PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کند شدن سیستم و ارور هارد دیسک WD

Amin224
2013/06/21, 21:49
سلام خدمت دوستان و اساتید سخت افزاری ..
هارد دیسک 1 ترا وسترن دیجیتال به تازگی خرید کردم ، زمانی که برنامه در حال اجرا یا فایلی رو کپی میکنم سرعت سیستم پایین میاد و لگ میزنه ، در صورتی که با هارد قبلی 500 وسترن چنین مشکلی نداشتم ..

برنامه hd tune نصب کردم با این ارور مواجه شدم
1- کابل ساتا رو عوض کردم
2- درگاه اتصال کابل روی مادربر رو هم تغییر دادم
3- سیستم به تازگی نصب شده ، ویروس نداره

اما همچنان مشکل پابرجا هست لطفا راهنمایی کنید ..

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Reza Eshraghi
2013/06/21, 21:55
سلام خدمت دوستان و اساتید سخت افزاری ..
هارد دیسک 1 ترا وسترن دیجیتال به تازگی خرید کردم ، زمانی که برنامه در حال اجر یا فایلی رو کپی میکنم سرعت سیستم پایین میاد و لگ میزنه ، در صورتی که با هارد قبلی 500 وسترن چنین مشکلی نداشتم ..

برنامه hd tune نصب کردم با این ارور مواجه شدم
1- کابل ساتا رو عوض کردم
2- درگاه اتصال کابل روی مادربر رو هم تغییر دادم
3- سیستم به تازگی نصب شده ، ویرروس نداره

اما همچنان مشکل پابرجا هست لطفا راهنمایی کنید ..

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

سلام آقا امین ! با نرم افزار H.D.D Regenerator هارد رو اسکن کنید و بدسکتور گیری کنید !! هارد دست دوم بوده ؟!! اگه نو خریدید نباید این ارور رو بده !!

Amin224
2013/06/21, 22:01
سلام ...
نه عزیز هارد نو نو هست خودم از تو جلدش در اوردم !!!! هارده چیزی داخلش نیست که بخواد بد سکتوری داشته باشه !!
حالا یه امتحانی میزنم ببینم چی میشه !!

Shahin007
2013/06/21, 22:13
سلام دوست عزیز...به نظرم ریسک نکن...ببرش گارانتی و دونه دیگه بگیر...شاید ضربه خورده باشه بهش قبل از اینکه شما بگیریش.

ARMIN
2013/06/21, 22:14
امین جان، چقدر رم روی سیستم داری؟ و اینکه چطوری هارد رو فرمت کردی؟ چند تا درایو؟ یه توضیحی میدی؟

Amin224
2013/06/21, 22:29
امین جان، چقدر رم روی سیستم داری؟ و اینکه چطوری هارد رو فرمت کردی؟ چند تا درایو؟ یه توضیحی میدی؟

خواهش میکنم ...
8 گیگ رم رو سیستمه / از طریق ویندوز سون پارتیشن بندی کردم از طریق ویندوز هم فرمت NTFS زدم / هارد هشت قسمت شده درایو c 50 گیگ / d ، E ، F چهل گیگ / g و H صد گیگ / I اسناد و خرتو پرتامه ! 20 گیگ / درایو اخری G حدود 600 گیگ برای فیلم و سریال گذاشتم کنار

ARMIN
2013/06/21, 23:33
خواهش میکنم ...
8 گیگ رم رو سیستمه / از طریق ویندوز سون پارتیشن بندی کردم از طریق ویندوز هم فرمت NTFS زدم / هارد هشت قسمت شده درایو c 50 گیگ / d ، E ، F چهل گیگ / g و H صد گیگ / I اسناد و خرتو پرتامه ! 20 گیگ / درایو اخری G حدود 600 گیگ برای فیلم و سریال گذاشتم کنار ماشالا، من پیشنهاد میکنم بیشتر از 4 درایو روی هارد 1 ترا ایجاد نکن و 4 تا هم تقریبا" سایزشون برابر باشند. اولا" فضای پرت کمتری از بین میره، و دوما" هارد هم راحت تر برخورد میکنه. این کار رو بکن، اگر مشکل همچنان پابرجا بود، هارد رو ببر به گارانتی.