PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک اختصاصی yahoo messenger

actros 1843
2013/06/21, 19:26
سلام خدمت دوستان
این تاپیک اختصاصی برای نرم افزار yahoo messenger ورژن های جدید نرم افزار و سوالات و مشکلات خود را در این تاپیک مطرح بفرمایید..

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)Yahoo! Messenger 11.5.0.228

DOWNLOAD (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

در صورت بروز هر گونه مشکل در لینک دانلود در پیغام خصوصی مطرح کنید.!
برای دانلود لینک دانلود رو باز کرده چند ثانیه بعد شروع به دانلود میکند..

ARMIN
2013/06/21, 21:32
سوال همه ی ایرانی ها در مورد یاهو مسنجر : ... چطوری رمز آیدی طرف مقابل رو هAک کنیم؟

Yaser_Aramesh
2013/06/21, 22:02
سوال همه ی ایرانی ها در مورد یاهو مسنجر : ... چطوری رمز آیدی طرف مقابل رو هAک کنیم؟

خب آرمین جان , بگو دیگه . من و خیلی ها میخوایم بدونیم ! الان من حتما باید مال یه نفر رو ** کنم . کمکم کن !

actros 1843
2013/06/21, 22:12
خب آرمین جان , بگو دیگه . من و خیلی ها میخوایم بدونیم ! الان من حتما باید مال یه نفر رو ** کنم . کمکم کن !

فکر نکنم کار ساده ای باشه!مخصوصا اگر پسوورد طرف کمی طولانی باشه!
قبلنا مسنجر 8 فکر کنم چند تا راه در رو داشت این جدیدا دیگه فکر نکنم راحت باشه!

ARMIN
2013/06/21, 22:28
فکر نکنم کار ساده ای باشه!مخصوصا اگر پسوورد طرف کمی طولانی باشه!
قبلنا مسنجر 8 فکر کنم چند تا راه در رو داشت این جدیدا دیگه فکر نکنم راحت باشه!

به شوخی عرض کردم عزیز دل. :)

والا یاسر جان یه زمانی یادمه DVD هAک تو بازار میفروختن 1000 تومن، الان خبر ندارم هست، نیست، چطوریاست. تنها ویژگی یاهو مسنجر که من دوست داشتم ویدئو کنفرانسش بود که به حمد الله کلا" از مدار هستی ساقط شده.