ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن

قیمت سیم کارت نسل 3 مشخص شد

قیمت سیم کارت نسل 3 مشخص شد/ مکالمه؛ دقیقه‌ای 85 تومان

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از رونمایی و آغاز به کار سومین شبکه موبایل از دوم آذر ماه خبر داد و گفت: سیم کارتهای اپراتور سوم موبایل

به قیمت 124 هزار و 800 تومان و با تعرفه مکالمات دقیقه ای 85 تومان عرضه خواهد شد.

به گزارش مهر، اپراتور سوم تلفن همراه کشور که وابسته به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی - شستا- است اردیبهشت ماه سال

89 موفق شد بدون سرمایه گذاری خارجی، پروانه بهره برداری از سومین شبکه موبایل در ایران را از آن خود کند که زمان لازم الاجرا شدن پروانه این

اپراتور پس از دریافت گواهی عدم تداخل فرکانس از رگولاتوری و پرداخت مبلغ حق الامتیاز اولیه 31 مرداد ماه سال 89 بود و براساس آن تامین تله کام

9 ماه فرصت داشت که بهره برداری تجاری از این شبکه را آغاز کند.

هم اکنون و براساس اعلام تامین تله کام، شبکه اپراتور سوم تلفن همراه بعد از 6 ماه تاخیر از زمان بهره برداری در کرج راه اندازی اولیه شده و وزیر

ارتباطات و فناوری اطلاعات، راه اندازی رسمی و عرضه سیم کارتهای عمومی این اپراتور را از اول آذر ماه وعده داده است.

اجازه فروش عمومی سیم کارت بعد از ارزیابی کیفیت

رضا تقی پور با بیان اینکه اجازه فروش عمومی برای سیم کارتهای اپراتور سوم بعد از ارزیابی کیفیت ارائه می شود خاطرنشان کرد: بعد از تستهای ارزیابی

کیفیت، هفته آینده سیم کارتهای اپراتور سوم که نسل سوم ارتباطات سیار خواهد بود وارد بازار می شود.

وی با بیان اینکه تعرفه سیم کارت و مکالمات با این اپراتور ابلاغ شده است اظهار داشت: تفاوت قابل ملاحظه نسل سوم ارتباطات سیار با موبایل های موجود

در کشور بحث موبایل مکالمه تصویری است و نیز در کنار این، بسیاری از خدمات با حجم و سرعت بالا ارسال می شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ارسال تصویر، ارسال اطلاعات با حجم بال و استفاده از خدمات بهداشت و درمانی، بانکداری و تجارت و دریافت نقشه و

راهنما را از دیگر خدمات ارزش افزوده سیم کارتهای اپراتور سوم عنوان کرد و گفت: سیم کارتهای اپراتور سوم با توجه به بررسی شرایط بازار با قیمت 124 هزار

و 800 تومان وارد بازار می شود.

مکالمه با اپراتور سوم گرانتر از اپراتورهای دیگر

به گزارش مهر، تقی پور با بیان اینکه در حال حاضر اپراتور اول و دوم برای ارائه نسل سوم موبایل با محدودیت پروانه ای مواجه هستند و اپراتور سوم براساس

دوره حفاظت تا دو سال می تواند به صورت انحصاری خدمات نسل سوم موبایل را ارائه کند گفت: پس از اتمام دوره حفاظت اپراتور سوم، مجوز فعالیت اپراتورهای

دیگر برای ارائه خدمات نسل سوم صادر خواهد شد.

وی قیمت پالس مکالمات با اپراتور سوم را به دلیل بهره گیری از پهنای باند بالاتر گرانتر از پالس مکالمات اپراتورهای اول و دوم اعلام کرد و گفت: پالس مکالمات این

اپراتور به صورت ثانیه ای و دقیقه ای بنا به انتخاب مشترک خواهد بود و از آنجایی که نسبت به شبکه اپراتورهای دیگر به مشترکان اپراتور سوم 6 برابر پهنای باند

نسبت به اپراتور اول و دوم تخصیص داده می شود هزینه استفاده از این سیم کارتها متفاوت خواهد بود.

وی با بیان اینکه مشترکان با استفاده از این سیم کارتها می توانند حجم زیادی از اطلاعات را انتقال دهند گفت: هزینه هر پالس مکالمه با موبایل اپراتور سوم حدود

85 تومان برای هر دقیقه خواهد بود که این هزینه به صورت خطی و نسبت به استفاده از پهنای باند افزایش می یابد.

کنترل شدید وزارت ارتباطات در ورود تجهیزات موبایل به کشور

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عدم اجرای قوانین از سوی شهرداریها در همکاری با اپراتورهای موبایل برای نصب سایتهای BTS را از جمله دلایل کندی توسعه شبکه

های موبایل عنوان کرد و گفت: شهرداریها باید مکانهای مناسب را در اختیار اپراتورهای موبایل برای نصب دکل قرار دهند و با وجودی که در این زمینه مصوبه دولت به

شهرداریها ابلاغ شده است اما این قانون به صورت کامل اجرا نمی شود به نحوی که حتی در برخی مراکز استانها قوانینی به موازات این قوانین وضع شده است که

جلوی پیشرفت کار اپراتورها را می گیرد.

وی با تاکید بر اینکه هیچ ادعایی وجود ندارد که آنتهای BTS هیچگونه عارضه ای نداشته باشند ادامه داد: اما چنانچه این تجهیزات در حد استاندارد باشد قطعا ضرری

متوجه انسان نخواهد شد.

تقی پور با بیان اینکه اطراف ما پر از سیگنالهای الکترومغناطیسی است و تمامی افراد در محیط پیرامون خود این امواج را دارند تصریح کرد که وزارت ارتباطات در مورد ورود

تجهیزات شبکه موبایل کنترل شدیدی دارد و پس از تست آنها از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای تست نهایی این تجهیزات را در اختیار سازمان انرژی

اتمی قرار می دهد و در نهایت نیز تمامی تجهیزات نصب شده گواهی تایید پس از آغاز به کار نیز خواهند گرفت.

وی گفت: آنتن های موبایل تنها در فاصله 120 سانتیمتری از مرکز دکل ممکن است خطرساز باشد که در این فاصله نیز کسی نمی تواند در کنار آن قرار گیرد.

راه اندازی رومینگ متقابل میان اپراتورهای موبایل داخلی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین از تصویب آیین نامه رومینگ متقابل میان اپراتورهای فعال در کشور خبر داد و گفت: با تصویب نهایی این طرح، شبکه اپراتورها
    در داخل کشور می توانند یکدیگر را پوشش دهند به نحوی که سیم کارت یک اپراتور می تواند در شبکه اپراتور دیگر از طریق رومینگ آنتن دهد.

وی با بیان اینکه این آیین نامه در نوبت تصویب نهایی در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات است افزود: تعویض اپراتور بدون تغییر شماره مشترک از دیگر طرح هایی

است که مقررات آن تصویب شده و در نوبت تصویب نهایی کمیسیون تنظیم مقررات قرار دارد.

تقی پور اجرای این دو طرح را تسهیل امور مشترکان و نیز همکاری متقابل اپراتورها برای سرویس دهی بهتر به مشترکان عنوان کرد و در مورد آخرین وضعیت ورود

چهارمین اپراتور به شبکه ارتباطی کشور تاکید کرد که این اپراتور، اپراتور دسترسی به فیبرنوری است که برمبنای شبکه های نسل آینده – NGN – تمامی سرویس های

دیتا و صوت و تصویر را در اختیار مشترکان قرار می دهد و اجازه صدور پروانه آن از دولت گرفته شده است.

وی گفت: تدوین پروانه اپراتور چهارم مراحل نهایی خود را طی می کند و بعد از صدور پروانه، مراحل اجرایی آن شروع می شود.

به گزارش مهر، مراسم رونمایی از نام و لوگوی برند اپراتور سوم تلفن همراه کشور که قرار است سیم کارتهای نسل سوم را وارد بازار کند

30 آبان ماه جاری برگزار می شود.

منبع خبر : عصر ايران - http://www.asriran.com/fa/print/189565
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    حرفی از سرعت اینترنتش نزدن ؟
    ولی قیمت مکالمش هم خوبه ( البته اگه واقعا" پهنای باند بالایی رو در اختیار مشتری قرار بدن )
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    از همراه اول خبر ندارم اما برای ایرانسل اعتباری مکالمه دقیقه ای 63 تومنه فکر میکنم برای دائمیش هم 49 تومن! البته با پشتیبانی افتضاح! مشکل نرسیدن اس ام اس!
    اما اگه واقعا ارزشش رو داشته باشه دقیقه ای 85 تومن خوبه
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط farjam1990 نمایش پست ها
    از همراه اول خبر ندارم اما برای ایرانسل اعتباری مکالمه دقیقه ای 63 تومنه فکر میکنم برای دائمیش هم 49 تومن! البته با پشتیبانی افتضاح! مشکل نرسیدن اس ام اس!
    اما اگه واقعا ارزشش رو داشته باشه دقیقه ای 85 تومن خوبه
    همراه اول فکر کنم 65 باشه ( تقریبا)-ولی آنتن دهیش نسبت به ایرانسل فوق العادست
    امتیازها
    7,298
    سطح
    56
    564
    کاربر انجمن
    ببخشيد دوستان،
    حالا اين پهنای باند به جز سرعت اينترنت به چه دردی ميخوره؟
    به نظرتون چه سرعتی رو ارائه ميدن برای اين نسل 3؟
    اصولا تو دنيا چقدره سرعتش?
    شاد باشيد
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط sami_1985 نمایش پست ها
    ببخشيد دوستان،
    حالا اين پهنای باند به جز سرعت اينترنت به چه دردی ميخوره؟
    به نظرتون چه سرعتی رو ارائه ميدن برای اين نسل 3؟
    اصولا تو دنيا چقدره سرعتش?
    شاد باشيد
    سرعتش که فکر کنم واسه مکالمه تصویری - mms - gprs استفاده بشه و یه سرس چیزای دیگه
    البته به نظر من تو ایران بیشتر از اینترنتش استفاده میشه - البته حرفی از سرعتش نزدن ولی وقتی میگن 6 برابر فکر کنم حدودا بشه 300 kb
    البته اگه درست گفته باشم
    حالا تا بخاد این تصمیم عملی بشه کلی طول میکشه - من خیلی وقت پیش شنیده بودم قراره اپراتور سوم سیم کارتاشو ارایه بده ولی هیچ وقت ارایه نشد
    البته اینا حرف های زیادی درباره اپراتور سوم زده بودن که هیچ کدوم عملی نشد - مثلا یه دوره گفته بودن اپراتور سوم قراره دمه در هر خونه یه خط فیبر نوری ببره ولی .........
    ویرایش توسط *hit m@n* : 2011/11/20 در ساعت 00:50
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط nVIDIA نمایش پست ها
    سرعتش که فکر کنم واسه مکالمه تصویری - mms - gprs استفاده بشه و یه سرس چیزای دیگه
    البته به نظر من تو ایران بیشتر از اینترنتش استفاده میشه - البته حرفی از سرعتش نزدن ولی وقتی میگن 6 برابر فکر کنم حدودا بشه 300 kb
    البته اگه درست گفته باشم
    حالا تا بخاد این تصمیم عملی بشه کلی طول میکشه - من خیلی وقت پیش شنیده بودم قراره اپراتور سوم سیم کارتاشو ارایه بده ولی هیچ وقت ارایه نشد
    البته اینا حرف های زیادی درباره اپراتور سوم زده بودن که هیچ کدوم عملی نشد - مثلا یه دوره گفته بودن اپراتور سوم قراره دمه در هر خونه یه خط فیبر نوری ببره ولی .........
    اگه سرعتش 300کیلوبایت بر ثانیه باشه که تو شهرستانها کلا adsl, وایرلس برداشته میشن چون خیلی گرونن
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    7,298
    سطح
    56
    564
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط nVIDIA نمایش پست ها
    .
    فقط 300 کيلوبيت؟ اينکه خيلی کمه! اونم حتماً کيلوبايتی 100 تومان!با محدوديت 500 مگابايت!!
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط rajah نمایش پست ها
    اگه سرعتش 300کیلوبایت بر ثانیه باشه که تو شهرستانها کلا adsl, وایرلس برداشته میشن چون خیلی گرونن
    نه عزیز کی حرفه بایت رو زد من منظورم بیت هست
    البته فقط حدس زدم
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال
    زمانی تصمیم برای عرضه 3G به خبرنگار ها حداقل سرعت 512 کیلوبیت گفته شده بود که بدون محدودیت و با قیمت های ماهانه به فروش میرسه !

ولی ما یادمون نمیره که برای اینترانت ملی هم گفته میشد حداقل سرعت 2Mbps است که الان شاهد فروش 128 با قیمت 20 تومن هستیم !

بعید میدونم توی 3 ماهه اول فعالیت خبری از اینترنت 3G باشه ! شاید یه اینترنت تحت 2.75 با سرعت 128 به ملت با نام 3G به مردم بدن !

به قول یه دوستی که میگفت کره جنوبی 3G را تا انتهای سرعت ممکنه استفاده کرد و الان داره به 4G آپگرید میشه ما هنوز اندر غم 3G یه 128 کیلوبیتی هستیم
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع