ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 35 از 36 نخست ... 2533343536 آخرین
نمایش نتایج: از 341 به 350 از 358
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_kingmax نمایش پست ها
    با سلام.بنده به تازگی برای لپ تاپ ویندوز نصب کردم و تمامی درایورهای مربوط به usb رو هم نصب کردم فقط نمیدونم چرا یکی از پورت های usb فلش یا هارد رو نمیشناسه.(وقتی هارد اکسترنال یا موس رو وصل میکنم روشن میشه ولی نمیشناسه).device manager هم تمام گزینه ها نصب شده.لطفا راهنمایی بفرمایید
    ممکنه اون درگاه خراب شده باشه.
    امتیازها
    11,986
    سطح
    71
    50
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    ممکنه اون درگاه خراب شده باشه.
    نمیدونم والا اخه پس چرا مثلا هارد رو وصل میکنی روشن میشه
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نمیدونم والا اخه پس چرا مثلا هارد رو وصل میکنی روشن میشه

روشن کردنش یک بخشی از کاره، بخش دیگرش انتقال دیتا است، وقتی دیتا رد و بدل نمیشه، و صرفا روشن میشه، دلیل نمیشه اون درگاه سالم باشه، هر درگاه USB چهار سیم داره، دوتاش برای برقه، دوتاش برای دیتا، ممکنه دوتای اولش درست کار کنه، و دوتای دوم کار نکنه.
    امتیازها
    7,112
    سطح
    55
    203
    کاربر انجمن
    دوستان سلام

شب بخیر

هارد 3 ترا آبی وسترن داشتم سر بی احتیاطی بردش سوخت

سوال اگر هارد 3 ترا آبی وسترن بخرم امکان جابجایی بردش هست؟

سوال دیگر اگر هارد 3 ترا بنفش وسترن بگیرم در این صورت هم میشه بردشون جابجا بشند؟
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamaly1991 نمایش پست ها
    دوستان سلام

شب بخیر

هارد 3 ترا آبی وسترن داشتم سر بی احتیاطی بردش سوخت

سوال اگر هارد 3 ترا آبی وسترن بخرم امکان جابجایی بردش هست؟

سوال دیگر اگر هارد 3 ترا بنفش وسترن بگیرم در این صورت هم میشه بردشون جابجا بشند؟
    نه محمد جان، دقیقا همون مدل باید باشه و الا بردش شناساییش نمیکنه
    برد اینا تو بازار پیدا میشه
    امتیازها
    7,112
    سطح
    55
    203
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط REZA نمایش پست ها
    نه محمد جان، دقیقا همون مدل باید باشه و الا بردش شناساییش نمیکنه
    برد اینا تو بازار پیدا میشه
    والا رضا جان الان یک ماهه برادرم داده بود تو تهران یه جایی دو شب پیش زنگ زده بودند که بردش نیست

برادرم هم رفت، پسش گرفت

البته تهران تعطیله تا حدودی شاید سر همون باشه

بازم ممنون از پاسخگوییت.
    امتیازها
    11,986
    سطح
    71
    50
    کاربر انجمن
    با سلام.هارد اکسترنال ترنسند تو نرم افزارهای hard disk sentinel و hd tune تعداد 128 بدسکتور نشون میده و سلامت 26% و قدرت 100% ولی جالبه با اسکن دیسک ویندوز و نرم افزار hard disk regenerator چیزی نشون نداد.یک بار low level format و یکبار quick format انجام دادم که از 144 تا شد 128 تا.الان به نظرتون چکار کنم؟
    گارانتی داره.
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled.jpg
مشاهده: 9
حجم: 182.2 کیلو بایت
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    با سلام.هارد اکسترنال ترنسند تو نرم افزارهای hard disk sentinel و hd tune تعداد 128 بدسکتور نشون میده و سلامت 26% و قدرت 100% ولی جالبه با اسکن دیسک ویندوز و نرم افزار hard disk regenerator چیزی نشون نداد.یک بار low level format و یکبار quick format انجام دادم که از 144 تا شد 128 تا.الان به نظرتون چکار کنم؟
    گارانتی داره.
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled.jpg
مشاهده: 9
حجم: 182.2 کیلو بایت
    ببرید گارانتی ببنید اقدامی می کنند یا نه. این در آستانه مرگه.
    امتیازها
    1,465
    سطح
    21
    0
    کاربر جدید

نشناختن هارد اکسترنال

باسلام خدمت اساتید محترم
    این اولین پست من در این سایت می باشد و امیدوارم که همه دوستان موفق باشند.
    من یک سیستم با مادربورد گیگابایت 8IPE1000 pro دارم که ویندوز 7 نسخه 32 بیتی بر روی آن نصب کردم. یک هارد اکسترنال silicon-power(Amor A65) یک ترابایتی هست که وقتی به این سیستم متصل می کنمش، نمی شود از هارد استفاده کرد. بنظر می آید برنامه هارد بر روی سیستم نصب می شود و حتی در control panel/Device and printer نمایش داده می شود (البته یک لحظه نمایش داده می شود و بعد حذف می شود. همین طور چشمک می زند و آیکن آن می آید و می رود). همچنین در Disk Management نیز به عنوان یک هارد جدید آن را یک لحظه نمایش می دهد و بعد حذف می شود و همین طور می آید و می رود و یک صدای بوق بوق بوق ..... نیز می آید. گاهی اوقات پیغام برای فرمت نمودن هارد نیز می آید و با زدن دکمه فرمت نیز، پیغام می دهد که نمی تواند فرمت نماید (که واضح می باشد چون درست نمی تواند بشناسد که بتواند به آن دسترسی داشته باشد). البته روی این سیستم Deep Freeze نیز نصب می باشد اما مشکل از این نباید باشد چون با غیر فعال نمودن آن نیز، باز هم همین مشکل وجود دارد. البته هارد سالم می باشد و بر روی دیگر سیستم ها، با مادر بوردهای دیگر کار می کند.
    حدس بنده این می باشد که ممکن است مادر بورد 8Ipe1000 pro امکان دسترسی به هارد با ظرفیت یک ترا بایت را نداشته باشد.
    و یا بدلیل اینکه تکنولوژی این هارد اکسترنال، USB3 می باشد و از کابل USB3 نیز استفاده می کند و این مادربورد قدیمی است، در تشخیص و انتقال سرعت با USB3 دچار مشکل می شود. (البته این بعید است اما شاید!)
    ممکن است شما بررسی نمایید و راهنمایی کنید که آیا مشکل از این موارد می باشد و یا مشکل دیگری هست؟ و آیا روشی برای حل این مشکل وجود دارد؟
    متشکر می شوم بنده را راهنمایی نمایید.
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط elearning.sanat نمایش پست ها
    باسلام خدمت اساتید محترم
    این اولین پست من در این سایت می باشد و امیدوارم که همه دوستان موفق باشند.
    من یک سیستم با مادربورد گیگابایت 8IPE1000 pro دارم که ویندوز 7 نسخه 32 بیتی بر روی آن نصب کردم. یک هارد اکسترنال silicon-power(Amor A65) یک ترابایتی هست که وقتی به این سیستم متصل می کنمش، نمی شود از هارد استفاده کرد. بنظر می آید برنامه هارد بر روی سیستم نصب می شود و حتی در control panel/Device and printer نمایش داده می شود (البته یک لحظه نمایش داده می شود و بعد حذف می شود. همین طور چشمک می زند و آیکن آن می آید و می رود). همچنین در Disk Management نیز به عنوان یک هارد جدید آن را یک لحظه نمایش می دهد و بعد حذف می شود و همین طور می آید و می رود و یک صدای بوق بوق بوق ..... نیز می آید. گاهی اوقات پیغام برای فرمت نمودن هارد نیز می آید و با زدن دکمه فرمت نیز، پیغام می دهد که نمی تواند فرمت نماید (که واضح می باشد چون درست نمی تواند بشناسد که بتواند به آن دسترسی داشته باشد). البته روی این سیستم Deep Freeze نیز نصب می باشد اما مشکل از این نباید باشد چون با غیر فعال نمودن آن نیز، باز هم همین مشکل وجود دارد. البته هارد سالم می باشد و بر روی دیگر سیستم ها، با مادر بوردهای دیگر کار می کند.
    حدس بنده این می باشد که ممکن است مادر بورد 8Ipe1000 pro امکان دسترسی به هارد با ظرفیت یک ترا بایت را نداشته باشد.
    و یا بدلیل اینکه تکنولوژی این هارد اکسترنال، USB3 می باشد و از کابل USB3 نیز استفاده می کند و این مادربورد قدیمی است، در تشخیص و انتقال سرعت با USB3 دچار مشکل می شود. (البته این بعید است اما شاید!)
    ممکن است شما بررسی نمایید و راهنمایی کنید که آیا مشکل از این موارد می باشد و یا مشکل دیگری هست؟ و آیا روشی برای حل این مشکل وجود دارد؟
    متشکر می شوم بنده را راهنمایی نمایید.
    مادربرد خیلی قدیمی هستش، با یه هارد کم ظرفیت تر هم تست کنین ببینین باز هم همین مشکل پیش میاد؟
    اینکه یه لحظه میاد و میره شبیه رفتار ویروس ها و یا رفتار نرم افزار های محدوده کننده دسترسی به فلش و هارد دیسک هستش.
صفحه 35 از 36 نخست ... 2533343536 آخرین
نمایش نتایج: از 341 به 350 از 358

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع