PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک اختصاصی Internet Download Manager

actros 1843
2013/06/21, 13:19
سلام خدمت دوستان
این تاپیک اختصاصی برای نرم افزار Internet Download Manager ورژن های جدید نرم افزار و سوالات و مشکلات خود را در این تاپیک مطرح بفرمایید..

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Internet Download Manager 6.16 Build 3

DOWNLOAD

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

در صورت بروز هر گونه مشکل در لینک دانلود در پیغام خصوصی مطرح کنید.!
برای دانلود لینک دانلود رو باز کرده چند ثانیه بعد شروع به دانلود میکند..

Hessam
2013/06/21, 13:22
دو ساله از لینک های ف.ی.ل.ت.ر شده نمی تونم دانلود کنم و این ارور رو میده:

Shahin007
2013/06/21, 13:28

حسام جان فیل شکن چی استفاده میکنی؟قطع میکنی و میزنی دانلود؟از همه ی سایت های فیل شده نمیتونی دانلود کنی؟

actros 1843
2013/06/21, 13:29

سلام
اگر این مشکل فقط در utub باشه این سایت وقتی فیلماش باز میشه چند تا گزینه برای دانلود با کیفیت های مختلف میده مثلا 720p , 480p و ....که اصلا اینارو نداره
و این ارور برای هست که لینک مورد نظر موجود نیست!
این رو امتحان کنید ببینید باز هم همین ارور رو میده!

Hessam
2013/06/21, 13:34
بله. از هیچ سایت ف.ی.ل.ت.ر شده ای نمی تونم دانلود کنم! فقط یوتیوب نیست!
از هر نوع ف.ی.ل.ت.ر شکنی هم استفاده می کنم، فرقی نداره! این مشکل پابرجاست! نه. چرا قطع کنم؟!
بازم همین ارور رو داد جناب actros 1843. لینک شما هم همین بود.

Shahin007
2013/06/21, 13:40
بله. از هیچ سایت ف.ی.ل.ت.ر شده ای نمی تونم دانلود کنم! فقط یوتیوب نیست!
از هر نوع ف.ی.ل.ت.ر شکنی هم استفاده می کنم، فرقی نداره! این مشکل پابرجاست! نه. چرا قطع کنم؟!
بازم همین ارور رو داد جناب actros 1843. لینک شما هم همین بود.

مشکل جالبیه...ارور داره میگه:سرور گفته شما اجازه دانلود این فایل رو نداری.
از چه ورژن منیجر استفاده میکنی؟با همه ی ورژن ها همین طوری بوده؟

Hessam
2013/06/21, 13:42
از چه ورژن منیجر استفاده میکنی؟با همه ی ورژن ها همین طوری بوده؟

آخرین ورژن. بله هر نوع ورژنی همینه.

Reza Eshraghi
2013/06/21, 13:56
حسام جان میتونی از آپشن دانلود منیجر ، تب P*r*o*x*y /S*o*c*k*s یه شات اینجا بزاری ؟!!!

20758

Hessam
2013/06/21, 14:08
حسام جان میتونی از آپشن دانلود منیجر ، تب P*r*o*x*y /S*o*c*k*s یه شات اینجا بزاری ؟!!!

Reza Eshraghi
2013/06/21, 14:17
برای رفتن به سایت یو*تیوب و استفاده از قند شکن IP و پورت ست می کنی داخل دانلود منیجر ؟!!!

Hessam
2013/06/21, 14:26
برای رفتن به سایت یو*تیوب و استفاده از قند شکن IP و پورت ست می کنی داخل دانلود منیجر ؟!!!

نه...

amir1364
2013/06/21, 15:00

باید از بخش پ* ر* و *ک* س* ی وارد تنظیمات مربوطه شده و تیک گزینه رو بزنید و اعدادی که ف . ی . ل . ت . ر .ش. ک. ن.شما از آن استفاده میکنند را در فیلد مربوطه جایگذاری نمایید تا مشکل برطرف شود.

Hessam
2013/06/21, 15:08
باید از بخش پ* ر* و *ک* س* ی وارد تنظیمات مربوطه شده و تیک گزینه رو بزنید و اعدادی که ف . ی . ل . ت . ر .ش. ک. ن.شما از آن استفاده میکنند را در فیلد مربوطه جایگذاری نمایید تا مشکل برطرف شود.

ممنون. مشکل حل شد بعد از دو سال!

Nemouneh
2013/06/23, 00:29
سلام دوستان! منم میشه گفت که تقریبا مشکل مشابه شما رو دارم، البته با این تفاوت که IDM 6.11 BILD 7 دارم؛ دو روزه اینطوری شده فقط هم در مورد کلیپ های تصویری و دانلود فیلم باهاش مشکل دارم و دقیقا ارور می ده که سرور اجازه دانلود نمی ده اما واسه دانلود کردن آهنگ و... حتی اگه سایت هم فیلتر باشه مشکلی ندارم مثلا دو روز پیش خواستم از یه سایتی فیلم دانلود کنم اسم سایت یادم نیست، هر کاری کردم نشد، همون موقع واسه لپ تاپ خواهرم orbit نصب کردم و از همون سایت فیلم رو دانلود کردم بدون هیچ اروری، امروزم یکی از دوستان گفت که IDM نصب کرده البته ورژن بالاتر دقیقا مشکل من رو داره.
من با این نرم افزار راحت ترم ولی نمی دونم چرا اینجوری شده

PooyanS
2013/07/18, 14:26
سلام دوست عزیز من یه مشکلی دارم احتمالا فونت دانلود منیجر رو ندارم من داخل ویندوز 8 اینترنت دانلود منیجر رو نصب کردم فارسی میکنم فونتاش ینی اینا میاد معلوم نیست چه زبانی هست میخواستم ببینم چجوری باید این مشکل رو حل کنم!؟

actros 1843
2013/07/18, 16:07
سلام دوست عزیز من یه مشکلی دارم احتمالا فونت دانلود منیجر رو ندارم من داخل ویندوز 8 اینترنت دانلود منیجر رو نصب کردم فارسی میکنم فونتاش ینی اینا میاد معلوم نیست چه زبانی هست میخواستم ببینم چجوری باید این مشکل رو حل کنم!؟

سلام

این فایل رو دانلود کنید و محتویاتش رو تو این مسیر کپی کنید C:\Program Files\Internet Download Manager\Languages
و برنامه رو یک بار ببندید دوباره باز کنید و از نوار بالای برنامه فارسیش کنید

دانلود فایل (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Arthur
2013/07/18, 16:08
ممنون. مشکل حل شد بعد از دو سال!
قبلا هم این مشکل رو تو چت روم گفته بودی و من گفتم که get from IE رو در حالی ف/ی/ل/ت/ر شکن بازه بزن درست میشه!!

PooyanS
2013/07/18, 18:35
سلام

این فایل رو دانلود کنید و محتویاتش رو تو این مسیر کپی کنید C:\Program Files\Internet Download Manager\Languages
و برنامه رو یک بار ببندید دوباره باز کنید و از نوار بالای برنامه فارسیش کنید

دانلود فایل (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

مثل این که نگرفتین چی گفتم ، گفتم فارسی داره فارسی رو انتخاب میکنم کره ای میاره فایل شما رو ریختم بازم همونطوریه!!! فارسی رو انتخاب می کنی علایم شکلک و اینا میاره!!!

actros 1843
2013/07/18, 20:37
مثل این که نگرفتین چی گفتم ، گفتم فارسی داره فارسی رو انتخاب میکنم کره ای میاره فایل شما رو ریختم بازم همونطوریه!!! فارسی رو انتخاب می کنی علایم شکلک و اینا میاره!!!

رفیق من دقیقا گرفتم چی گفتین!
این مراحل رو برید ایشالا که درست میشه!

بعد از ریستارت ویندوز، آی دی ام را باز کنید.

Alpha
2015/05/03, 14:07
سلام
کرک ها IDM مرتب از کار میفتن
کرک جدیدی نیومده؟

Shahin007
2015/05/03, 18:08
سلام
کرک جدیدی نیومده؟

درود ...

گویا در ورژن جدید IDM سیستم کرک یاب استفاده شده به خاطر همین ارور کرک میده.

اما از کار نمیفته کرکش.

یا باید از ورژن های قدیمی تر استفاده کنید یا سریال اورجینال خریداری کنید.

FAZEL77
2015/05/03, 22:36
سلام
کرک جدیدی نیومده؟
توی لپتاپ که ورژن 6.18 هست مشکلی ندارم ... اما ورژن 6.23 که روی pc هست همیشه ارور میده

Optimus Prime
2015/05/04, 22:41
داداش من یدونه لایسنس بگیر و خودتو خلاص کن.