PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک اختصاصی آنتی ویروس ها

actros 1843
2013/06/23, 22:19
سلام خدمت دوستان
این تاپیک اختصاصی برای آنتی ویروس هاو ورژن های جدید نرم افزار و سوالات و مشکلات خود را در این تاپیک مطرح بفرمایید..

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.!FreeAntivirus5_icon.png

Avast! Free Antivirus 8.0.1489
DOWNLOAD (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
AVG Anti-Spyware 7.5.1.43
DOWNLOAD

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)AVG Free Edition
DOWNLOAD-32bit (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
DOWNLOAD-64bit

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)ESET NOD32 AntiVirus 6.0.316.0
DOWNLOAD

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)ESET Smart Security 6.0.316.0
DOWNLOAD

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)Kaspersky Anti-Virus 13.0.1.4190
DOWNLOAD

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)Norton 360 20.3.1.22
DOWNLOAD (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

در صورت بروز هر گونه مشکل در لینک دانلود در پیغام خصوصی مطرح کنید.!
برای دانلود لینک دانلود رو باز کرده چند ثانیه بعد شروع به دانلود میکند..

saeed_abdilar
2013/07/21, 00:11
سلام . اولین سوال رو من میپرسم .

به نظر شما Internet security کسپراسکای قوی هست یا بیت دفندر؟

ahmadrz
2013/07/21, 06:19
دوست من تاپیک خوبی هست فقط به نظرم یه قسمت برای کد های آپدیت آنتی ویروس هم قرار بده.

th e nd
2013/07/21, 06:42
سلام . اولین سوال رو من میپرسم .

به نظر شما Internet security کاسپراسکای قوی هست یا بیت دفندر؟

1- کاسپراسکای ، نه، کسپراسکی.
2- هر دو خوب و قابل اعتماد هستند.

h.davoudi
2013/07/21, 08:15
دانلود آخرين ورژن از نرم افزار هاي امنيتي ناد 32 و کسپراسکي
Usernameو Password هاي فعال براي ناد 32
کليد هاي فعال سازي ؛ فعال براي کسپراسکي
پکيج آپديت آفلاين براي ناد 32 و کسپراسکي
فيلم هاي آموزشي مورد نياز...
همه و همه در وب سايت فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

iranmanoto
2013/07/21, 09:44
اینم یه سایت توپ!
هرچی بخواین هست

amirali68
2013/08/22, 22:42
سلام من انتی ویروسم نود 32 هستش وقتی به اینترنت وصل میشم یلافاصله بدون باز کردن صفحه ای گوشه سیستمم انتی ویروسم پیغام میده که address has been blocked و زیرش اسم سایت win2farsi.com و یک ip نمایش داده میشه اگه امکانش هست کمکم کنید دلیل این پیغام چیه؟؟؟؟؟

Reza Eshraghi
2013/08/23, 05:59
سلام من انتی ویروسم نود 32 هستش وقتی به اینترنت وصل میشم یلافاصله بدون باز کردن صفحه ای گوشه سیستمم انتی ویروسم پیغام میده که address has been blocked و زیرش اسم سایت win2farsi.com و یک ip نمایش داده میشه اگه امکانش هست کمکم کنید دلیل این پیغام چیه؟؟؟؟؟

امیر جان ! بالآخره میتونی سایتی باز کنی یانه ؟!
ویندوزت مال گروه MRT هست و توسط این گروه ک*ر*ک و دستکاری شده که نصبش چندان توصیه نمیشه ! اگه بتونی یه ویندوز دستکاری نشده نصب کنی بهتره !

old gamer
2013/08/23, 12:01
من از نورتون 360 استفاده میکنم. شما چطور؟!

Reza Eshraghi
2013/08/24, 12:54
سلام می خواستم بدانم که کسانی که از یوزرنیم های رایگان نود 32 استفاده می کنند سرورهای آپدیتشان مستقیمن از سایت نود32 است یانه

آپدیت با یوزنیم و پسورهای یک ماهه همگی از سرور خود سایت نود 32 هست !!

actros 1843
2014/06/05, 20:12
Kaspersky Anti-Virus 2014 14.0.0.4651 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

NOD32 AntiVirus 7.0.317.4 32-bit (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.(32-bit).msi?st=4pPWfWBbzCi-TSr23Rq9eQ&e=1402074519&fn=eav_nt32_enu.msi)

NOD32 AntiVirus 7.0.317.4 64-bit (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.(64-bit).msi?st=vt_EVpA56qMOphz3RxNlqQ&e=1402074553&fn=eav_nt64_enu.msi)

Norton AntiVirus 2014 21.3.0.12 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

aryaiee
2014/06/05, 20:16
من پک گردو خریدم چند روز پیش توش یک nod32 یک ساله اشانتیون هست فردا نصب میکنم.العان هم nod دارم

actros 1843
2014/06/05, 20:23
من پک گردو خریدم چند روز پیش توش یک nod32 یک ساله اشانتیون هست فردا نصب میکنم.العان هم nod دارم

nod 32 آنتی ویروس خوبیه ولی خب از زیر دستش زیاد ویروس در میره!
من هر 2 ماه یه کسپر نصب میکنم یه اسکن کلی میکنم سیستم رو و کسپر رو پاک میکنم;)
هر بارم 5 6 تا ویروس پیدا میکنه!

aryaiee
2014/06/05, 20:24
nod 32 آنتی ویروس خوبیه ولی خب از زیر دستش زیاد ویروس در میره!
من هر 2 ماه یه کسپر نصب میکنم یه اسکن کلی میکنم سیستم رو و کسپر رو پاک میکنم;)
هر بارم 5 6 تا ویروس پیدا میکنه!
دقیقا باها هم عقیدام!فقط واسه این نصب میکنم که سبکه بیشتر

h.davoudi
2014/06/05, 23:05

sahar66
2015/02/18, 16:59
nod32 ی قسمت داره برای دانلود که درمورد smart security هست این گزینه مربوط به چیه؟
بهتره کدوم نصب بشه اسمارت یا اون یکی؟

کسپری اسکای بهتره یا نود 32؟

نود 32 نسخته تریالش به درد میخوره یا نه؟

نود32 ویروس ها رو خوب پیدا نمیکنه آپدیتش هم که هر ماه باید یوزر و پس براش گرفته بشه
کسپر هم که باید یوزرش خریداری بشه

من گیج شدم

Mostafa98
2015/02/18, 17:25
نود سبک ترینه ولی توانایی ویروس یابی ضعیف هست.خیلی امنیت کمی داره. ولی خیلی راحت میشه دسترسی برنامه ها به اینترنت رو کنترل کرد.
Kaspersky و f-secure در حال حاضر قوی ترین آنتی ویروس و internet security را دارند.(اگر میخواهید بخرید)
بهترین آنتی ویروس رایگان هم Avast free antivirus به حساب میاد. Avira رایگان هم بد نیست.

AliYar
2015/02/18, 17:29
nod32 ی قسمت داره برای دانلود که درمورد smart security هست این گزینه مربوط به چیه؟
بهتره کدوم نصب بشه اسمارت یا اون یکی؟
کسپری اسکای بهتره یا نود 32؟
نود 32 نسخته تریالش به درد میخوره یا نه؟
نود32 ویروس ها رو خوب پیدا نمیکنه آپدیتش هم که هر ماه باید یوزر و پس براش گرفته بشه
کسپر هم که باید یوزرش خریداری بشه
من گیج شدم

اگر nod32 بهتون توصیه شده به احتمال زیاد با توجه به ظرفیت و قدرت سیستمتون بوده. این برنامه برای عملکرد ِ عادی خودش، به نسبت بعضی از سایر برنامه ها، کمتر از منابع سیستم (پردازنده و رم) اشغال می کنه. ولی درسته در مواردی قدرت تشخیصش به خوبی برنامه های دیگه نیست.

در ضمن اون برنامه اسمش کـَـســپــِـرســکی (یا حالا کاسپـــِـرسکی) هست نه کسپر اسکای. دلیل نامگذاریش هم این هست که بنیانگزار اون شرکت فردی بوده به اسم یوجین کسپرسکی و در واقع نام خانوادگیش رو روی شرکت گذاشته.

کسپرسکی از نود32 بهتر هست ولی درصد بیشتری از منابع سیستم رو درگیر می کنه و به اصطلاح سنگین تر هست. البته این مساله در نگارش های جدید تر این برنامه ها تا حدی بهینه شدن و مثل سابق سیستم رو خیلی درگیر نمی کنن ضمنا اینکه برنامه سکیوریتی تا چه حد سیستم رو درگیر کنه تا حدی هم بستگی به تنظیماتی داره که کاربر اعمال می کنه و میشه به قول معروف بار ِ کاریشون رو با تنظیمات تا حدی کم و زیاد کرد.

استفاده از نسخه های Trial (ترایال) هم ممکنه ولی معمولا در این نسخه ها تمام امکانات و قابلیت های این برنامه ها فعال نیستند. بهترین حالت این هست که از شرکت های معتبر لایسنس 1 ساله یا بیشتر تهیه کنید. این شرکت ها در صورت خرید کاربر ازشون، در سال های بعد تخفیف هایی روی نگارش های جدید همون برنامه ها به کاربر میدن.

sahar66
2015/02/18, 17:30
نود سبک ترینه ولی توانایی ویروس یابی ضعیف هست.خیلی امنیت کمی داره. ولی خیلی راحت میشه دسترسی برنامه ها به اینترنت رو کنترل کرد.
Kaspersky و f-secure در حال حاضر قوی ترین آنتی ویروس و internet security را دارند.(اگر میخواهید بخرید)
بهترین آنتی ویروس رایگان هم Avast free antivirus به حساب میاد. Avira رایگان هم بد نیست.

پس با این اوصاف نود 32 فقط سبکه همینه درسته؟

خرید منظورم سی دیش بود وگرنه اینکه بخوام دلار بدم بخرم یا قیمت بالا بخرم که نه حالا بازم به نظرتون سی دی بخوام بخرم باید کدومو انتخخاب کنم؟ برای سیستمم که 32 بیتی و وین 8 داره

من تو این سال ها از همش استفاده کردم اما از هیچکدوم راضی نبودم avira که فاجعه بود وقتی نصب میکردم کلا انگار نه انگار انتی ویروسه. حالا پیشنهاد شما چیه

sahar66
2015/02/18, 17:33
اگر nod32 بهتون توصیه شده به احتمال زیاد با توجه به ظرفیت و قدرت سیستمتون بوده. این برنامه برای عملکرد ِ عادی خودش، به نسبت بعضی از سایر برنامه ها، کمتر از منابع سیستم (پردازنده و رم) اشغال می کنه. ولی درسته در مواردی قدرت تشخیصش به خوبی برنامه های دیگه نیست.

در ضمن اون برنامه اسمش کـَـســپــِـرســکی (یا حالا کاسپـــِـرسکی) هست نه کسپر اسکای. دلیل نامگذاریش هم این هست که بنیانگزار اون شرکت فردی بوده به اسم یوجین کسپرسکی و در واقع نام خانوادگیش رو روی شرکت گذاشته.

کسپرسکی از نود32 بهتر هست ولی درصد بیشتری از منابع سیستم رو درگیر می کنه و به اصطلاح سنگین تر هست. البته این مساله در نگارش های جدید تر این برنامه ها تا حدی بهینه شدن و مثل سابق سیستم رو خیلی درگیر نمی کنن ضمنا اینکه برنامه سکیوریتی تا چه حد سیستم رو درگیر کنه تا حدی هم بستگی به تنظیماتی داره که کاربر اعمال می کنه و میشه به قول معروف بار ِ کاریشون رو با تنظیمات تا حدی کم و زیاد کرد.

استفاده از نسخه های Trial (ترایال) هم ممکنه ولی معمولا در این نسخه ها تمام امکانات و قابلیت های این برنامه ها فعال نیستند. بهترین حالت این هست که از شرکت های معتبر لایسنس 1 ساله یا بیشتر تهیه کنید. این شرکت ها در صورت خرید کاربر ازشون، در سال های بعد تخفیف هایی روی نگارش های جدید همون برنامه ها به کاربر میدن.

تشکر خخ بازم غلط تلفظی به به تبریک میگم به خودم واقعا

خب من اگه سی پی یو و هارد رو عوض کنم میتونم چه نوع انتی ویروسی غیر از نود 32 انتخاب کنم؟

Mostafa98
2015/02/18, 17:41
اگر آنتی ویروس ک%ر&ک شده میخواهید (که توصیه نمیکنم) Kaspersky بهترینه.
ولی رایگان بخواهید avast (خودم دارم راضیم)

aryaiee
2015/02/18, 19:23
سحر خانوم
علی جان خیلی کامل و جامع فرمودند جای هیچ صحبت اضافه ایی نموند.گاها انتخاب یک آنتی ویروس به سخت افزار هم مرتبط هستش نه فقط قدرت یک آنتی ویروس.الان bitdefender تقریبا قویترین آنتی ویروس هستش اما به شدت سنگینه و برای خیلی از سخت افزارها تحملش سخته.

M.Ahmadi
2015/02/19, 09:56
الان ورژن2015 هیچ کدوم رایگان نیست کلا kasperskyرو کامل ترین میدونم.

AH64-E
2015/02/19, 16:45
یک توصیه ای به دوستان می کنم، اگه دوست ندارید هزینه کنید برای خرید س - ر - ی - ا - ل نامبر انتی ویروس یا اینترنت سیکوریتی

برای انتی ویروس رایگان شدیدا توصیه می کنم AVIRA Anti Virus Free 2015 استفاده کنید برای خیلی از سیستمها به بیش از 200 سیستم برای ی شرکتی بروی Client ها و مشتری های که برای شرکتمون میان نصب کردم مطمئن باشید بروز رسانی میشه ویروس ها را شناسایی می کنه و به راحتی از بین می بره. چون بروی سیستم های خبره (هوش مصنوعی) این دو انتی ویروس و مهندسی دانشی با استفاده از الگوریتم های خاصی برای یک موتور استتناج این انتی ویروس ها قرار داره من دو نرم افزار امنیتی زیر به دوستانم توصیه می کنم.

ولی اگه قصد دارید برای خرید انتی ویروس هزینه ای پرداخت کنید :

اول > Bitdefender Internet Security 2015 و گزینه دوم : F-Secure هستش که قدرتی معادل Bitdefender داره و قوی تر از KasperSky هستش و فوق العاده سبک .

parisa96
2023/09/03, 12:41
سلام
کسی لینک دانلود رایگان آنتی ویروس بیت دیفندر رو با لایسنس داره؟