PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صدای از کیس

hossein 91
2013/06/21, 13:10
سلام.من وقتی که با موس و کیبورد کار میکنم یه صدایی شبیه به ساییدگیه خیلی ظریفی از داخل کیس میشنوم.مثلا وقتی که صفحه ی سایتی رو بالا پایین میکنم همزمان با اون همون صدا رو دقیقا میشنوم..البته در زمانای دیگه ای هم که با موس و کیبورد سر و کار ندارم هم صداش میاد ولی خفیف تر.مثلا امروز که داشتم ویندوز عوض میکردم این صدا شدت بیشتری پیدا کرد.البته مطمئن هستم که این صدا از سمت هاردم خداروشکر نیستش.
من با دقت محلی رو که صدا ازش بیرون میاد پیدا کردم.این صدا که شبیه به صدای ساییدگی ظریفیه از سمت cpu میادش.من حتی زمانی که صدا بودش فن cpu رو از کار انداختم تا مطمئن شم که از فن نباشه.لطفا یه راهنمایی کنید که باید چی کار کنم.

Reza Eshraghi
2013/06/21, 13:19
سلام.من وقتی که با موس و کیبورد کار میکنم یه صدایی شبیه به ساییدگیه خیلی ظریفی از داخل کیس میشنوم.مثلا وقتی که صفحه ی سایتی رو بالا پایین میکنم همزمان با اون همون صدا رو دقیقا میشنوم..البته در زمانای دیگه ای هم که با موس و کیبورد سر و کار ندارم هم صداش میاد ولی خفیف تر.مثلا امروز که داشتم ویندوز عوض میکردم این صدا شدت بیشتری پیدا کرد.البته مطمئن هستم که این صدا از سمت هاردم خداروشکر نیستش.
من با دقت محلی رو که صدا ازش بیرون میاد پیدا کردم.این صدا که شبیه به صدای ساییدگی ظریفیه از سمت cpu میادش.من حتی زمانی که صدا بودش فن cpu رو از کار انداختم تا مطمئن شم که از فن نباشه.لطفا یه راهنمایی کنید که باید چی کار کنم.

چی ؟!!!!!!!!!!!!!:-o فن CPU رو از کار انداختین ؟!!!!!!:-o اون وقت دود از سیستم بلند نشد ؟!!!!!!!!!!!!:-o:D

ممکنه صدای ساییدگی پره های یکی از فن ها به اطراف بدنه خودش باشه !!!! یا فن های کیس یا فن پاور !!!!!

ARMIN
2013/06/21, 13:53
احتمال زیاد وقتی فن CPU دور میگیره پره هاش به جایی یا سیمی یا یه چیزی ساییده میشوند.

amir1364
2013/06/21, 14:03
همون صدای گیر کردن فن به یه جایی در دورهای بالاتر میتونه باشه ولی هیچ موقع در حال کار کردن سی پی یو فن آن را از کار نیندازید باعث بروز انفجار هسته ای میشود =))

actros 1843
2013/06/21, 14:15

فن رو باز کنید یه گرد و خاکی ازش بگیرید شاید درست بشه!
من با هر بار تمیز کاری فن ها و روغن کاریشون صدای کیس رو نصف میکنم!

amir1364
2013/06/21, 14:23
فن رو باز کنید یه گرد و خاکی ازش بگیرید شاید درست بشه!
من با هر بار تمیز کاری فن ها و روغن کاریشون صدای کیس رو نصف میکنم!

آخه مشکل اینجاست که همه فن هارو نمیشه روغن کاری کرد چون بعضی از فنها بوشی هستن نه بولبرینگ ولی برای تمیز کردن فن های بوشی میتونید از پمپ باد قوی برای تمیز کردت پره ها استفاده کرد