ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25
    امتیازها
    50
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

Question ریست پی در پی سیستم

سلام دوستان

بنده یه سیستم جدید جمع کردم به مشخصات
    i3 9100f
    mother board p310 d3 rev1.0
    ram 8gig kingston 2400

وقتی سیستم اسمبل کردم روشن شد تصویر بهم نداد صفحه مشکی بود و بعد حدود چند ثانیه هی ریست شد به همین منوال پاور سیستمم مشکل نداره چند ماه پیش خریدمش رو سیستم قبلی خودم به خوبی کار میکرد.
    نشون تعمیرکار دادم با یه رم دیگه تست کرد بازم درست نشد. گفت که باید بایوس اپدیت بشه تا نسل 9 ساپورت کنه بنظر شما مشکل از چیه؟؟
    امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط DaneschM نمایش پست ها
    سلام دوستان

بنده یه سیستم جدید جمع کردم به مشخصات
    i3 9100f
    mother board p310 d3 rev1.0
    ram 8gig kingston 2400

وقتی سیستم اسمبل کردم روشن شد تصویر بهم نداد صفحه مشکی بود و بعد حدود چند ثانیه هی ریست شد به همین منوال پاور سیستمم مشکل نداره چند ماه پیش خریدمش رو سیستم قبلی خودم به خوبی کار میکرد.
    نشون تعمیرکار دادم با یه رم دیگه تست کرد بازم درست نشد. گفت که باید بایوس اپدیت بشه تا نسل 9 ساپورت کنه بنظر شما مشکل از چیه؟؟
    سلام دوست عزیز!
    از خروجی مادربرد تصویر می‌گیرید؟

امتیازها
    50
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نه متاسفانه تصویر ندارم صفحه سیاه کامل بعد چند ثانیه هم ریست میشه دوباره همین اتفاق ها میوفته
    امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    نه متاسفانه تصویر ندارم صفحه سیاه کامل بعد چند ثانیه هم ریست میشه دوباره همین اتفاق ها میوفته
    باتری مادربرد رو با احتیاط دربیارید و پس از چند ثانیه دوباره جای خودش قرار بدید، رم ها رو در اسلات های مختلف تست کنید و کابل مانیتور رو هم چک کنید
    مشخصات کامل سیستمتون و سیستم قبلی و کارت گرافیک و مانیتورتون رو هم بفرمایید

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    سلام
    آقا جان وقتی 9100F گرافیک مجتمع نداره،شما از چی میخواستی خروجی تصویر بگیری دقیقاً ؟
    سیستمتون کارت گرافیک جدا داره؟ اگر گرافیک داره چرا مدل گرافیک رو نگفتید؟ مدل پاور هم اعلام کنید.
    بایوس F1 که First Release هست به صورت دیفالت طبق جدول سایت گیگابایت میتونه از 9100F ساپورت کنه.
    اگر اسمبل اولتون هست که انجام میدید، ممکنه زیف سوکت CPU روی مادربرد رو موقع نصب CPU به فنا داده باشید.
    تعمیرکار که سیستم رو نشون دادید سوکت رو چک نکرد؟
    مشکل اینه اگر فرض مثال بخواید بایوس آپدیت کنید نیاز به CPU نسل هشتمی اینتل دارید که روی برد بزارید و آپدیت کنید.
    با توجه به اینکه آخر سال هستیم و گارانتی ها معمولا بعضی هاشون از 16 ام و بعضی ها از 20 ام دیگه قطعه پذیرش نمی کنن، سریعا همین فردا مادربرد رو ببرید آواژنگ نشون بدید اگر پذیرش رو نبسته باشن برای امسال.

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط _abbas_glv نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز!
    از خروجی مادربرد تصویر می‌گیرید؟
    آقا عباس عزیز بدون اطلاع کافی لطفاً وارد پروسه راهنمایی نشید.
    از کجای 9100F ایشون تصویر بگیرن؟

امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    آقا عباس عزیز بدون اطلاع کافی لطفاً وارد پروسه راهنمایی نشید.
    از کجای 9100F ایشون تصویر بگیرن؟
    من نگفتم که از 9100f تصویر بگیرید، در پست اول پرسیدم تا اگه از مادربرد خروجی میگیرن بهشون بگم که پردازنده های سری f فاقد گرافیک داخلیه.
    برای همین سوال کردم؛ در پست دوم هم طبق گفته خودشون گفتم که مدل سیستم و کارت گرافیکتون و... رو ذکر کنید. من اگه فرضم بر استفاده از خروجی مادربرد بود مدل کارت گرافیکشون رو نمیپرسیدم.

در کل خواستم کمکی کرده باشم. اگر کمکم منجر به ضرر میشه تکرار نمیکنم.

امتیازها
    50
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    سلام
    آقا جان وقتی 9100F گرافیک مجتمع نداره،شما از چی میخواستی خروجی تصویر بگیری دقیقاً ؟
    سیستمتون کارت گرافیک جدا داره؟ اگر گرافیک داره چرا مدل گرافیک رو نگفتید؟ مدل پاور هم اعلام کنید.
    بایوس F1 که First Release هست به صورت دیفالت طبق جدول سایت گیگابایت میتونه از 9100F ساپورت کنه.
    اگر اسمبل اولتون هست که انجام میدید، ممکنه زیف سوکت CPU روی مادربرد رو موقع نصب CPU به فنا داده باشید.
    تعمیرکار که سیستم رو نشون دادید سوکت رو چک نکرد؟
    مشکل اینه اگر فرض مثال بخواید بایوس آپدیت کنید نیاز به CPU نسل هشتمی اینتل دارید که روی برد بزارید و آپدیت کنید.
    با توجه به اینکه آخر سال هستیم و گارانتی ها معمولا بعضی هاشون از 16 ام و بعضی ها از 20 ام دیگه قطعه پذیرش نمی کنن، سریعا همین فردا مادربرد رو ببرید آواژنگ نشون بدید اگر پذیرش رو نبسته باشن برای امسال.
    میدونم سی پی یو i3 9100f تصویر نمیده کارت گرافیک جدا دارم rx570 که تصویر نمیده با گرافیک دیگ تست کردم نداد رم و با یک رم دیگ دادم تعمیر کار تست کرد بازم جواب نداد مشکل پاورم نیست چون پاور چند ماه خریدم تا همین هفته پیش باهاش کار میکردم درمورد سوکت هم والا من اصلا دست به سوکت نذاشتم اروم سی پی یو جا گذاشتم و فن بستم همین نمیدونم والا مشکل از چیه یکی از دوستان دیگ هم همین مشکل داشت میگه با اپدیت درست شده تموم درس زندگیم با این بود که به فنا رفت کلا....
    امتیازها
    50
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط _abbas_glv نمایش پست ها
    من نگفتم که از 9100f تصویر بگیرید، در پست اول پرسیدم تا اگه از مادربرد خروجی میگیرن بهشون بگم که پردازنده های سری f فاقد گرافیک داخلیه.
    برای همین سوال کردم؛ در پست دوم هم طبق گفته خودشون گفتم که مدل سیستم و کارت گرافیکتون و... رو ذکر کنید. من اگه فرضم بر استفاده از خروجی مادربرد بود مدل کارت گرافیکشون رو نمیپرسیدم.

در کل خواستم کمکی کرده باشم. اگر کمکم منجر به ضرر میشه تکرار نمیکنم.
    نه اقا این چه حرفیه اتفاقا تعمیر کار بایوس ریست کرد باطری این حرفا دراورد.... بازم جواب نداد
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    میدونم سی پی یو i3 9100f تصویر نمیده کارت گرافیک جدا دارم rx570 که تصویر نمیده با گرافیک دیگ تست کردم نداد رم و با یک رم دیگ دادم تعمیر کار تست کرد بازم جواب نداد مشکل پاورم نیست چون پاور چند ماه خریدم تا همین هفته پیش باهاش کار میکردم درمورد سوکت هم والا من اصلا دست به سوکت نذاشتم اروم سی پی یو جا گذاشتم و فن بستم همین نمیدونم والا مشکل از چیه یکی از دوستان دیگ هم همین مشکل داشت میگه با اپدیت درست شده تموم درس زندگیم با این بود که به فنا رفت کلا....
    ببرید آواژنگ.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)