ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام کارت گرافیک را انتخاب می کنید؟

رأی دهندگان
40. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Nvidia GTX 1060

28 70.00%
  • AMD RX 480

9 22.50%
  • AMD RX 470

1 2.50%
  • AMD RX 460

0 0%
  • Nvidia GTX 1070

3 7.50%
  • Nvidia GTX 1080

1 2.50%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 6 از 7 نخست ... 4567 آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 68
    امتیازها
    22,086
    سطح
    92
    6,843
    مدیر افتخاری
    خب دیدگاه ها فرق میکنه دوست عزیز

من اینطور فکر نمیکنم یعنی شما می فرمایید مثلا" بخاطر تکنولوژی و پتانسیل بالای پردازنده بلدوزر بود که ملت خریدنش و AMD هم سود کرد ؟

من میگم حمایت طرفدارانی که داره باعث شد نه تنها بازار رو از دست نده بلکه فکره تولید SSD - RAM حالا با کمک یسری شرکت هم بیوفته

AMD اگه تدبیر حالیش بود که سره RX480 خیس ابمون نمیکرد من منتظر مدل کاستومی در حده 1070 بودم ولی ظاهرا" ایراد فنی بقدری بالاست

که حتی نسبت به نسخه رفرنس هم برتری خاصی نداره حالا شما به این میگین تدبیر و قدرت ؟
    امتیازها
    173
    سطح
    3
    15
    کاربر جدید
    بله تو پولاریس بنده با شما هم عقیده هستم و کلا در برابر پاسکال هم امتیاز از دست داد و هم عقب نشینی کرد . درسته دیدگاه ها با هم فرق میکنه و بنده هم برای دیدگاه شما احترام قائلم اما یه نکته انحرافی داریم ما پاسکال تو کارتهای قدرتمند الان بی رقیبه که فروشش به صد در صد هم میرسونه اما این یه قسمت ماجراست و قسمت دیگه کارتهای میان رده x480 , 470 , 460 هست که نمیشه گفت خوب طرف میره کارتهای قدرتمند تر نسل قبل رو میخره چون معماری جدیدتر و پتانسیل هایی که کارتهای پولاریس دارند میتونه تو قسمت میان رده چون تقریبا با توجه به قیمت خیلی کمشون بی رقیب میمونه این کارتها هم فروش خوبی میکنند و کلا هدف amd هم حالا چه بگیم از اول این بوده یا یدفعه تغیرش داده اما میشه گفت تونسته هدف خوبی رو نشونه بگیره که فروش خوبی رو میتونه براش داشته باشه شما نگاه کن تو دنیا مگه چند نفر قدرت خرید کارتهای خوب انویدیا رو دارند پس همون تعداد زیاد یا مجبورن یا با عشق مثل شما و یا با منطق از کارت های میان رده خرید میکنند که بخشی از این کارتها 1060 هست و بخش دیگه که کم هم فکرنمیکنم باشه کارتهای میان رده پولاریسه که کلا برای همین جایگاه داره رقابت میکنه
    امتیازها
    22,086
    سطح
    92
    6,843
    مدیر افتخاری
    من جای مدیر AMD بودم بجای معرفی RX480 , کارت دو هسته ای PRO DUO رو چنان کاهش قیمت میدادم که انویدیا پاسکال ارزش خریدشو از دست بده
    امتیازها
    173
    سطح
    3
    15
    کاربر جدید
    سلام استاد آریایی عزیز بنده منتظر بحث های داغتون بودم که دیدم کسی نیست و فکر کنم دوستان متخصص تشریف ندارند و ما هم سعی کردیم از فرصت استفاده کنیم و کمی با دوستمون بحث های غیر فنی بکنیم
    امتیازها
    173
    سطح
    3
    15
    کاربر جدید
    البته دوست عزیز خطاب به آقای آریایی که گفتم بحث غیر فنی منظورم به خودم بود که غیر فنی دارم صحبت میکنم . چون بنده با اطلاعات شما آشنایی ندارم و شاید الان شما از بچه های متخصص باشید و بنده در هر صورت منظورم به خودمه
    امتیازها
    173
    سطح
    3
    15
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rezasam1 نمایش پست ها
    من جای مدیر AMD بودم بجای معرفی RX480 , کارت دو هسته ای PRO DUO رو چنان کاهش قیمت میدادم که انویدیا پاسکال ارزش خریدشو از دست بده
    نمیشه اینکار رو کرد چون پاسکال 1080 اونوقت با تک هسته ممکنه تو بازی از pro duo بهینه تر عمل کنه اون وقت میگن یه کارت دو هسته ای در برابر یه کارت تک هسته ای شکست خورد و بهتره که در برابر 1080 و 1070 همون کارت تک هسته ای رو در برابرش الم کنه اینطوری عزت خودش رو حظ میکنه البته یه رقابت شدید بین کارت وگا و پاسکال یا ولتا داریم که باید دیدنی باشه و هنوز تموم نشده
    امتیازها
    22,086
    سطح
    92
    6,843
    مدیر افتخاری
    در این مورد حق با شماست ما داریم خارج از موضوع بحث میکنیم من فقط طرفدار(فقط بخر) هستم کاری به نمودار و بنچمارک و تخصص ندارم

بنده از مدیریت بابت ارسالهای خارج از بحث عذرخواهی میکنم
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    دوستان عزیز هیچ اشکالی نداره، هر گونه بحثی مرتبط با AMD و Nvidia و کارتهای 480 و 1060 مجازه بنابراین با خیال راحت به گفتگو ادامه بدین مشکلی نیست. مهم اینه همه در بحث هامون مثل شما دو عزیز محترمانه و دوستانه باهم صحبت کنیم چون آخرش همه میدونیم یه قرون از سود این شرکت ها نه تو جیب شما میره و نه تو جیب ما.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    سلام بر دوستان و امیر عزیز خوشحالم به ما پیوستید.
    یه نویسنده سایت نمیتونه مثل شما آزادانه حرفش رو رک بزنه و احتیاج به انواع و اقسام پرتاب اطلاعات داره تا بتونه بدون به وجود اومدن حاشیه در سایت یا هر جا حرفش رو برسونه و چون یکی از دوستان اشاره کرده بود که آقای آریایی دارن طرف انویدیا رو میگیرند یا همون فن هستند
    واقعا زیبا ترین حرف ممکن رو زدی.خیلی خوشحالم که این رو شما بهش اشاره کردین واقعا همینطوره من برای رسوندن منظورم مجبورم خیلی پیچیدگی رو طی کنم.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------
    دوستان کارت گرافیک های AMD RX460 و AMD RX470 معرفی شدند.

AMD RX470کارت گرافیک RX470 دارای شباهت های بسیار به RX480 بوده اما نسخه ضعیف تر آن است.اولین شباهت ظاهری را می توان در طراحی کولر مشاهده کرد.با وجود گلایه های بسیار از کولر ناکارآمد AMD در ستاره قطبی،اما این کمپانی همچنان از این کولر برای کارت گرافیک خود بهره گرفته است.RX470 به سیلیکون ستاره قطبی PRO 10 مجهز گشته است.این سیلیکون دارای 2048 پردازنده جریانی،128 واحد TMU،تعداد 32 واحد ROP و توان حرارتی 120 وات است.فرکانس پایه (Base) برابر با 926 هرتز و فرکانس افزایشی (Boost) نیز 1206 مگاهرتز است.متوسط عملکرد یا (Compute Performance) در کارت گرافیک RX470 برابر با 3.8 ترافلاپ است.حداکثر عملکرد توان مستقیم نیز به 4.9 ترافلاپ می رسد.نکته:توان عملیات مستقیم از سوی کمپانی های AMD و Nvidia اعلام می شود و تائید آنها تقریبا غیر ممکن است.تنها در صورت انجام تست های تخصصی می توان از آن مطمئن بود.اما هیچگاه نمی توان بدان اعتماد کرد.به عنوان مثال،توان عملیاتی کارت گرافیک RX470 در مرحله افزایشی از GTX1060 نیز بیشتر اعلام شده است!این کارت گرافیک تنها در نسخه 4 گیگابایتی تولید خواهد شد.نوع حافظه نیز GDDR5 است.AMD از یک رابط حافظه 256 بیتی برای آن استفاده کرده و پهنای باند نیز به حداکثر 211 گیگابایت در ثانیه می رسد.کارت گرافیک RX470 در تاریخ 4 آگوست سال جاری در دسترس خواهد بود.قیمت نهایی این کارت گرافیک همچنان نامشخص است.حال نوبت به مشخصات فنی کارت گرافیک RX460 رسیده است.اما پیش از آن،بد نیست بدانید که AMD کارت گرافیک RX470 را به منظور انجام بازی در دقت FHD معرفی کرده است.AMD RX460این کارت گرافیک به عنوان ضعیفترین نسخه از ستاره قطبی معرفی شده است که از سیلیکون Polaris 11 استفاده می کند.این محصول دارای 896 هسته پردازنده جریانی (Stream Processors)،تعداد 48 واحد TMU و 16 واحد ROP است.فرکانس پایه در این کارت برابر با 1090 مگاهرتز بوده و فرکانس افزایشی نیز 1200 مگاهرتز است.حداکثر توان عملیاتی این کارت گرافیک نیز بین 2.0 الی 2.2 ترافلاپ اعلام شده است.RX460 در دو نسخه 2 و 4 گیگابایتی عرضه خواهد شد.AMD از یک رابط حافظه 128 بیتی به همراه پهنای باند 112 گیگابایت در ثانیه بهره برده است.توان حرارتی این کارت گرافیک نیز 75 وات است.زمان عرضه آن نیز به تاریخ 8 آگوست موکول گشته.این کارت گرافیک از یک کولر ساده تر و PCB کوچکتر برخوردار است.در برخی از اسلاید های موجود،AMD این کارت گرافیک را با GTX960M مقایسه کرده است.ظاهرا این مقایسه بدان معنی است که این کارت گرافیک می تواند در لپ تاپ ها نیز مورد استفاده قرار گیرد.در غیر این صورت مقایسه یک کارت گرافیک کلاس دسکتاپ با یک کارت گرافیک قدیمی از کلاس لپ تاپ به هیچ وجه کار جالبی نیست!کارت گرافیک RX460 به منظور انجام ارزان قیمت بازی های Dota 2, CounterStrike GO, Overwatch, Rocket League و GTA5 طراحی شده است.در ادامه می توانید شاهد اسلاید های ارائه شده از AMD باشید که توان این محصول در آنها نمایش داده می شود.

متاسفانه AMD یک حرکت غیر حرفه ای کرده و کارت گرافیک RX460 رو با GTX960M مقایسه کرده که در کلاس لپ تاپه.اشتباه دوم این کمپانی،معرفی یک کارت گرافیکی بوده که برای بازی های آنلاین سطح میانی مناسبه و بعیده عمر چندانی داشته باشه کما اینکه قیمت کمی هم روش بگذاره.من واقعا نمیدونم دلیل این کارش چی بوده.
    امتیازها
    22,086
    سطح
    92
    6,843
    مدیر افتخاری
    ممنون بابت خبر

بازهم خوبه RX470 رو با R9 270 قیاس کرد اطلاعاتی راجع به وجود مشکلات RX480 در RX470 نیست ؟ رفرنس این مدل اوکی هست ؟

معمولا کارت های رده بالا DVI رو حذف میکنند این چرا نگذاشته !
صفحه 6 از 7 نخست ... 4567 آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 68

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)