نت نداشته باشيم؟))
    دو سه سال پیش میشد همچین حرفی زد ولی الان دیگه بدون اینترنت نمیشه زنگی کرد
    امتیازها
    46,302
    سطح
    100
    1,967
    کاربر انجمن
    نمیخوام دلتونو بسوزونم ولی من اینترنت 2 مگ پارس انلاین داشتم که به 9 مگ ارتقا داده بودنش ، برای همین سرعت دانلود راحت 1 مگ و حتی بیش از یک مگ بود ولی به دلیل صرف نکردن برام رفتم 256 نامحدود گرفتم که الان دارم 30 کیلوبیت دانلود میکنم ولی امشب دوباره 2 مگ میگیرم فردا هم زنگ میزنم به شعبه اصلی پارس انلاین تو شهرمون ( گرمسار ) که این دفعه نتم رو ، روی 16 مگ ببنده چون طرف اشنامه !!!!!!!!!!
    فقط خداکنه قطعی نداشته باشه چون شنیدم سرعت وقتی میره بالا بدلیل اینکه ممکنه سیم مسی تلفن داخل ساختمون قدیمی باشه ، اینترنت قطع و وصل میشه !!!
    اینجا من زیاد خوندم طرف گفته 2 مگ دارم ، داره 100 کیلوبیت دانلود میکنم !!!!!
    اقااااااااا داره بهت ظلم میشه دارن ازت دزدی میکنن بخدا ...
    فقط پارس انلاین و شاتل !!!!!
    آشنا نمیخواد دوست عزیز شما نویز خط نداشته باشی تا هر چقدر دلت بخواد برات سرعت میبندن... منم آشنا نداشتم زنگ زدم تهران برام 16 بستن 6ماه پیش

صفحه 17 از 18 نخست ... 715161718 آخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 176

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع