PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازگشت Start به ویندوز 8!

th e nd
2013/06/25, 18:44
20897

به تازگی خبری از سوی مایکروسافت منتشر شده است مبنی بر اینکه دکمه استارت دوست داشتنی ویندوز به نسخه ویندوز 8.1 افزوده شده است!
این خبر بسیاری از طرفداران این سیستم عامل دوست داشتنی را خوشحال کرده است چراکه آن دکمه نوستالوزیک بالاخره بازگشت!
تصویری هم از جدیدترین نسخه ویندوز سرور منتشر شده است که این دکمه را نشان می دهد.
از قرار معلوم با راست کلیک بر روی این دکمه می توانید سیستم خود را به خاموش کنید به مانند کاری که در گذشته از طریق دکمه استارت انجام می دادی.
حال تنها باید منتظر کنفرانس مایکروسافت در سانفرانسیسکو باشیم تا اطلاعات بیشتری را در این خصوص منتشر کنند.

20898 20899 20900

نویسنده: احسان علیزاده

meelad
2013/06/25, 19:39
اما دیگه فقط یه منوی ساده هستش که من یکی رو راضی نمی کنه!

ARMIN
2013/06/25, 20:23
استارت

برگرد!

استارت

برگرد!

:)

amir1364
2013/06/25, 21:56
من هنوز دارم از ویندوز7 استفاده میکنم و نهایت کار رو با این سیستم عامل دارم انجام میدم یه بار ویندوز8 رو نصب کردم فوری پاکش کردم و دیگه نصب نکردم وقتی 7 به این خوشگلی داره کار میکنه چه نیازی هستش بریم 8 رو نصب کنیم با اون ترکیب زشتش.8-x

darkknight
2013/06/26, 04:14
اصلا علاقه ای به دکمه استارت و منوهای مسخره ویندوزهای قبلی ندارم دیگه
خدا کنه مایکروسافت بیخیال شه:D

lastshepherd
2013/06/26, 10:14
به تیم برنامه نویسی و طراحی مایکروسافت خسته نباشید عرض می شود....

واقعا خسته نباشید.....................~X(واقعا فشار اومده بهشون...

Spark-
2013/06/26, 12:00
ویندوز 8 همچین بدم نیستا!
1ماه دارم باهاش کار میکنم، کم کم خوشم اومد ازش :D
چه استارت باشه چه نباشه

shahidamlaki
2013/06/26, 12:05
اتفاقا من فقط به خاطر استارت مسخره ویندوز هشت بی خیال نصبش شدم ولی اگر استار ویندوز سون رو بشه برگردونه با کله میرم سراغش

Mehran coyote
2013/06/26, 12:26
بابا دوران اون تم های شلوغ و رنگاوارنگ که تمام تایتل ها یه گرادینت بود تموم شده ، الانه همه چی یه رنگ ساده شده و خیلی هم عالی هست به نظر من
من با این فضای 8 خیلی حال کردم و از روزی که اومد تا حالا دارم باهاش کار میکنم و اینو متوجه شدم که عمر 8 خیلی بیشتر 7 هست

کاش اگه برگشت همین تم سادش باقی بمونه

خوشگلی = سادگی

old gamer
2013/06/27, 20:30
من هنوز دارم از ویندوز7 استفاده میکنم و نهایت کار رو با این سیستم عامل دارم انجام میدم یه بار ویندوز8 رو نصب کردم فوری پاکش کردم و دیگه نصب نکردم وقتی 7 به این خوشگلی داره کار میکنه چه نیازی هستش بریم 8 رو نصب کنیم با اون ترکیب زشتش.8-x

امیر آقا هم دردیم ولی بعد از چند بار که هی نصب کردم و پاک کردم یه بار مجبور شدم یه مدت باهاش کار کنم. باید بگم الان عاشقش شدم شما هم با دید مثبت برو نصب کن به نظرم بهتره به سمت پیشرفت تکنولوژی حرکت کنیم. بهش عادت میکنی داداش . یکم بهش وقت بده قول میدم مختو میزنه :D

amir1364
2013/06/27, 20:55
امیر آقا هم دردیم ولی بعد از چند بار که هی نصب کردم و پاک کردم یه بار مجبور شدم یه مدت باهاش کار کنم. باید بگم الان عاشقش شدم شما هم با دید مثبت برو نصب کن به نظرم بهتره به سمت پیشرفت تکنولوژی حرکت کنیم. بهش عادت میکنی داداش . یکم بهش وقت بده قول میدم مختو میزنه :D

والا امین جون من همون یه بارو نصب کردم واسه 7 پشتم بسه ولی اگه دگمه استارتش بیاد سر جاش اونوقت تو اولویت هستش.