ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نحوه ی مدیریت انجمن را چگونه ارزیابی می کنید؟

رأی دهندگان
49. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

28 57.14%
  • خوب

12 24.49%
  • متوسط

7 14.29%
  • ضعیف

2 4.08%
صفحه 4 از 5 نخست ... 2345 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 43
    امتیازها
    5,862
    سطح
    49
    37
    کاربر اخراجی
    اینجا مثل بیابون خشکه

این چند تا کلمه مثل اینکه خیلی توهین آمیز بود

یاد واکنش مدیر این فروم افتادم هنوزم خندم میگیره
    ویرایش توسط poorya_2 : 2017/07/13 در ساعت 14:56 دلیل: ویرایش نکن =)
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط poorya_2 نمایش پست ها
    اینجا مثل بیابون خشکه

این چند تا کلمه مثل اینکه خیلی توهین آمیز بود

یاد واکنش مدیر این فروم افتادم هنوزم خندم میگیره
    چرا لینکش رو برداشتی؟

بزار خوب بقیه کاربران ببینند چه پیش آمده بود.

فروش موس گیمینگ Zalman ZM-GM1

بنده هم خنده ام میگیره هنوز شما ول کن به قول خودتون این بیابون خشک نیستین.

خیلی از کلمه بیابون خوشتون میاد میتونم نام کاربریتون رو به "کاربر بیابون گرد" تغییر بدم، تازه به آواتارتون هم میاد.
    امتیازها
    10,160
    سطح
    67
    101
    کاربر انجمن
    لایک داری مدیر عزیز
    شما انسان خیلی ارزشمندی هستید قدر شما و تمام مدیران لایقی
    که واسه ادمهایی همچون من و سایر دوستان عزیز زحمت میکشند باید از صمیم قلب دونست.
    ایشالله همیشه موفق پیروز و سربلند باشی.
    دوستت دارم هر جا باشی .

امتیازها
    5,862
    سطح
    49
    37
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    چرا لینکش رو برداشتی؟

بزار خوب بقیه کاربران ببینند چه پیش آمده بود.

فروش موس گیمینگ Zalman ZM-GM1

بنده هم خنده ام میگیره هنوز شما ول کن به قول خودتون این بیابون خشک نیستین.

خیلی از کلمه بیابون خوشتون میاد میتونم نام کاربریتون رو به "کاربر بیابون گرد" تغییر بدم، تازه به آواتارتون هم میاد.

لینک رو حذف کردم که یاد بگیری اگه حرفی داری مستقیم حرفتو بزنی و بدون دلیل پست کاربرا رو ویرایش نکن ، مثل اینکه خوب یاد گرفتی

داشتم از این بیابون خشک رد میشدم که این تاپیک دیدم ، مثل اینکه کاربرایی هستن که دل خوشی از اینجا ندارن و نداشتن

میتونی اسم این سیرک مسخره (سخت بشه اسمشو فروم گذاشت) رو به بیابون خشک تغییر بدی که واقعا لایق همین اسم هم هست ، سالی 4 تا پست ارسال میشه ، اینجا اگه جایی هم واسه پیشرفت داشت به خاطر آدمایی مثل تو به این روز افتاده !!

گذشته از این حرفا یادت باشه دنیایی مجازی جای قلدار بازی و تهدید کردن دیگران نیست ، اینجا اگه تگ مدیریت خورده رو اسمت به این معنی نیست که میتونی هر رفتاری با دیگران داشته باشی یاد بگیر اینجا جای خالی کردن عقده ها نیست

اگه واقعا رشد کرده بودی (از نظر عقلی) نیاز به این بحث ها نبود ، ولی متاسفانه هر چقدر هم توضیح بدم هنوز هم اون پایین گرفتار هستی
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    لینک رو حذف کردم که یاد بگیری اگه حرفی داری مستقیم حرفتو بزنی و بدون دلیل پست کاربرا رو ویرایش نکن ، مثل اینکه خوب یاد گرفتی

داشتم از این بیابون خشک رد میشدم که این تاپیک دیدم ، مثل اینکه کاربرایی هستن که دل خوشی از این فروم ندارن و نداشتن

میتونی اسم این فروم رو به بیابون خشک تغییر بدی که واقعا لایق همین اسم هم هست ، سالی 4 تا پست ارسال میشه ، این فروم اگه جایی هم واسه پیشرفت داشت به خاطر آدمایی مثل تو به این روز افتاده !!

گذشته از این حرفا یادت باشه دنیایی مجازی جای قلدار بازی و تهدید کردن دیگران نیست ، اینجا اگه تگ مدیریت خورده رو اسمت به این معنی نیست که میتونی هر رفتاری با دیگران داشته باشی یاد بگیر اینجا جای خالی کردن عقده ها نیست

اگه واقعا رشد کرده بودی (از نظر عقلی) نیاز به نصیحت کردن من نبود ، ولی متاسفانه هر چقدر هم توضیح بدم هنوز هم اون پایین گرفتار هستی
    سلام.
    یک چیزی داریم به نام نقد که در واقع موجب ارتقای هر سیستمی هست ، چون با یادآوری نواقص می تونه سیستم و دست اندر کاران سیستم رو متوجه اشتباهات و یا عملکردهای نامناسب خودشون بکنه و این اجازه رو بده که به بازسازی و یا اصلاح خودشون اقدام کنن.

مساله دیگری که متاسفانه روز به روز شاهد افزایش اون در جامعه خودمون هستیم تخریب هست که در پوشش و ردای نقد! انجام میگره و تنها خالی کردن عصبیات و امیال نفسانی اشخاص هست. هدفش هم نه تنها بازسازی نیست بلکه نابود کردن کامل سیستم مورد هجمه هست!

چیزی که بنده از جنس صحبت ها و ادبیات بکار رفته شما استنباط میکنم ، نوع دوم هست.

حالا اینکه چرا پس از مدتها با این لحن و گفتار نامناسب به این انجمن برگشتید و سغی در جلب توجه دارید، خودش قضیه ای هست که باید بررسی بشه.
    امتیازها
    5,862
    سطح
    49
    37
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط third person نمایش پست ها
    سلام.
    یک چیزی داریم به نام نقد که در واقع موجب ارتقای هر سیستمی هست ، چون با یادآوری نواقص می تونه سیستم و دست اندر کاران سیستم رو متوجه اشتباهات و یا عملکردهای نامناسب خودشون بکنه و این اجازه رو بده که به بازسازی و یا اصلاح خودشون اقدام کنن.

مساله دیگری که متاسفانه روز به روز شاهد افزایش اون در جامعه خودمون هستیم تخریب هست که در پوشش و ردای نقد! انجام میگره و تنها خالی کردن عصبیات و امیال نفسانی اشخاص هست. هدفش هم نه تنها بازسازی نیست بلکه نابود کردن کامل سیستم مورد هجمه هست!

چیزی که بنده از جنس صحبت ها و ادبیات بکار رفته شما استنباط میکنم ، نوع دوم هست.

حالا اینکه چرا پس از مدتها با این لحن و گفتار نامناسب به این انجمن برگشتید و سغی در جلب توجه دارید، خودش قضیه ای هست که باید بررسی بشه.

درود

دوست عزیز پیشنهاد و نقد وقتی جواب میده که طرف مقابل واسه حرف های شما گوش شنوا داشته باشه

شما تاپیک 3 سال پیش رو ببینید >> http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...l=1#post160603

به خاطر یه شوخی ساده طرف میخواست بن کنه

این رفتار در حال حاضر همین شخص هم توی تاپیک ببینید ، طرف به کاربر میگه اگه میخوای اسمتو به "بیابون گرد" تغییر بدم ، با همچین شخصی میشه منطقی رفتار کرد ؟!!!

و خود شما که ادعای رفتار درست رو میکنید از همین شخص تشکر کردید

اینکه شما بقیه رو به راحتی قضاوت میکنید خیلی جالبه ، این مورد هم بررسی کنید
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل

داشتم از این بیابون خشک رد میشدم که این تاپیک دیدم ، مثل اینکه کاربرایی هستن که دل خوشی از اینجا ندارن و نداشتن

میتونی اسم این سیرک مسخره (سخت بشه اسمشو فروم گذاشت) رو به بیابون خشک تغییر بدی که واقعا لایق همین اسم هم هست ، سالی 4 تا پست ارسال میشه ، اینجا اگه جایی هم واسه پیشرفت داشت به خاطر آدمایی مثل تو به این روز افتاده !!

اگه واقعا رشد کرده بودی (از نظر عقلی) نیاز به این بحث ها نبود ، ولی متاسفانه هر چقدر هم توضیح بدم هنوز هم اون پایین گرفتار هستی
    آقا پوریا،

در حد و حدود اختیاراتم طبق قوانین هر زمان هر پستی رو که صلاح بدونم وییرایش می کنم نیازی به اجازه از شما یا کسی ندارم و این کار و وظیفه ی منه و برای حفظ آرامش و اجرای قوانین انجمنه. پست شما رو هم وییراش کردم صرفا" لینک ارجای صحبت شما رو قرار دادم تا دوستان متوجه بشوند کدوم تاپیک مورد نظر شما بوده.

من اصراری ندارم نظر شما رو عوض کنم بگم انجمن فلان نیست، شما عقیده ات محترم، منتها من سوالم اینه اگر این حرفهایی که شما میزنی بهش معتقدی چرا میایی در انجمن؟

به قول شما سیرک یا بیابون، مگه مجبوری فعالیت کنی؟ لاگین نکن برادر من، برو در هر انجمن یا جایی که فکر میکنی خوبه. کسی به شما اجبار به فعالیت در جایی که دوسش نداری نکرده، کسی هم فرش قرمز ننداخته در جایی که از نظر شما سیرک و بیابونه.

این آخرین صحبت منه.
    امتیازها
    5,403
    سطح
    47
    9
    کاربر جدید
    یکم جواب به بقیه تاپیکای فروم هم بدید جای دعوا کردن بنزه از دیشب منتظر یه مشاوره هستم اما هیچ پاسخی ندیدم یه سوال اینجا دیگه مثل قبل نیست یا من دارم اشتباه میبینم خیلی خلوته زیاد فعال نیستن کارشناسای عزیز
    ******عزیزم اونی که واست کف میکنه دلستره نه من******
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر

ببین پسر خوب داری دایره ی احترام و تحمل رو نشونه میری ,و نمیدونم حدفت هم چیه و به چی میخوای برسی .
    اون 3 سال پیش هم که میگی خوندم دیگه , داشتی شورشو با تمسخر در میاوردی !!!
    ادم یه سال تو یه بقالی کار کنه رو صندلی که روش مینشسته غیرتی میشه !!! بعد انتظار داری حمایت کننده ها و سازنده های این فروم در مقابل صحبتهای کوچه بازاریه تو ساکت وای سن !!!؟
    همین الانشم چاله میدونی صحبت میکنی پسر خوب انگار یا کلا 16 سالته یا عشقی موندی تو 16 سال .کسی اینجا بی احترامی بهت نکرده فقط منطقی باهات حرف زدن که ادامه ندی و حرمت نشکنی . پس بهتره تمومش کنی این صحبتهای خاله زنک بازیو
    اگه هم اینجا بیابونه واست خیلی رک میگم میتونی از پر اینجا هم رد نشی چون افتابش برای افرادی مثل شما عزیز دل برادر یخورده مضر و سوزانه ...
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasikhan نمایش پست ها
    یکم جواب به بقیه تاپیکای فروم هم بدید جای دعوا کردن بنزه از دیشب منتظر یه مشاوره هستم اما هیچ پاسخی ندیدم یه سوال اینجا دیگه مثل قبل نیست یا من دارم اشتباه میبینم خیلی خلوته زیاد فعال نیستن کارشناسای عزیز
    برادر مشاوره شما پاسخ مشخصی نداره.

کسی نمیتونه برای یه نفر دیگه مشاوره بده چه چطوری اینترنت بگیر. معمولا" همه تلفن ثابت دارند، شما فرمودین تلفن ثابت ندارین، پس ADSL کنسله، میمونه اینترنت سیم کارت، باید ببینید سیم کارت کدوم اپراتور اینترنت بهتری روی گوشی میده همونو تهیه بفرمایید.

معذالک به مدیر شبکه میگم اگر چیزی به ذهنش رسید دریغ نکنه.
صفحه 4 از 5 نخست ... 2345 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 43

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)