PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش تبدیل گیمپد کامپیوتر به گیمپدxbox360برای حل مشکل شناخت گیم پد

Mr.Kourosh
2013/06/22, 13:58
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

بخش اول

توضیحات لازم :
شما الان با یه گیم پد معمولی 16یا17تومنی صاحب یه دسته سیم دار ایکس باکس360 میشید برای بازی کردن تمام بازیهای کامپیوتر روی دسته با فعال شدن ویبره وباقیه مزیتها چون دسته سیم دار 360یه کنترلر استاندارد برای کامپیوتر از طرف بازی سازها در نظر گرفته شده وشما برای اینکه بتونید بازیهای کامپیوتر رو طبق استاداردهای کنسول ایکس باکس360بازی کنید نیاز دارید تا یک دسته سیم دار ایکس باکس 360که جنس معمولی اون .100/000تا135/000 تومن هست وجنس اصلی اون از 145/000تا180/000هزار تومن هست.
واین کنترلر تمام بازیهای کامپیوتر رو ساپورت میکنه از بازیهای ساخته شده از سال2007به بعد ودقیقا چیدمان کلیدها وطرز کار کردن اونها هم مثل کنسول هست وهیچ فرقی نمیکنه ومثل اینکه شما یه 360با کارت گرافیک و پردازنده و رم ENDدارین !

در ضمن این برنامه روی ویندوز 8.1 و 8 و 7 و xp سرویس پک3اجرا میشه وهمچنین net framwork3.5یا4باید روی سیستمتون نصب باشه بعلاوه c++2010تا اجرا بشه ...

بخش دوم

آموزش :

1-ابتدا نرم افزار مورد نظر رو دانلود کنید.(اسم نرم افزار Teca deit xbox 360 controller emulatorهست)
لینک دانلود (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. E.rar)

رمز فایل:sakhtafzarmag.com

2-فایل zipرو اکستراک کنین .

3-روی آیکون دسته کلیک کنین تا صحفه ای ظاهر بشه که عکس دسته xbox360،تظیمات و غیره نشون بده .

4-ما فعلا به این تنظیمات کاری نداریم تا اینکه ویدیوئی که می زارم رو دانلود کنین و یکی یکی کلیدهای گیمپدتون رو تنظیم کنین .
ویدیوی آموزشی ویندوز 8 با حجم 1مگ

لینک دانلود (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. xbox360 controller E.rar)

نکته:

توی این ویدیو تمام راهنمایی ها هست برای تنظیم کلیدها شما باید به روی اون ایکون کلیک کنید وrecرو انتخاب کنید ودکمه مورد نظر روی دسته رو فشار بدید تا مثل دکمه مربوطه روی دسته 360 کار کنه وهمچنین طرز فعال کردن ویبره هم براتون گذاشتم که باید حتما اون دوتا گزینه رو فعال کنید در ضمن یادتون باشه حتما باید درایور دسته هم نصب باشه تا ویبره کار کنه...
دقت کنید که برای بعضی از بازی ها(تاکید می کنم بعضی از بازیها که تعدادشون انگشت شمار هست! ) فایل xinput1_3.dll جواب نمیده و باید همین فایل رو تغییر نام بدید به xinput1_1.dll یا xinput9_1_0.dll که توی لیست بالا مشخص شده برای چه بازیهایی باید این کار رو بکنید

راهنمای اجرا نرم افزار : خوب حالا که همه تنظیمات رو انجام دادید حتما save کنید وبرای اینکه برنامه فعال بشه باید اون رو حتما داخل پوشه بازی جایی که فایل اجرایی بازی یا همون فایل exeبازی وجود داره کپی کنید تمام سه تا فایل رو حتما کپی کنید...

amir1364
2013/06/22, 15:20
من دانلود کردم جواب داد ولی در بازی بلک اوپس 2 باعث میشه بازی دامپ بشه و از بازی خارج میشه

sh_2500K
2013/06/22, 16:21
درود وخسته نباشید
میخواستم ببینم روشی هم هستش که گیمپد کامپیوتر رو هم به XBOX360 وصل کرد؟

Mr.Kourosh
2013/06/22, 17:27
درود وخسته نباشید
میخواستم ببینم روشی هم هستش که گیمپد کامپیوتر رو هم به XBOX360 وصل کرد؟
NO،روشی نیست !

mohamad2013
2013/09/29, 00:57
یه سوا ل داشتم ممنون میشم کسانیکه بلدن جواب منو بدن من خودم رو این مسئله خیلی کار کردم وجواب نگرفتم حالا نمیدوونم این تنضیمات لرجینال دسته xbox360 یا دسته من این طوری ولی هرکاری کردم نشد و مسعله ای که تو بازی بسیار اذار دهنده است ولذت بازیو میگیره و وقتی تنضیماتو تغییر میدی کیلیدا بهم میریزه همان طور که مستخضر هستید کلیدی که من عکسشو براتون گذاشتم برخلاف جهت چرخش دکمه بر رویه دسته جوئستیک عمل میکنه مثلن اگر دکمه را به چپ ببرید تو بازی به راست یا بالاو پایین میرید و این برنامرو تو همین جا دانلود کردم نمیدوونم چجوری این مشکلو حل کنم از تویه خوده بازی که نمیشه از تو نرم افزار هم که من بلد نیستم اگر میدونید وتست کردید که بقیه دکمه ها بهم نمیریزی با عکس به من وبقیه دوستان کمک کنید ممنون فقط اول خودتون امتحان کنید ممنونفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Arioman
2013/11/28, 00:01
متاسفانه من هم تمام مراحل رو طی کردم ولی روی ویندوز سون 64 بیت با نسخه 4 کرک Skidrow جواب نداد و بعد از تنظیمات و اجرای بازی ،‌ پس از لود شدن عکس مسی در اول بازی از بازی میره بیرون و ارور میده

Mr.Kourosh
2013/11/28, 22:36
متاسفانه من هم تمام مراحل رو طی کردم ولی روی ویندوز سون 64 بیت با نسخه 4 کرک Skidrow جواب نداد و بعد از تنظیمات و اجرای بازی ،‌ پس از لود شدن عکس مسی در اول بازی از بازی میره بیرون و ارور میده
این مشکل فقط در بازی FIFA 14هست ! شما باید از کرک5استفاده کنین!

alicanna
2014/02/22, 23:54
سلام.من دسته ps2 دارم و کابل usb هم خریدم.این کلید هایی که در دو پست بالاتر اشاره شد در بازی assassin creed black flag جابه جاست.موقع تنظیمات نرم افزاریش record رو که میزنم کلید ها کار نمیکنن.یعنی کلید های دسته رو میزنم توی نرم افزار تغییر ایجاد نمیشه.خیلی جالبه قبلا روی همین ویندوز کلید ها کاملا صحیح بود وبازی میکردم بنا به دلایلی دوباره همین ویندوز رو نصب کردم این دکمه ها رفتن رو مخ وجابه جا هستن.میدم راست میره بالا همینایی که بهش اشاره شد بالا.میتونین کمکم کنین...ممنون

scorpion1990
2014/03/14, 12:18
سلام خسته نباشین ممنون از سایتتون ، من نرم افزارو نصب کردم اما فقط ارور میده نمیذاره کاری کنم باز میشه اما اون پایینش ارورش همینطور زیاد میشه

Mr.Kourosh
2014/03/14, 18:18
سلام خسته نباشین ممنون از سایتتون ، من نرم افزارو نصب کردم اما فقط ارور میده نمیذاره کاری کنم باز میشه اما اون پایینش ارورش همینطور زیاد میشه

از چه سیستم عاملی استفاده میکنین ؟
NET.Framework 4.5 رو نصب کردین ؟
اگه ممکنه یه عکس از ارور بزارین.

OMiD.1080p
2014/03/15, 01:12
اینم اضافه کنم که بعضی وقت ها لازمه که حنما نرم افزار رو با حالت Run as Adminstrator اجرا کرد .
در غیر اینصورت تنظیمات سیو نخواهن شد .

scorpion1990
2014/03/16, 16:53
ممنونم خودش درست شد بعد شیشمین بار که رفتم تو بازی خود به خود دسته کار کرد ممنونم از کمکتون

L0K1
2014/12/17, 12:50
سلام و خسته نباشین.

من نرم افزار رو نصب کردم ولی گیم پد xbox رو شناسایی نمیکنه...از روش کمکی هم که تو خود نرم افزار گفته استفاده کردم ولی بازم مشکل حل نشد...البته کلا ویندوز گیم پد رو شناسایی نمیکنه و unknown device رو مینویسه...از دوستام شنیده بودم که کابل مخصوص تبدیل لازم هست...مشکل اینه یا چیز دیگه...ممنون میشم راهنمایی کنید...

rooooooooooney10
2016/03/19, 20:50
سلام دوستان خسته نباشید...
یه سوالی داشتم که 2سالی هست درگیرش...اونم اینه که فیفا 15 و 16 رو چطور 4 نفره افلاین بازی کنم ؟ با دسته های pc...

بعضی جاها شنیدم که اگه دسته هام xbox باشن تا چهار نفره بشه....ایا راه حلی نداره ؟
:emoji_smiley-20::emoji_smiley-20::emoji_smiley-20::emoji_smiley-20::emoji_smiley-20::emoji_smiley-20::emoji_smiley-20:

mammad24amin
2021/02/24, 19:25
دوستان xoutput بهتر هست