ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 60
    امتیازها
    482
    سطح
    9
    1
    کاربر انجمن
    رزولیشن بازی رو بر روی رزولیشن مانیتور تنظیم کردم و screen refresh rate هم مال مانیتور یعنی ۶۰ هستش.منظور از ناهماهنگ بودن رزولیشن چیه؟
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amiroo80 نمایش پست ها
    رزولیشن بازی رو بر روی رزولیشن مانیتور تنظیم کردم و screen refresh rate هم مال مانیتور یعنی ۶۰ هستش.منظور از ناهماهنگ بودن رزولیشن چیه؟
    تو بازی های دیگه ای هم این مشکل دارید ؟

این مشکل بر می گرده به ضعف AMD در ارائه یک درایور بهینه برای استفاده از تکنولوژی AA.
    امتیازها
    482
    سطح
    9
    1
    کاربر انجمن
    ......
    امتیازها
    482
    سطح
    9
    1
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    تو بازی های دیگه ای هم این مشکل دارید ؟

این مشکل بر می گرده به ضعف AMD در ارائه یک درایور بهینه برای استفاده از تکنولوژی AA.
    در تمامی بازی ها این مشکل هست از سبک ترین بازی ها گرفته تا سنگین ترین بازی ها،گرچه خودمم حس میکنم کارت گرافیکم به اندازه قدرت اصلیش تو بازی ها خودشو نشون نمیده به عنوان مثال من توی یوتیوب بنچمارک های کارت گرافیکم رو بررسی میکردم میدیدم دو برابر بیشتر فریم میده مشخصات سیستمش هم با سیستم من یکسان بود.یا اصلا مشکل AA نداشت و بازی ها نرم،روان و عالی اجرا میشدند در واقع کارت گرافیک الانم اندازه نصف قدرت گرافیکی اصلیش قدرت پردازش گرافیکی نداره.این مشکل مطمعنا از خود کارت گرافیک نیست چون هنوز یک هفته هم از خریدش نگذشته.شاید مشکل از پاورشه البته پاور ۵۸۰وات حتی بیشتر از میزان مصرف سیستممه شایدم چون پاور گرینه همچین مشکلی پیش میاد و کارت گرافیک پرفورمنس خوبی نداره.شایدم از ویندوزشه.لطفا راهنمایی کنید.
    .
    امتیازها
    482
    سطح
    9
    1
    کاربر انجمن
    دوستان لطفا سریع تر پاسخ بدید
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    در تمامی بازی ها این مشکل هست از سبک ترین بازی ها گرفته تا سنگین ترین بازی ها،گرچه خودمم حس میکنم کارت گرافیکم به اندازه قدرت اصلیش تو بازی ها خودشو نشون نمیده به عنوان مثال من توی یوتیوب بنچمارک های کارت گرافیکم رو بررسی میکردم میدیدم دو برابر بیشتر فریم میده مشخصات سیستمش هم با سیستم من یکسان بود.یا اصلا مشکل AA نداشت و بازی ها نرم،روان و عالی اجرا میشدند در واقع کارت گرافیک الانم اندازه نصف قدرت گرافیکی اصلیش قدرت پردازش گرافیکی نداره.این مشکل مطمعنا از خود کارت گرافیک نیست چون هنوز یک هفته هم از خریدش نگذشته.شاید مشکل از پاورشه البته پاور ۵۸۰وات حتی بیشتر از میزان مصرف سیستممه شایدم چون پاور گرینه همچین مشکلی پیش میاد و کارت گرافیک پرفورمنس خوبی نداره.شایدم از ویندوزشه.لطفا راهنمایی کنید.
    .

درود

این که میبینید، فریم بالاتری میگیره به خیلی از عوامل مانند بالاتر بودن حافظه اصلی کارت گرافیک بستگی داره، اورکلاک قطعات مانند: پردازنده اصلی - کارت گرافیک ، تغییر در تنظیمات بازی ، استفاده از حافظه های اصلی با فرکانس بالاتر و پردازنده قدرتمند و ...

شاید مشکل از بازی هستش ، ایا بازی که می کنید نسخه کر- ک شده هستش یا خیر ؟
    امتیازها
    482
    سطح
    9
    1
    کاربر انجمن
    درود

این که میبینید، فریم بالاتری میگیره به خیلی از عوامل مانند بالاتر بودن حافظه اصلی کارت گرافیک بستگی داره، اورکلاک قطعات مانند: پردازنده اصلی - کارت گرافیک ، تغییر در تنظیمات بازی ، استفاده از حافظه های اصلی با فرکانس بالاتر و پردازنده قدرتمند و ...

شاید مشکل از بازی هستش ، ایا بازی که می کنید نسخه کر- ک شده هستش یا خیر ؟
    بله تمام بازی هایی که دارم کرک شده اند.
    امتیازها
    482
    سطح
    9
    1
    کاربر انجمن
    مشکل از کجایه؟دوست عزیز لطف میفرمایید سریع تر پاسخ بدید.با تشکر
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشکل از کجایه؟دوست عزیز لطف میفرمایید سریع تر پاسخ بدید.با تشکر
    می تونه از خوده بازی باشه، چون به صورت کر- ک شده هستش فایل اجراییش مشکل داشته باشه و نتونه تنظیمات به خوبی اعمال کنه.

تنظیمات همراه با وضوح تصویر به High تنظیم کنید و همچنین گزینه های دیگر V-Sync بزارید حالت OFF ببینید نتیجه چگونه خواهد بود اگر تغییری نکرد بروی ON بگذارید. همچنین AA بزار روی حالت MLAA ایا تصاویر نرم تر و شفافتر می شوند همراه با تکنیک Anisotropic ******ing روی حالت های مختلف (اعدادX) قرار بدین.
    امتیازها
    482
    سطح
    9
    1
    کاربر انجمن
    بله تمام بازی هایی که دارم کرک شده اند.
    می تونه از خوده بازی باشه، چون به صورت کر- ک شده هستش فایل اجراییش مشکل داشته باشه و نتونه تنظیمات به خوبی اعمال کنه.

تنظیمات همراه با وضوح تصویر به High تنظیم کنید و همچنین گزینه های دیگر V-Sync بزارید حالت OFF ببینید نتیجه چگونه خواهد بود اگر تغییری نکرد بروی ON بگذارید. همچنین AA بزار روی حالت MLAA ایا تصاویر نرم تر و شفافتر می شوند همراه با تکنیک Anisotropic ******ing روی حالت های مختلف (اعدادX) قرار بدین.
    ممکنه مشکل از رم یا سی پیو باشه؟یا قطعات دیگه؟
صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 60

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع