ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام شرکت ها به ایمیل و پیام شما پاسخ دادند؟

رأی دهندگان
16. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عقیق رایانه

5 31.25%
  • مادیران

1 6.25%
  • سام سرویس

4 25.00%
  • مدیا پردازش

0 0%
  • سازگار

1 6.25%
  • تخت جمشید

0 0%
  • فرادانش سامان (تی پی لینک)

0 0%
  • ویستا پخش

0 0%
  • آواژنگ

7 43.75%
  • سیاره سبز (گرین)

1 6.25%
  • داده پرداز رایانه متین

0 0%
  • هماهنگ

0 0%
  • دریا کامپیوتر

1 6.25%
  • ماتریس

2 12.50%
  • آونگ

1 6.25%
  • ایزی (دی لینک)

0 0%
  • شارلوت

0 0%
  • فرآیند

0 0%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 46
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال

کدام شرکت به ایمیل کاربران پاسخ می دهد؟

سلام دوستان عزیز

مدتی است که این ایده را برای پیاده سازی در نظر گرفته بودم که خب همانند سایر برنامه های قبلی در مورد گارانتی (که توسط دیگران کپی برداری هم شده!) با حواشی زیادی همراه خواهد بود. در این بخش شما تجربیات خود از ارسال ایمیل و پیام به وب سایت شرکت ها و پرسنل محترم آنها را بیان کنید. نکته جالب توجه اینجاست که برخی از شرکت ها، از قرار دادن فرم "تماس با ما" و آدرس ایمیل خودداری می کنند تا به صورت خودجوش از روبرو شدن با کاربران جلوگیری کنند.

این تاپیک به طور کامل توسط شرکت های مطرح سخت افزاری پیگیری می شود و امیدواریم سبب بهبود کیفیت پاسخگویی و ارتباط شرکت ها با شما کاربران عزیز شود. شرکت های مورد بحث شامل کلیه شرکت های وارد کننده، تولید کننده، خدمات پس از فروش، نماینده فروش و هر مجموعه ای که به شرکت مادر مرتبط می شود، خواهد بود.

با تشکر
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    حسام جان،

منظور شرکت های گارانتی است؟ شرکت های پخش کننده؟ یا شرکت های مادر تولید کننده؟ یا همه را شامل میشود؟
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armin2012 نمایش پست ها
    حسام جان،

منظور شرکت های گارانتی است؟ شرکت های پخش کننده؟ یا شرکت های مادر تولید کننده؟ یا همه را شامل میشود؟

شامل کلیه شرکت ها، وارد کننده، تولید کننده، خدمات پس از فروش، نماینده فروش و هر مجموعه ای که به شرکت مادر مرتبط می شود.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    من با آواژنگ و سام سرویس تجربه دارم که جواب سؤالاتم رو از طریق ایمیل ( شرکت آواژنگ ) و از طریق فرم تماس با ما ( سام سرویس ) رو دادند و از پاسخگویی خوبشون به ویژه از شرکت آواژنگ سپاسگزارم !

امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    دوستان توجه کنید بحث ایمیل هست و پاسخ گویی از طریق ایمیل!
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    من خیلی وقت پیش اون اولا که اینجا عضو شده بودم برای استعلام موجودی و قیمت رم های G-SKILL به دریا کامپیوتر ایمیل زدم و الان هم نشستم تا جواب بدن!
    و همین طور به همون نیت برای نمایندگی CORSAIR (که یادم رفته چه شرکتی بود) ایمیل زدم و مشابه مورد قبلی نشستم تا جوابمو بدن!
    این از تجربه ی لذت بخش من:)
    ویرایش توسط Shahin007 : 2013/10/09 در ساعت 16:12 دلیل: نیت

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    بنده هم به شرکت های ایران اچ پی، مدیا پردازش و دریا کامپیوتر ایمیل ارسال کردم که به قول آقا شاهین روی صندلی نشستم تا پاسخ توسط لاک پشت ارسال شود!

شرکت هایی مانند عقیق رایانه و آواژنگ هم پاسخگوی ایمیل ها هستند، البته با یکی دو روز تاخیر که خب باید به دلیل مشغله کاری به این عزیزان حق داد. همین که پاسخگو هستند، بسیار حرکت پسندیده ای است.
    امتیازها
    4,430
    سطح
    42
    23
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armin2012 نمایش پست ها
    دوستان توجه کنید بحث ایمیل هست و پاسخ گویی از طریق ایمیل!
    تو پست مدیر کل عزیز پاسخ گویی از طریق "ایمیل و پیام" ذکر شده به نظر من اینجا بیشتر پاسخگویی شرکت ها مد نظر است و نه نوع ارتباط . به هر حال پیام رو میشه با ایمیل فرستاد یا با sms یا از طریق فرم تماس.
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    من يك كارت گرافيك ASUS 6950 DCII‌ داشتم، كه اين كارت در هر شرايط لودى فقط با سرعت درگاه PCIE 4X كار ميكرد. خيلى كلافه شده بودم، كارت نو هيچ ايراد ظاهرى هم نداشت و هيچ اطمينانى نداشتم شركت گارانتى اصلا" اين مورد رو بفهمه، چه برسه به اينكه بپذيره و يا اصلا" به عنوان ايراد در نظر بگيره! تازه هم ارز داشت گرون ميشد، كارت رو من 380 خريده بودم، قيمتش ظرف يكى دو هفته به بالاى 600 تومن رسيده بود. ديگه مطمئن بودم كارت روى دستم ميمونه.

خلاصه 2 حالت بيشتر نداشت، يا ايراد از مادربرد گيگابايت من بود و يا از كارت گرافيك ايسوز، دست به كار شدم، و به Asus‌ ايميل فرستادم و مشكل رو توضيح دادم. تقريبا" بعد از يك هفته پاسخ ايسوز به اين شرح آمد كه احتمال ناسازگارى بين كارت گرافيك و مادربرد هست، بايوس مادربرد رو آپديت كنيد و يا در صورت امكان كارت گرافيك رو با سيستم ديگرى تست كنيد اگر مشكل همچنان باقى بود، احتمالا" كارت گرافيك خرابه و براى خدمات به شركت گارانتى كارت گرافيك مراجعه كنيد!

-------------
    به هر صورت، كارت گرافيك را به شركت گارانتى خدابيامرز كولينگ سيس بردم، و آنها هم بعد از 3 روز متوجه ايرادش نشدند و با كمال تعجب به من گفتند روى 5 سيستم مختلف امتحان كردند و مشكل باقى بود. اما حداقل معرفت داشتند كه به جاى اون كارت يك كارت گرافيك آكبند ديگرى به من بدهند كه خوشبختانه سالم بود.

بعد ها خودم از روى عكس هاى GPUz‌ كه از كارت قبلى روى سيستمم داشتم با استفاده از سايت techpowerup متوجه ايراد كارت شدم، بايوس كارت گرافيكى كه داشتم 2 نسل قديمى بود و شديدا" نياز به آپديت داشت.
    ------------
    در اين ارتباط چون ممكنه بود ايراد از مادربرد باشه، به شركت گيگابايت هم ايميل زدم كه در پست ديگرى نحوه ى پاسخ آنها رو عنوان ميكنم.
    امتیازها
    4,430
    سطح
    42
    23
    کاربر جدید
    بنده هم یک بار از شرکت ماتریس از طریق فرم تماس در مورد تاریخ ورود apu های ترینیتی شرکت amd سوال کردم. نوشته بودن از طریق ایمیل یا تلفن در کوتاهترین زمان پاسخ میدیم. من آی دی ایمیل و شماره موبایلم رو واسشون گذاشتم. اما ترینیتی اومد و ریچلند هم اومد و مادربرد سوکت fm2+ هم تولید شده ولی جواب پیام من داده نشده !! دوستان به نظر شما بازم صبر کنم که تماس بگیرن یا برم به کارام برسم!!:-?
صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 46

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع