ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

موضوع: نصب رم

امتیازها
    520
    سطح
    10
    5
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN نمایش پست ها
    یکی از زرد ها .....

فایل پیوست 49103
    فرقی نمی کنه کدوم یکی?
    امتیازها
    520
    سطح
    10
    5
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN نمایش پست ها
    مدل مادربرد ت رو بگو ......
    از راهنمایت ممنونم دستت درد نکنه اما یک نکته ریزی اینجا هست . رسم ادب حکم می کنه موقع صحبت کردن با مردم از ضمائر جمع استفاده کنیم. البته بنده آدم خاکی هستم و اصلا اشکال نداره با من اینطور صحبت کنی اما در کل خوبه که انسان همیشه و در همه جا با دیگران به طور مودبانه و با وقار و متانت رفتار کنه. وقتی مثلا اینطور میگی که " مدل مادربردت رو بگو" بعد نقطه چین میزاری، این از نظر بنده اشکال نداره اما همیشه این احتمال رو بده که شاید طرف مقابل سن پدر تو رو داشته باشه حتی اگه هم سن یا کوچکتر هم بود باز هم بهتره با احترام صحبت کنیم.
    با تشکر از راهنمایی
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط B12110 نمایش پست ها
    سلام
    عذر میخوام سوال بنده چیز دیگه بود. بنده عرض کردم روی مادربرد 4 عدد اسلات یا درگاه مخصوص نصب رم وجود داره یعنی همون محلی که در مادربرد رم رو اونجا نصب می کنیم . محل سمت راست سوکت پردازنده. بنده پرسیدم اگه الان بخوام سیستم رو اسمبل کنم وقتی خواستم رم رو در اسلات خودش قرار بدم با توجه به اینکه روی مادربرد 4 عدد جای رم یا اسلات رم وجود داره ، رم رو روی هر کدوم از این اسلات ها نصب کنم اشکال نداره یا باید حتما روی یک اسلات خاص قرار بدم. بنده یک ماژول تکی 4 گیگ دارم .
    دوست خوبم

برای یک ماژول فرق خاصی نداره، می تونید روی هر کدوم از اسلاتها استفاده کنید.
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    از راهنمایت ممنونم دستت درد نکنه اما یک نکته ریزی اینجا هست . رسم ادب حکم می کنه موقع صحبت کردن با مردم از ضمائر جمع استفاده کنیم. البته بنده آدم خاکی هستم و اصلا اشکال نداره با من اینطور صحبت کنی اما در کل خوبه که انسان همیشه و در همه جا با دیگران به طور مودبانه و با وقار و متانت رفتار کنه. وقتی مثلا اینطور میگی که " مدل مادربردت رو بگو" بعد نقطه چین میزاری، این از نظر بنده اشکال نداره اما همیشه این احتمال رو بده که شاید طرف مقابل سن پدر تو رو داشته باشه حتی اگه هم سن یا کوچکتر هم بود باز هم بهتره با احترام صحبت کنیم.
    با تشکر از راهنمایی
    دوست خوبم

در نوشتار لحن مشخص نمیشود از این نظر نویسنده متن از نظر خودش قصد بی ادبی نداره اما نحوه خواندن باعث فرض بر بی ادبی شده باشد.

بر خلاف فرهنگ غالب عمومی در ایران، که سرعت را فدای حواشی ارتباط می کند، در فرهنگ غالب اینترنت سرعت عمل در پاسخگویی بخصوص در مورد حل مشکلات مهمترین اولویت است. مهمترین هدف اینه مشکل سریع حل بشه، هرچند صحبت شما هم در مورد احترام هم متین و درسته.

با توجه به این دو موردی که عرض کردم خدمت شما، سخت نگیرید.
    امتیازها
    520
    سطح
    10
    5
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    دوست خوبم

برای یک ماژول فرق خاصی نداره، می تونید روی هر کدوم از اسلاتها استفاده کنید.
    با عرض سلام خدمت مشاور محترم
    از راهنمایی شما خیلی ممنونم اما راهنمایی مشاور قبل با راهنمایی شما متفاوته. البته توصیه ای که شما درباره نصب رم فرمودید که فرقی نداره برای بنده بهتر و راحت تره ولی چرا مشاورین محترم سایت نظر واحدی ندارند و هر کدوم نسخه های متفاوتی تجویز می کنند? در چنین وضعی تکلیف کاربرانی که نیاز به راهنمایی دارند چیه?
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    با عرض سلام خدمت مشاور محترم
    از راهنمایی شما خیلی ممنونم اما راهنمایی مشاور قبل با راهنمایی شما متفاوته. البته توصیه ای که شما درباره نصب رم فرمودید که فرقی نداره برای بنده بهتر و راحت تره ولی چرا مشاورین محترم سایت نظر واحدی ندارند و هر کدوم نسخه های متفاوتی تجویز می کنند? در چنین وضعی تکلیف کاربرانی که نیاز به راهنمایی دارند چیه?
    نظرات واحد نیست به این خاطر که پاسخ مشخصی وجود نداره.

سیستم های کامپیوتری در ضعیفترین حالت خودشون به صورت دو کاناله فعالیت می کنند و حداقل باید دو تا رم باشه.

از نظر فنی به صورت کلی وقتی شما تنها یک رم دارید، عملا کامپیوتر خودتون رو از تواناییش محروم کردید و به حداقل ممکن رسیدید. در این حالت دیگر فرق خاصی نداره اون یک رم در کدوم اسلات قرار بگیره.

اما در بسیاری از مادربرد ها، در دفترچه مادربرد توضیح داده میشه نحوه چینش رمها به صورت های مختلف چگونه باشه. اونجا توضیح میده مثلا اگر یک رم بخواهید استفاده کنید بهتره فلان اسلات در اولویت باشه. نمیاد شما رو نفی کنه مثلا رو اسلات اول و سوم به هیچ وجه نگذار، اما میاد مثلا میگه بهینه تر هست روی اسلات دوم قرار بگیره.

در دفترچه مادربرد شما، همین حد هم توضیح داده نشده که برای یک رم بهینه ترین اسلات کدومه، بنابراین از نظر فنی که تفاوتی نمیکنه روی کدوم اسلات قرار بدین، دفترچه مادربرد شما هم توضیحی نداده و ترجیهی نداده، برای همین فرقی دیگر نداره.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)