ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    Help mi ....please
    امتیازها
    1,248
    سطح
    19
    171
    کاربر انجمن
    با تبریک سال نو خدمت عطا جان و خانواده محترم دوست عزیز لطفا وارد بایوس کامپیوتر خود شوید و قسمت تنظیمات از معمولا نوشته ide control از اونجاide رو انتخاب کن راستی بعضی از مادربرد ها بایوسشون قسمت دو بار نوشته هر دو تا رو باید ide کنی
    راه حل دوم هارد جدیدترو در سوکت ساتا اولیه قرار دادی یا ثانویه منظورم اینه که هارد جدیدو تو ساتا بالاتر یا پایین تر هارد قدیمتی قرار دادی یه مثال مثلا هارد قدیمتی تو ساتا 1 هستش دومی رو باید تو ساتا دو یا سه قرار بدی
    راه حل سوم کابل دیتا ساتا هاردت رو عوض کن اگه اون دو تا راه حل نشد
    امتیازها
    8,413
    سطح
    61
    1,496
    مدير بازنشسته
    با عرض سلام و تبریک سال نو و با امید توفیقات روز افزون برای شما و خانواده محترمتان!!!!!!!
    میتونید با سورس های مختلف امتحان کنید که به احتمال زیاد مشکلتون حل خواهد شد!!!! اگرم نشد با هایرن بوت کنید و mbr را پاک کنید!
    جایی خوندم که Boot-Sector Viruses ممکنه باعث شده باشه ! برای اطمینان هاردتون را با ویندوزی دیگری فرمت کرده و بعد ویروسیابی کنید!!!!!!
    البته کنترلر های هارد را هم چک کنید !
    ویرایش توسط sezar : 2012/03/20 در ساعت 20:20
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir90 نمایش پست ها
    با تبریک سال نو خدمت عطا جان و خانواده محترم دوست عزیز لطفا وارد بایوس کامپیوتر خود شوید و قسمت تنظیمات از معمولا نوشته ide control از اونجاide رو انتخاب کن راستی بعضی از مادربرد ها بایوسشون قسمت دو بار نوشته هر دو تا رو باید ide کنی راه حل دوم هارد جدیدترو در سوکت ساتا اولیه قرار دادی یا ثانویه منظورم اینه که هارد جدیدو تو ساتا بالاتر یا پایین تر هارد قدیمتی قرار دادی یه مثال مثلا هارد قدیمتی تو ساتا 1 هستش دومی رو باید تو ساتا دو یا سه قرار بدی راه حل سوم کابل دیتا ساتا هاردت رو عوض کن اگه اون دو تا راه حل نشد
    درسته دقیقا همین کار رو انجام بدید مشکلتون حل میشه بنده تا بحال چندین بار با این موضوع برخورد کردم چه در نوت بوک چه در pc و مشکل خاصی هم نیست و تنها بخاطر این صفحه آبی میاد که بصورت دیفالت تنظیمات برروی ساتا مد قراره و کافیه شما در بایوس وارد تنظیمات بشید و ساتا رو به IDE تبدیل کنید بهمین راحتی مشکلتون مرتفع میشه
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    عطا جان قربونت ! عید شما هم مبارک !

به شما گفتم احتمالا مشکل از هارد نیست ! پردازنده 2500K و سندی بریج کلا میونه خوبی با Xp ندارند و خیلی از کاربر ها مشکل دارند !

حالا اون مسئله هاردی که بنده و amir90 گفتیم را تست کنید و سپس بریم سراغ عیب یابی تکمیلی !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    با سلام خدمت دوستان و مدیران عزیز که بنده حقیر رو شرمنده خودشون میکنن . راستی مشکلم با تغییر دادن ساتا به ای دی حل شد و فکر میکنم مشکل همین بود اگه نظری دشتین حتما اطلاع بدین که استفاده کنیم .... یاحق
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    فقط یه سوال داشتم این بود که حالا میخوام ویندوز ایکس پی یکی از هادامو پاک کنم و ازش به عنوان ارشیو استفاده کنم ولی مشکل اینجاست که وقتی هر دو هاردو وصل میکنم سیستم با ایکس پی بالا میاد یعنی روی یه هاردم xp و روی هارد دیگری se7en نصب شده و من میخوام ایکس پی رو حذف کنم و البته اینکه سیستم حتی گزینه انتخاب بین xp و se7en هم نداره که من se7en رو انتخاب کنم و تو ویندوز xp رو پاک کنم ...
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    به این سوالم جواب بدین میرم و پشتمو نگاه نمیکنم....به خدا
    امتیازها
    1,248
    سطح
    19
    171
    کاربر انجمن
    سلام برای اینکه هر دوتا ویندوز رو داشته باشی باید هر دو تا ویندوزت روی یه هارد نصب باشه باید روی هارد اولیه ات نصب باشه مثلا ویندوز ایکس پی را بر روی هارد اولیه درایو c نصب کردی ویندوز سون را بر روی هارد اولیه مثلا درایو d نصب کن مشکلت حل می شود
    امتیازها
    2,835
    سطح
    32
    160
    ahr
    کاربر انجمن
    درسته به احتمال زياد از سي دي xp كه هارد جديد رو ساپورت نميكنه يه نسخه جديد ساتا ساپورت تهيه كن احتمالا حل ميشه
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع