PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم تا 3 میلیون - کاملا ناشی هستم.

kamkar
2013/06/21, 20:10
سلام؛

من حدودا 8 سال میشه از دنیای سخت افزار کشیدم کنار و فقط لپ تاپ عوض میکردم. اما الان میخوام یک سیستم حرفه ای جمع کنم که تا چندین سال با بالاترین کیفیت کار کنه، اما بعد از دیدن مدل ها سردرد گرفتم. همه چی به طور وحشتناکی پیچیده شده. خیلی پشیمونم که کنار کشیدم.

انتظاراتی که از سیستم دارم:
کاربر حرفه ای هستم و همه کار انجام میدم.
تو اینترنت میرم، با آفیس کار میکنم، طراحی گرافیکی انجام میدم، برنامه نویسی میکنم، با نرم افزارهای مهندسی کار میکنم، بازی هم میکنم.
خیلی هم پرتوقع هستم و گرافیک بازی ها رو روی ultra quality میزارم.
علاقه ی زیادی هم به اورکلاک دارم اما روی لپ تاپ ها نمیشد مانور داد.
انتظار دارم بیشتر از 6 سال کار کنه.
--------------------

خرید سیستم رو اواخر تابستون انجام میدم.
برای شروع سه میلیون کنار گذاشتم، در شرایط الان بیشتر پول ندارم. :-? اما میخوام بتونم به بهترین سخت افزار ارتقاش بدم. هر چند ماه یک بار یه چیزیش رو عوض میکنم، یه جور خرید قسطی میشه.

لطف میکنید راهنمایی کنید؟ واقعا گیج شدم.
چون پولم نمیرسه بهترین ها رو جمع کنم میخوام امکانش فراهم باشه. فقط یه base برای شروع میخوام.

iSteve
2013/06/21, 20:17
یه مدت کوتاه دیگه ای اگه صبر کنید هم انشاالله به بودجه تون اضافه میشه و هم قیمت و پردازندهای Haswell و مادربوردهای 1150 در بازار موجود میشه. درسته که نسل جدید، کاراییش دربازیها و بعضی نرم افزارها تفاوت خیلی زیادی با نسل قبل نداره ولی پتانسیل اورکلاکینگ اونها خیلی بیشتر شده.

Reza Eshraghi
2013/06/21, 20:19
سلام دوست عزیز !! شما هم هم خدا میخواین هم خرما ؟!!!!!!
برای این بودجه توقعتون رو بیارید پایین !!! سیستم اورکلاکینگ باید حداقل 5 میلیون بودجه داشته باشید براش !!!! سیستم گیمینگ خوب هم حداقل همین بودجه رو لازم داره !!!!!! در ضمن بهتر بود به جای عبارت « کاملاً ناشی هستم » ، عبارت مناسب تری پیدا می کردید !!! آخه توی متن تاپیکتون گفتید « کاربر حرفه ای هستم » و اینجوری یه خرده تناقض پیش میاد !!! البته ببخشید جسارت کردم !!!
این لینک ها رو ببینید !!!

بستن سیستم زیر 3 میلیون (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.بستن-سیستم-زیر-3-میلیون)

پیشنهاد سیستم کامل حداکثر تا سه میلیون (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.پیشنهاد-سیستم-کامل-تا-حداکثر-3-میلیون)

h.davoudi
2013/06/21, 20:21
برای راهنمای بهتر دوستان :
فقط کیس ؛ یا مانیتور و موس و کی برد و اسپیکر و ... هم میخوای؟

Shahin007
2013/06/21, 20:25
سلام دوست عزیز...متاسفم...همون طور که دوستانم گفتن با این بودجه سیستمی که میشه بست اصلا و ابدا توقعات شما رو برطرف نمیکنه.
بودجه که میگید ندارید بیشتر...پس باید انتظارات رو کم کنید.

kamkar
2013/06/21, 20:30
برای راهنمای بهتر دوستان :
فقط کیس ؛ یا مانیتور و موس و کی برد و اسپیکر و ... هم میخوای؟

نه، فقط کیس و اجزای داخلش...

یعنی نمیشه سیستمی گرفت که چند ماه بعد بشه به سخت افزارهای قوی تر ارتقا داد؟
با قیمت سه میلیون ازش انتظار ندارم، میخوام بتونم بهش اضافه کنم.

Shahin007
2013/06/21, 20:34

خب دوست من چرا صبر نمکنید چند ماه و بعد که بودجتون اضافه شد خرید کنید؟اون موقع هم قطعات جدیدتر میاد و هم ایشالا ارزون تر میشه.
الان بخرید و بعد بخواید ارتقا بدید شاید مجبور بشید بعضی چیزا رو بفروشید و خب طبیعتا روی اون ها هم ضرر میکنید.
به نظر من کار درستی نیست که الان خرید کنید و چند ماه بعد ارتقا بدید.

iSteve
2013/06/21, 20:45
با این توضیحات مگه اینکه فعلا کارت گرافیک و SSD و کیس رو بی خیال بشین و فعلا با یک ماژول رم کار کنید وهمینطور یک هارد 500گیگ بردارین و بعدا با یک 500 دیگه RAID0 کنید، اینجوری برای ارتقا نیازی به تعویض و فروش قطعه ندارید.

Reza Eshraghi
2013/06/21, 20:54

داداش گلم مادربرد و CPU های نسل بعد تغییر سوکت دارند !!!! سوکت نسل فعلی LGA1155 هست و مادربرد و CPU های نسل بعد سوکتشون LGA1150 خواهد بود !!!!

ARMIN
2013/06/21, 22:31
دوست خوبم. تا آمدن دولت جدید صبر کنید امید به کاهش قیمتهاست. اونوقت سیستم بهتری میتوانید تهیه کنید. با 3 میلیون یک سیستم معمولی متوسط میشه الان تهیه کرد.