ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 32 از 36 نخست ... 223031323334 ... آخرین
نمایش نتایج: از 311 به 320 از 358
    Milky Way Galaxy, Solar System, Planet Earth, Islamic Republic of IRAN
    امتیازها
    20,652
    سطح
    90
    1,387
    کاربر انجمن
    سلام دوستان،
    ببخشید یه سوالی در رابطه با هارد اکسترنال این مدل داشتم:

https://www.digikala.com/Product/DKP...a7%db%8c%d8%aa

مگه نباید موقع وصل کردن هارد به سیستم یه درایو مجازی بصورت خودکار بالا بیاد که رمزی رو که قبلا به هارد دادیم بشه از طریقش وارد کرد و هارد رو آنلاک کرد؟ (در صورتی که قبلا رمز داده باشم بهش)
    ولی مال بنده وقتی رمز روش تعریف شده و وصلش میکنم به سیستم اون درایو مجازی بالا نمیاد هیچ، اصلا توی My Computer وجود هم نداره که خودت بازش کنی ! تنها راه باز کردن قفل هم اینه که قبلا نرم افزار Western Digital Security رو نصب کرده باشی که بصورت دستی خودت بری بازش کنی !!
    در صورتی که مدل قدیمی‌تر همین هارد ( ۱ ترابایت) رو وقتی وصل میکنم به هر سیستمی، فورا درایو مجازی رو بالا میاره که رمز وارد شه. توی پارتیشن خود هارد بصورت خودکار وجود داره. ولی این هارد دومیه اینطوری نیست ! خیلی عجیبه ! به نظرتون مشکل از کجاست ؟
    ممنون
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hoplite نمایش پست ها
    سلام دوستان،

مگه نباید موقع وصل کردن هارد به سیستم یه درایو مجازی بصورت خودکار بالا بیاد که رمزی رو که قبلا به هارد دادیم بشه از طریقش وارد کرد و هارد رو آنلاک کرد؟ (در صورتی که قبلا رمز داده باشم بهش)
    ولی مال بنده وقتی رمز روش تعریف شده و وصلش میکنم به سیستم اون درایو مجازی بالا نمیاد هیچ، اصلا توی My Computer وجود هم نداره که خودت بازش کنی ! تنها راه باز کردن قفل هم اینه که قبلا نرم افزار Western Digital Security رو نصب کرده باشی که بصورت دستی خودت بری بازش کنی !!
    در صورتی که مدل قدیمی‌تر همین هارد ( ۱ ترابایت) رو وقتی وصل میکنم به هر سیستمی، فورا درایو مجازی رو بالا میاره که رمز وارد شه. توی پارتیشن خود هارد بصورت خودکار وجود داره. ولی این هارد دومیه اینطوری نیست ! خیلی عجیبه ! به نظرتون مشکل از کجاست ؟
    ممنون
    سلام .
    فقط با نرم افزار میشه آنلاک کرد . پس مشکل خاصی در هارد وجود نداره
    اگر در ورژن های قدیمی تر بدون نرم افزار کار می کرده دلیل نمیشه که نسل های بعدی هم از اون قاعده پیروی کنند .
    دفترچه راهنمای هارد رو بررسی کردم صرفاً با نرم افزار میشه آنلاک کرد .
    موقع ایجاد رمز یک گزینه به صورت چک باکس هست که توی همون سیستمی که باهاش دارید رمز ایجاد می کنید بتونه اتوماتیک وار آنلاک بشه در دفعات بعد .

Milky Way Galaxy, Solar System, Planet Earth, Islamic Republic of IRAN
    امتیازها
    20,652
    سطح
    90
    1,387
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    سلام .
    فقط با نرم افزار میشه آنلاک کرد . پس مشکل خاصی در هارد وجود نداره
    اگر در ورژن های قدیمی تر بدون نرم افزار کار می کرده دلیل نمیشه که نسل های بعدی هم از اون قاعده پیروی کنند .
    دفترچه راهنمای هارد رو بررسی کردم صرفاً با نرم افزار میشه آنلاک کرد .
    موقع ایجاد رمز یک گزینه به صورت چک باکس هست که توی همون سیستمی که باهاش دارید رمز ایجاد می کنید بتونه اتوماتیک وار آنلاک بشه در دفعات بعد .
    آخه منطقا نباید اینطور باشه! شما حساب کنید اگه قرار باشه روی هر سیستمی ببری و قبلش نیاز باشه نرم افزار نصب کنی که باید خود نرم افزار رو بریزی توی یه فلش و همیشه همراهت باشه ! اینطوری واقعا مضحکه
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hoplite نمایش پست ها
    سلام دوستان،

ممنون
    به یکی از این 4 دلیل ممکنه این اتفاق بیفته:

1) برخی از ضد ویروس ها برای برای جلوگیری از ورود بد افزار، جلوی حرکت های این شکلی (لود شدن اتوماتیک درایوی که داخلش یه نرم افزار اجرایی قرار داره) رو میگیرند. در نتیجه درایوی خونده نمیشه مگر اینکه قبلش نرم افزار مربوطه ریخته شده باشه و آمادگی پذیرش درایو وجود داشته باشه.

2) برخی مواقع درایو مربوطه کنده و نمیتونه در سیستمی خودش رو بالا بیاره، ضعف برق رسانی و یا ضعف خود درایو باعث این عدم عملکرد صحیح میشه

3) ویندوز خرابه (یا درایور مربوطه نصب یا به روز نیست)، و جایی که باید عکس العمل مناسب نسبت به اتصال تجهیز اضافی به سیستم نشون بده رو نشون نمیده،

4) مادربرد نمیتونه برق رسانی لازم و عملکرد لازم رو هنگام اتصال درایو داشته باشه و ویندوز به سبب ضعف سخت افزاری نمیتونه درایو رو بخونه، در اینگونه مواقع گاهی Scan کردن و چک کردن پیاپی Device Manager ممکنه باعث خونده شدن درایو بشه / یا نشه.
    امتیازها
    19,024
    سطح
    87
    1,973
    کاربر انجمن
    با سلام
    چند روز پیش خواهر خانمم به وسیله Otg هارد اکسترنال ADATA HD710 رو به گوشی وصل کرده بود که پیغام فرمت هارد رو داده بود و شروع به فرمت کرده بود که دوباره کنسل میکنه
    حالا هارد رو به سیستم وصل میکنم ارور فرمت هارد رو میده
    چه باید کرد که فرمت نشه؟
    اطلاعاتش حیاتیه

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nima.Salarian نمایش پست ها
    با سلام
    چند روز پیش خواهر خانمم به وسیله Otg هارد اکسترنال ADATA HD710 رو به گوشی وصل کرده بود که پیغام فرمت هارد رو داده بود و شروع به فرمت کرده بود که دوباره کنسل میکنه
    حالا هارد رو به سیستم وصل میکنم ارور فرمت هارد رو میده
    چه باید کرد که فرمت نشه؟
    اطلاعاتش حیاتیه
    سلام
    راهی نیست . فرمت کن و بعد ریکاوری روی هارد دیگه .
    با هارد اکسترنال از این شوخی ها نکنید جنبه نداره، همه اطلاعاتتون در کسری از دقیقه به فنا میره با یک اشتباه بسیار کوچک و ساده !

امتیازها
    11,997
    سطح
    71
    101
    کاربر انجمن
    درود
    فلش 8 گیگ دارم که برای انجام بدسکتور گیری هارد برنامه HDD.Regenerator رو ریختم روش و بوتیبل شد و بعدش حجمش از 7 و خورده ای گیگ شد 1.92 .
    قبلا هم یه فلش 4گیگ داشتم که وقتی این برنامه رو ریختم روش اون هم شد 1.92 گیگ.
    (یجا شنیدم که راه حلی برای درست شدنش هست و مطمعنا هست)

برای حل این مشکل چطوری باید عمل کرد ؟
    کسی تخصص در این زمینه داره ؟

با تشکر
    امتیازها
    11,997
    سطح
    71
    101
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_i3 نمایش پست ها
    درود
    فلش 8 گیگ دارم که برای انجام بدسکتور گیری هارد برنامه HDD.Regenerator رو ریختم روش و بوتیبل شد و بعدش حجمش از 7 و خورده ای گیگ شد 1.92 .
    قبلا هم یه فلش 4گیگ داشتم که وقتی این برنامه رو ریختم روش اون هم شد 1.92 گیگ.
    (یجا شنیدم که راه حلی برای درست شدنش هست و مطمعنا هست)

برای حل این مشکل چطوری باید عمل کرد ؟
    کسی تخصص در این زمینه داره ؟

با تشکر
    مشکل با کمک Hard Disk Low Level Format Tool حل شد.
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام
    من یه ssd evo 970 250 دارم که نتایج بنچ مارکش خیلی پایین
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 34345.png
مشاهده: 8
حجم: 72.4 کیلو بایت

چرا اینقدر سرعتش کمه مشکل از کجاست
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtababm نمایش پست ها
    سلام
    من یه ssd evo 970 250 دارم که نتایج بنچ مارکش خیلی پایین

چرا اینقدر سرعتش کمه مشکل از کجاست
    سلام دوست عزیز،
    دلیلش مادربرد شماست که توانایی پشتیبانی از این سرعت رو نداره.

باید کل سیستم رو ارتقا بدین به Z170 یا Z270 یا Z370 یا Z390 تا بتوانید از نهایت سرعتش استفاده کنید.
صفحه 32 از 36 نخست ... 223031323334 ... آخرین
نمایش نتایج: از 311 به 320 از 358

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع