ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نحوه ی مدیریت انجمن را چگونه ارزیابی می کنید؟

رأی دهندگان
49. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

28 57.14%
  • خوب

12 24.49%
  • متوسط

7 14.29%
  • ضعیف

2 4.08%
صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 43
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    دوشواری نداره که.یکه یکه. :P
    بهترین نباشه جزو بهترین هاست.
    امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

Cool

من یکبار با آرمین برخورد داشتم شخصیتی بخوام بگم پسر گلیه، خیلی هم با معرفت!

در خصوص مدیریت هم باید بگم که تو این مدت، اداره فروم خوب بوده و من مشکلی ندیدم
    اینکه این فروم نسبت به باقی فروم ها دارای مدیریت و نظم هست خیلی خوبه
    از این نظر شخصا احساس خوبی بهم میده، رعایت قانون لذت بخش هست.
    ehsannalizadeh
    امتیازها
    141
    سطح
    2
    11
    کاربر جدید
    سلام.
    از نظر من مدیریت این انجمن به بهترین نحو انجام میشه.
    من تا حالا بی نظمی یا ... ندیدم.
    انجمن شما یکی از بهترین انجمن های فارسی زبان هست.
    🌷

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
    امتیازها
    10,559
    سطح
    68
    742
    کاربر انجمن
    بدون هیچ اغراقی بگم که «آرمین» یکی از بهترین ادمین های موجودیه که دیدم! چه در لیون به عنوان یک کاربر، چه در اینجا به عنوان ادمین و چه در موارد «شخصی» که به شخصه با ایشون در ارتباط بودم باید بگم با حوصله ترین و خوش اخلاق ترین بشریه که دیدم! :|

آقا خسته نباشییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییی، باید اعتراف کنم واقعاً خیلی با حوصله و صبوری زیاد به مشکلات کاربران و موارد مختلف رسیدگی میکنی. @};-
    امتیازها
    7,328
    سطح
    56
    507
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    با سلام خدمت کاربران عزیز انجمن

دوستان تقریبا" یک سال و دو ماه از زمان تصدی من به عنوان "مدیر کل" در انجمن سخت افزار می گذرد. در تمام این مدت، با تمام ضعف ها و کاستی ها تلاش من این بوده تا با مشارکت همه ی کاربران و مدیران، به بهترین شکل انجمن را اداره و هدایت کنم.
    یه سال و دوماه؟؟فکر میکردم بیشتر باشه!!:دی!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    من و مجموعه ی مدیران انجمن تلاش خود را انجام دادیم تا در حد توان هم رضایت کاربران را جلب کنیم و هم به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ گو باشیم.

اینکه چقدر در تلاشی که داشتیم موفق بودیم یا نه، را صرفا" شما کاربران گرامی می توانید قضاوت کنید و من دوست دارم نظر شما را، چه مثبت و چه منفی در مورد نحوه ی مدیریت و اداره ی انجمن بدانم.

میتوانید در این تاپیک عملکرد یک ساله ی من در مدیریت کلی انجمن را قضاوت و مورد بحث قرار بدید.

امیدوارم با کمک شما انجمن بیش از پیش موفق تر ظاهر شود.

با تشکر.
    اول از همه در موردی صحبت کنم که کم وبیش ازش سرم میشه!!
    آقا آرمین شما از لحاظ برخورد و اینا جزو بهترین افرادی هستید که من تو فضای مجازی باهشون آشنا شدم واقعا تو این زمینه میتونم شاید بگم بهتر از این نمیشه!!و راستی بابات تمام لطف و راهنماییاتون ممنونم واقعا تو این روزا که دیگه اکثر افراد حال و حوصله ندارن خیلی باحوصله جوابگو سوالا و سیریش شدنا هستید:دی!!از لحاظ سواد هم که یه پا استادید و واقعا همیشه از دانشتون بهره بردم و همونظور که گفتم همیشه راهنماییاتون صد در صد مفید بوده!!
    تو این جنبه ها واقعا هیچی کم ندارید!!
    حالا بریم سراغ مورد بعدی که بقریبا چیزی ازش سرم نمیشه!!
    من با اینکه حدودا از سال 2009 در گیر فروم و اینا بودم ولی از مدیریت فروم و اینجور چیزا زیاد سرم نمیشه!!متاسفانه آقا آرمین دوره مدیریتی شما با بد موقعی کونتاکت خورده!!به دلایل مختلفی دیگه اقبال به فروما کم شده و نمیدونم که شما چیکار میتونستید بکنید که سطح فعالیت فروم رو بالا نگه دارید!!متاسفانه دیگه به نظر من که فقط روزی در حدود چند دیقه سر میزنم به فروم سطح فعالیت خیلی کم شده ولی همونطور که گفتم این بیشتر از دلایلی ناشی میشه که دست شما نیست!!
    تو طول این مدت شما مدیریت یکپارچه و یکنواخت و منظم خوبی داشتید و با ریتم منظم و مشخص پیش رفتید!!
    نمیدونم باز میگم من زیاد از اینجور چیزا سرم نمیشه ولی فکر کنم یکم تغییر و تلاش برای فعال کردن قسمتای متفرقه مثل قسمتای عمومی و بحث آزاد و بحثای مربوط به فیلم ،موسیقی،ورزش و ... بشه یکم سطح فعالیت رو افزایش داد!!
    تو جنبه های مدیریتی نمیتونم به این راحتی قضاوت کنم با اینکه نمیتونم به گزینه ای به غیر عالی فکر کنم اما نمیتونم خود عالی رو هم بکار ببرم!!ولی باز هم برای همه تلاشاتون و کمکا و راهنماییا و لزفتون ازتون تشکر میکنم!!
    ویرایش: باز هم سوتی گرانقدری از بنده :دی!!با عرض پوزش حواسم به تا تاریخ پست آقا آرمین نبود انگار یکم تاپیک زیر خاکیه!!واسه همینه که یک سال و دوماه به نظمر یکم کم میومد :دی!!آخرین پست مال سپتامبر 2015 ه چجوری تایپک اومده بالا:-?:-?

اگر بتوانیم واردذهن فردی بشویم
    مهم نیست فردب عادی یا اوتستیک یا...باشدیاخیر
    به جای اینکه آنهارابه خاطرغیرعادی بودنشان مجازات کنیم
    چراازمنحصربفردبودنشان تجلیل نمیکنیم و هرکس که تخیلات رهاشده داردراتشویق نمیکنیم؟
    -
    These wounds won't seem heal

This pain is just too real
    ...There's just too much that time cannot erase
    -
    مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست
    -

کمک به کودکان سرطانی
    (واریزاینترنتی به موسسه معتبر محک)

امتیازها
    2,270
    سطح
    28
    35
    کاربر انجمن
    درود
    بنده یکی دو سالی میشه اینجا هستم و خب زیاد تغییری ندیدم.منظورم چی هست کاربرانی بودن سوالتی داشتن و به خوبی و مدیران متخصص جواب دادن.ولی به نظر من حیف هست که با چنان اشخاص متخصصی در انجمن که به نظرم قبلا بیشتر فعلایت داشتن امار انجمن پایین هست و کمتر شده و میشه.
    حالا چرا؟
    اول که رو انجمن به نظرم مانور زیادی داده نمیشه مثلا از داخل سایت تبلیغ نمیشه البته خب یک مشکل از این بدتر هم هست
    دوم مشکل چی هست اینکه سیستم ویبولتین با قالب های پیشفرض خیلی پیچیده هستن برای همین انجمن نسبت به سایت خیلی پیچیده هست اولین پیچیدگی همین ثبت نام هست تا برسیم به جاهای دیگه که راه حل هم داره میشه قالب اختصاصی براش طراحی کرد(از اینا که تازه هم اومدن خوب هستن اما باز هم پیچده هستن برای همین باید یک متخصص اینکار و بکنه مثلا روند ثبت نام بشه با پر کردن کمترین فیلد ثبت نام کرد) هم امکانات انجمن رو افزایش داد که میشه خیلی چیزا اضافه کرد هم روحه تازه به انجمن داد و هم کاربران بیشتر جذب میشن و یا میشه کلا سیستم رو عوض کرد که به نظرم امکان پذیر نیست ولی الان سیستم های بهتری هم اومدن.
    به نظر من با حل همین مشکل ها انجمن امارش چندیدن برابر میشه خیلی بیشتر.
    درسته راجب مدیریت صحبتی نکردم چون نمیشناسم واقعیت بنده فقط چند تا مشاوره گرفتم که به همین دلیل به نظرم بهترین متخصص ها برای مشاوره اینجان.اما به نظر من مدیران باید برای آینده این گزینه ها رو مد نظر بگیرن.
    با تشکر
    ویرایش:اوه مثل اینکه الان خوندم تایپیک قدیمی هست ببخشین ولی خب بازم به نظرم باید به انجمن رسیدگی بشه
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Flanker نمایش پست ها

ویرایش: باز هم سوتی گرانقدری از بنده :دی!!با عرض پوزش حواسم به تا تاریخ پست آقا آرمین نبود انگار یکم تاپیک زیر خاکیه!!واسه همینه که یک سال و دوماه به نظمر یکم کم میومد :دی!!آخرین پست مال سپتامبر 2015 ه چجوری تایپک اومده بالا:-?:-?

سلام
    مسعود جان ثبت رای در تاپیک های دارای نظر سنجی باعث UP شدن کل تاپیک میشه حتی اگر پستی ارسال نشده باشه .

امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Only tiger نمایش پست ها
    درود
    بنده یکی دو سالی میشه اینجا هستم و خب زیاد تغییری ندیدم.منظورم چی هست کاربرانی بودن سوالتی داشتن و به خوبی و مدیران متخصص جواب دادن.ولی به نظر من حیف هست که با چنان اشخاص متخصصی در انجمن که به نظرم قبلا بیشتر فعلایت داشتن امار انجمن پایین هست و کمتر شده و میشه.
    حالا چرا؟
    اول که رو انجمن به نظرم مانور زیادی داده نمیشه مثلا از داخل سایت تبلیغ نمیشه البته خب یک مشکل از این بدتر هم هست
    دوم مشکل چی هست اینکه سیستم ویبولتین با قالب های پیشفرض خیلی پیچیده هستن برای همین انجمن نسبت به سایت خیلی پیچیده هست اولین پیچیدگی همین ثبت نام هست تا برسیم به جاهای دیگه که راه حل هم داره میشه قالب اختصاصی براش طراحی کرد(از اینا که تازه هم اومدن خوب هستن اما باز هم پیچده هستن برای همین باید یک متخصص اینکار و بکنه مثلا روند ثبت نام بشه با پر کردن کمترین فیلد ثبت نام کرد) هم امکانات انجمن رو افزایش داد که میشه خیلی چیزا اضافه کرد هم روحه تازه به انجمن داد و هم کاربران بیشتر جذب میشن و یا میشه کلا سیستم رو عوض کرد که به نظرم امکان پذیر نیست ولی الان سیستم های بهتری هم اومدن.
    به نظر من با حل همین مشکل ها انجمن امارش چندیدن برابر میشه خیلی بیشتر.
    درسته راجب مدیریت صحبتی نکردم چون نمیشناسم واقعیت بنده فقط چند تا مشاوره گرفتم که به همین دلیل به نظرم بهترین متخصص ها برای مشاوره اینجان.اما به نظر من مدیران باید برای آینده این گزینه ها رو مد نظر بگیرن.
    با تشکر
    ویرایش:اوه مثل اینکه الان خوندم تایپیک قدیمی هست ببخشین ولی خب بازم به نظرم باید به انجمن رسیدگی بشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Flanker نمایش پست ها
    یه سال و دوماه؟؟فکر میکردم بیشتر باشه!!:دی!!

اول از همه در موردی صحبت کنم که کم وبیش ازش سرم میشه!!
    آقا آرمین شما از لحاظ برخورد و اینا جزو بهترین افرادی هستید که من تو فضای مجازی باهشون آشنا شدم واقعا تو این زمینه میتونم شاید بگم بهتر از این نمیشه!!و راستی بابات تمام لطف و راهنماییاتون ممنونم واقعا تو این روزا که دیگه اکثر افراد حال و حوصله ندارن خیلی باحوصله جوابگو سوالا و سیریش شدنا هستید:دی!!از لحاظ سواد هم که یه پا استادید و واقعا همیشه از دانشتون بهره بردم و همونظور که گفتم همیشه راهنماییاتون صد در صد مفید بوده!!
    تو این جنبه ها واقعا هیچی کم ندارید!!
    حالا بریم سراغ مورد بعدی که بقریبا چیزی ازش سرم نمیشه!!
    من با اینکه حدودا از سال 2009 در گیر فروم و اینا بودم ولی از مدیریت فروم و اینجور چیزا زیاد سرم نمیشه!!متاسفانه آقا آرمین دوره مدیریتی شما با بد موقعی کونتاکت خورده!!به دلایل مختلفی دیگه اقبال به فروما کم شده و نمیدونم که شما چیکار میتونستید بکنید که سطح فعالیت فروم رو بالا نگه دارید!!متاسفانه دیگه به نظر من که فقط روزی در حدود چند دیقه سر میزنم به فروم سطح فعالیت خیلی کم شده ولی همونطور که گفتم این بیشتر از دلایلی ناشی میشه که دست شما نیست!!
    تو طول این مدت شما مدیریت یکپارچه و یکنواخت و منظم خوبی داشتید و با ریتم منظم و مشخص پیش رفتید!!
    نمیدونم باز میگم من زیاد از اینجور چیزا سرم نمیشه ولی فکر کنم یکم تغییر و تلاش برای فعال کردن قسمتای متفرقه مثل قسمتای عمومی و بحث آزاد و بحثای مربوط به فیلم ،موسیقی،ورزش و ... بشه یکم سطح فعالیت رو افزایش داد!!
    تو جنبه های مدیریتی نمیتونم به این راحتی قضاوت کنم با اینکه نمیتونم به گزینه ای به غیر عالی فکر کنم اما نمیتونم خود عالی رو هم بکار ببرم!!ولی باز هم برای همه تلاشاتون و کمکا و راهنماییا و لزفتون ازتون تشکر میکنم!!

دوستان عزیزم

تقریبا" همه ی انتقادات شما وارد هست به من و انجمن. بدون استثنا به شخصه ظرف دو سال گذشته پیگیر تغییرات جدی بوده - و هستم. پر واضحه که نیاز کاربران امروزی از انجمن با چیزی که هستیم فاصله داره بنابراین من هم مثل شما میخواهم که تغییرات مناسبی در جهت خواسته های شما بوجود بیاد.

در دیگر انجمن ها عموما" مدیر کل انجمن صاحب مجموعه است و توانایی تغییرات "سریع" رو داره، اما در مجموعه سخت افزار، ما با یک سیستم بروکراتیک و طبقه بندی شده کار میکنیم و مدیر کل انجمن یک مدیر میان رده در کنار دیگر عوامل کار میکنه، و نمیتونه تغییرات سریع رو برای بخش خودش متصور باشه. مثل میزنم، یک تغییری که من دنبالش بودم، و از بخش فنی در خواست کردم تا اون بخش فنی کار رو انجام بده دو ماه طول کشیده.

از این جهت، سرعت پیشرفت انجمن لاکپشتیه. ولی این مشکل ماست، نه شما، بنابراین انتقاد شما به من و مجموعه وارده.

همچنان تلاش میکنم در جهت منافع انجمن و پیشرفتش تلاش کنم.

دوزتون دارم.
    امتیازها
    11,997
    سطح
    71
    101
    کاربر انجمن
    درود به مدیر عزیز
    با تشکر از هم فعالیت های مدیر عزیز
    بیشتر از 5 ساله که با سخت افزار ارتباط دارم و تو فرومش فعالم و به همین خاطر اینجا رو بیشتر از همه جاهای دیگه دوست دارم و همیشه اینجا رو با فروم های دیگه مقایسه میکنم و همیشه دوست دارم اینجا کامل ترین باشه و امیدوارم که اینطور بشه.

ولی من انتقاد و پیشنهاد های زیر رو دارم :
    1 - اضافه کردن یه تاپیک کامل برای تعمیرات الکترونیک و مدارات PC , LOPTOP . - کلا فروم باید تعداد تاپیک هاش بیشتر بشه و محدوده فعالیتش خیلی بیشتر بشه
    (چیزی که همه فروم های دیگه دارن و اینجا نداره.)
    - اگه بخش تعمیرات رو اضافه کنید میتونید از راه فروش دیتاشید برد لپ تاپ و ... یه درآمد مناسب هم داشته باشی و یا بابت عضویت vip(پولی) یک سری اطلاعات مهم و کاربری رو ارایه بدید.
    (در این ضمینه اگه قصد فعالیت داشته باشید خود من به شخصه کاملا آماده همکاری و فعالیت حرفه ای هستم)

2 - تعداد کاربرای انلاین کم هست و فعالیت کلی فروم پایینه ؟!در روز تعداد پست ها خیلی کمه .دلیلش چیه؟
    (البته کلا فروم هاس سخت افزار خلوت ترن از فروم های نرم افزاری - ولی واقعا الان خیلی خلوته)

3 - قبلن هر ماه یه مجله الکترونیک ارایه میشد که ظاهر دیگه برچیده شد.

4 - اضافه کردن بخش تحلیل مدارت برد لپ تاپ و کامپیوتر و یا ترجمه اطلاعات از سایت های En در این ضمینه.
    (این هم میتونه vip باشه)
    بشخصه حاظرم برای این بخش هر مقدار باشه هزینه شارژ بدم
    امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    شخصا تو انجمن های زیادی عضو بوده و هستم با مضامین مختلف شاید انقد که بعضا یوزر پسورد های خودم رو در گذشته یادم میرفت اما واقعا مدیریت این انجمن و ارمین جان رو بسیار خوب ارزیابی میکنم.
    اگرچه ذات حق همتاندارد خدای بی علی معنا ندارد.
صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 43

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)