ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 6 از 7 نخست ... 4567 آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 63
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط tranceyou نمایش پست ها
    من از شما آرمین عزیز سپاس گذارم و این صحبت شما نشان از محبت شما داره ، خود من هم بارها از دوستمون آقا عرفان راهنمایی های متعددی
    گرفتم و انصافاً جواب گرفتم و این بار هم به قول شما اتفاقه ، بالاخره پیش میاد فقط ناراحتی من بیشتر از زمان این اتفاق بود که من در حین انجام
    چند کار بودم که باید تحویل میدادم ، در مورد هزینه هم نه اصلاً مشکلی از اون بابت نیست ، خدا شاهده فقط برای درس شدنش مهمه تو زمان کم
    دلیل اینکه من دنبال کسیم که زودتر بتونه اوکی کنه اینه که اینجایی که من هستم خیلی از لحاظ اطلاعات این چنینی قوی نیستن و میترسم بزنن
    داغون کنن مادربردو.

این رو هم بگم من از دنبال کنندگان سخت افزار هستم از زمانی که هنوز سایتی نبود و مجله ها رو میخریدم و همیشه لذت می بردم و این سالها هم
    که سایت و انجمن راه افتاده همیشه انرژی خوبی میگرفتم توی انجمن و وقتی هم محبت شما عزیزان رو میبینم واقعاً بیشتر لذت میبرم.
    در هر صورت دوست عزیز من امیدوارم مشکلش حل بشه، بابت هزینه هم که گفتم بحث کمک مطرح نبوده و به دلیل مسئولیتی که بابت بروز این مشکل حس کردم وظیفه دونستم مطرح کنم، و هر زمان بخواهی برای واریز انجام وظیفه می کنم، بالاخره سهمی از بروز این مشکل بر عهده ماست که به شما راهنمایی دادیم.

امیدوارم مشکلی که بوجود اومده حل بشه.

از اینکه سخت افزار رو دنبال می کنید هم باعث افتخار ماست امیدوارم در آینده راهنمایی هایی که به شما و دیگر کاربران ارائه می کنیم بهتر از گذشته باشه.
    امتیازها
    7,787
    سطح
    59
    57
    کاربر انجمن
    دوستان عزیز من امروز یه تعمیرکار درست حسابی و کاربلد پیدا کردم به سختی نزدیک به 3 ساعت هم روی دستگاه کار کرد
    و با دستگاه پروگرام هرکاری کرد نشد که نشد بنده نا امید به منزل اومدم که ایشون به من زنگ زد و گفت که یه راهی هست
    اینکه فایل باینر اگر باشه فکر کنم bin اگر اشتباه نکنم مال همین مادربرد و ورژن میتونه یه کاری انجام بده ، و من هم نمیدونم
    باید چیکار کنم ، دستم به جایی بند نیست و اگر درست نشه تازه همین مادربرد و باید 1200 پول بدم و بخرم توی این وضعیت
    میخوام بدونم میشه این فایل رو کسی به من بده؟
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    دوستان عزیز من امروز یه تعمیرکار درست حسابی و کاربلد پیدا کردم به سختی نزدیک به 3 ساعت هم روی دستگاه کار کرد
    و با دستگاه پروگرام هرکاری کرد نشد که نشد بنده نا امید به منزل اومدم که ایشون به من زنگ زد و گفت که یه راهی هست
    اینکه فایل باینر اگر باشه فکر کنم bin اگر اشتباه نکنم مال همین مادربرد و ورژن میتونه یه کاری انجام بده ، و من هم نمیدونم
    باید چیکار کنم ، دستم به جایی بند نیست و اگر درست نشه تازه همین مادربرد و باید 1200 پول بدم و بخرم توی این وضعیت
    میخوام بدونم میشه این فایل رو کسی به من بده؟
    اگه پروگرامر درست درمون داشته باشه با همون فایل های سایت ایسوس بدون مشکل بوت میشه. این مورد BIN برای لپ تاپ هست فقط

امتیازها
    7,787
    سطح
    59
    57
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    اگه پروگرامر درست درمون داشته باشه با همون فایل های سایت ایسوس بدون مشکل بوت میشه. این مورد BIN برای لپ تاپ هست فقط
    دوست من شما فقط میگی این کار اون کار ، خدا شاهده توی این چند روز فقط کرایه اسنپ دادم از این به اون
    دیشب هم پیش یه تعمیر کار دیگه بردم که بازم با پروگرامش بتونه کاری کنه و اونم نتونست کاری کنه و باز
    هم هیچی به هیچی خب شما میتونی بیا درستش کن من چیکار باید کنم؟ چیزی که شما گذاشتی توی دامن
    من توی این گرونی توی این وضعیت از همه مهمتر کارام که همه موندن و مجبور شدم همه رو برگردونم و کلی
    هم سر همینا ضرر کردم
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    دوست من شما فقط میگی این کار اون کار ، خدا شاهده توی این چند روز فقط کرایه اسنپ دادم از این به اون
    دیشب هم پیش یه تعمیر کار دیگه بردم که بازم با پروگرامش بتونه کاری کنه و اونم نتونست کاری کنه و باز
    هم هیچی به هیچی خب شما میتونی بیا درستش کن من چیکار باید کنم؟ چیزی که شما گذاشتی توی دامن
    من توی این گرونی توی این وضعیت از همه مهمتر کارام که همه موندن و مجبور شدم همه رو برگردونم و کلی
    هم سر همینا ضرر کردم
    فکر کنم یه چیزی هم بدهکار شدم به شما ! شما یک درصد هم شک داشتی نباید این کارو انجام میدادی. اجبارتون که نکردم به این کار !

امتیازها
    7,787
    سطح
    59
    57
    کاربر انجمن
    فکر کنم یه چیزی هم بدهکار شدم به شما ! شما یک درصد هم شک داشتی نباید این کارو انجام میداد. اجبارتون که نکردم به این کار !
    دوست من من به شما اعتماد کردم ، این یعنی چیز کمی؟ و بعد اینکه شما گفتی مشکلی پیش نمیاد ، برو بخون پست های قبلی رو
    این حرفی که شما میزنی حرف جالبی نیست عزیز
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    دوست من من به شما اعتماد کردم ، این یعنی چیز کمی؟ و بعد اینکه شما گفتی مشکلی پیش نمیاد ، برو بخون پست های قبلی رو
    این حرفی که شما میزنی حرف جالبی نیست عزیز
    از نظر سخت افزاری مشکلی برای مادربورد پیش نمیاد. نرم افزار تضمینی ندارد. خود کمپانی هم قبل آپدیت اخطار میده ! مشکل شما هم با پروگرامر TNM2000 یا TNM5000 حل میشه.

امتیازها
    7,787
    سطح
    59
    57
    کاربر انجمن
    از نظر سخت افزاری مشکلی برای مادربورد پیش نمیاد. نرم افزار تضمینی ندارد. خود کمپانی هم قبل آپدیت اخطار میده ! مشکل شما هم با پروگرامر TNM2000 یا TNM5000 حل میشه.
    اتفاقا با همین tnm2000 انجام دادن که نشد
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    اتفاقا با همین tnm2000 انجام دادن که نشد
    خب باید با نرم افزار FlashROM پروگرام کنند نه نرم افزارهای ویندوزی

امتیازها
    7,787
    سطح
    59
    57
    کاربر انجمن
    خب باید با نرم افزار FlashROM پروگرام کنند نه نرم افزارهای ویندوزی
    شما معرفی کن برم جایی که انجام میدن ، چون من خسته شدم از بس گشتم و رفتم و نشد
صفحه 6 از 7 نخست ... 4567 آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 63

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)