ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 57 از 82 نخست ... 747555657585967 ... آخرین
نمایش نتایج: از 561 به 570 از 816
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    راست میگی امیر جان،

ببخشید الان حصور ذهن نداشتم. این مدت خیلی داغون شدما له لهم :D

بازی کپی همینه دیگه. به نظرم برای کنسول آدم باید 3-4 تا بازی که واقعا اونقدر دوست داره در حدی که که بتونه 2-3 بازیشون کنه اوریجینال بگیره و بدون دردسر بازی کنه. نسخه اصلی باشه خیلی از بازی هارو میشه آنلاین هم بازی کرد.
    درسته ولی توی این مدت شاید 15 عنوان بازی خریدم و انجام دادم هم نصب کردم هم از روی dvd بازی کردم کوچکترین مشکلی نداشتم.حتی dvd هاش اورجینال هستند ولی نمیدونم علت این مشکل چیه.به هر حال عصبیم کرد فردا میبرم میکنم تو حلق دوستم :D
    البته تا آخر امسال به احتمال زیاد عوض میکنم و ps4 میگیرم ولی خوب هنوز کلی بازی هست که با همین کنسول انجام ندادم.
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    درسته ولی توی این مدت شاید 15 عنوان بازی خریدم و انجام دادم هم نصب کردم هم از روی dvd بازی کردم کوچکترین مشکلی نداشتم.حتی dvd هاش اورجینال هستند ولی نمیدونم علت این مشکل چیه.به هر حال عصبیم کرد فردا میبرم میکنم تو حلق دوستم :D
    البته تا آخر امسال به احتمال زیاد عوض میکنم و ps4 میگیرم ولی خوب هنوز کلی بازی هست که با همین کنسول انجام ندادم.

آره پلی استیشن هم خوبه، درسته کینکت نداره ولی واقعا خوبه مخصوصا که عنوان های اختصاصی خوبی هم داره. مثل God of War و Gran Turismo و بقیه.

این PS4 اول قرار بود بازی های PS3 رو هم اجرا کنه مثل اینکه بعد منتفی شد، دقیقا یادم نیست. اگر اینطور باشه که خیلی خوبه می تونی بازی های اوریجینال PS3 رو به قیمت تر بخری و بازی کنی.

در ضمن به نظرم خیلی بازی های با کنسول حال نمیده. مثلا بازی های شوتر، هیچی جای موس و کیبورد رو توی شوتر نمی گیره.

شخصا به نظرم بازی های شبیه سازی مثلا رانندگی و پروازی ... و بازی های ورزشی روی کنسول بیشتر حال میده تا شوتر و اینا.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    آره پلی استیشن هم خوبه، درسته کینکت نداره ولی واقعا خوبه مخصوصا که عنوان های اختصاصی خوبی هم داره. مثل God of War و Gran Turismo و بقیه.

این PS4 اول قرار بود بازی های PS3 رو هم اجرا کنه مثل اینکه بعد منتفی شد، دقیقا یادم نیست. اگر اینطور باشه که خیلی خوبه می تونی بازی های اوریجینال PS3 رو به قیمت تر بخری و بازی کنی.

در ضمن به نظرم خیلی بازی های با کنسول حال نمیده. مثلا بازی های شوتر، هیچی جای موس و کیبورد رو توی شوتر نمی گیره.

شخصا به نظرم بازی های شبیه سازی مثلا رانندگی و پروازی ... و بازی های ورزشی روی کنسول بیشتر حال میده تا شوتر و اینا.
    اره علی جان در مورد شوتر مجتبی هم همینو میگفت.ولی من مشکلی ندارم راحت بازی میکنم.شایدم باید توی استفاده از گیم پد کنسول استعداد داشته باشی :D
    البته من 360 دارما نه ps3 ولی توی نسل 8 به نظرم ps4 بهتره ولی به شرط اینکه ** بشه.فقط خوبه همه چی bluray داره میشه خدایی از دست این همه dvd راحت شیم!
    البته من میخواستم pc رو ارتقاء بدم ولی خوب برای اینکه بدون لگ و ریلکس بازی کنیم روی pc راحت باید 4 تومن واسه کیس هزینه کرد فقط.
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    اره علی جان در مورد شوتر مجتبی هم همینو میگفت.ولی من مشکلی ندارم راحت بازی میکنم.شایدم باید توی استفاده از گیم پد کنسول استعداد داشته باشی :D
    البته من 360 دارما نه ps3 ولی توی نسل 8 به نظرم ps4 بهتره ولی به شرط اینکه ** بشه.فقط خوبه همه چی bluray داره میشه خدایی از دست این همه dvd راحت شیم!
    البته من میخواستم pc رو ارتقاء بدم ولی خوب برای اینکه بدون لگ و ریلکس بازی کنیم روی pc راحت باید 4 تومن واسه کیس هزینه کرد فقط.

درسته امیر جان،

منم منظورم از اینکه گفتم حال نمیده این نبود که نمی تونم راحت بازی کنم. ولی چون هدفگیری تو شوترها روی کنسول assissted هست و دقت نداره یعنی دو متری طرف هم شوت کنی می میره از اون لحاظ گفتم.

PS4 که قطعا خیلی خوبه ولی نسل قبلی هم فقط اگر از کینکت فاکتور بگیری PS3 بهتر بود همین که دیسک بلوری می خونه و امکان پخش دیسک و فایل به صورت سه بعدی داره خیلی بهتره. درضمن PSN مثل MS Live نیازی به آبونمان نداره و می تونی رایگان دسترسی داشته باشی و از امکاناتش استفاده کنی.

دقیقا برای یه PC گیمینگ معقول و شسته رفته باید حداقل حدود 1.5 میلیون فقط پول گرافیک بدی. این یعنی باید مانیتور FHD خوب با زمان پاسخگویی مناسب هم داشته باشی این خودش میشه حدود 1 میلیون. بقیه ش هم که دیگه معلومه.
    امتیازها
    105,581
    سطح
    100
    6,407
    مشاور انجمن گیم
    امتیازها
    105,581
    سطح
    100
    6,407
    مشاور انجمن گیم
    وجود شخصیت زن در Assassin's Creed Syndicate تایید شد. این شخصیت Evie Frye نام دارد که خواهر Jacob Frye ، شخصیت مذکر و اصلی بازی میباشد و در بازی هر دو شخصیت قابل بازی میباشند. این هم عکس :

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: AC.png
مشاهده: 44
حجم: 414.1 کیلو بایت

اگر بخواد از دیوار بالا بره....هیچی ولش کن صلوات بفرست :D :D
    امتیازها
    105,581
    سطح
    100
    6,407
    مشاور انجمن گیم
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: the_witcher_3_wild_hunt_walkthrough_09_a_princess_in_distress-600x337.jpg
مشاهده: 40
حجم: 69.5 کیلو بایت

نمرات The Witcher 3 Wild hunt منتشر شدند. یک بازی عالی به تمام معنا ! Gamespot نمره 10 داده و گفته که یکی از بهترین بازی RPG ای هست که تا بحال ساخته شده !

Gamespot – 10
    IGN – 9.3
    GameTrailers – 9.8
    Metro – 9
    IGN Italy – 9.1
    GamesVillage – 8.7
    Gram.pl – 8.5
    Destructoid – 8
    PlayStation Trophies – 92 / 100

امسال با سه تا Open World عالی طرف هستیم :

GTA V
    The Witcher 3 Wild hunt
    Batman Arkham Knight
    امتیازها
    105,581
    سطح
    100
    6,407
    مشاور انجمن گیم
    سیستم مورد نیاز برای استفاده از Oculus Rift :

• NVIDIA GTX 970 / AMD 290 equivalent or greater
    • Intel i5-4590 equivalent or greater
    • 8GB+ RAM
    • Compatible HDMI 1.3 video output
    • 2x USB 3.0 ports
    • Windows 7 SP1 or newer
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    تمام سری بازی های gears of war در یک هفته به اتمام سید.بازی های بدی نبود خوب بود.به لطف مجتبی قدم بزرگی در مرود بازی های سوم شخص برداشته شد.با این وضعیت بازی های نسل 7 دیگه تا چند ماه آینده پلتفرم به نسل بعدی ارتقاء پیدا خواهد کرد.البته هنوز کلی بازی مونده که نکردم!بازی اول تا سوم شخص کسی میشناسه معرفی بفرماید.کنسول 360E
    -----------------------------------------------------------
    پ.ن:مجتبی جان فرستادیمون توی سوم شخص ولی دیگه مطمئن باش تو سبک مخفی کاری نمیرم %-( [-(
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    تمام سری بازی های gears of war در یک هفته به اتمام سید.بازی های بدی نبود خوب بود.به لطف مجتبی قدم بزرگی در مرود بازی های سوم شخص برداشته شد.با این وضعیت بازی های نسل 7 دیگه تا چند ماه آینده پلتفرم به نسل بعدی ارتقاء پیدا خواهد کرد.البته هنوز کلی بازی مونده که نکردم!بازی اول تا سوم شخص کسی میشناسه معرفی بفرماید.کنسول 360E
    -----------------------------------------------------------
    پ.ن:مجتبی جان فرستادیمون توی سوم شخص ولی دیگه مطمئن باش تو سبک مخفی کاری نمیرم %-( [-(
    The Elder Scrolls V: Skyrim رو که رفتی ؟ اگه بازیش نکردی حتما امتحانش کن .
صفحه 57 از 82 نخست ... 747555657585967 ... آخرین
نمایش نتایج: از 561 به 570 از 816

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع