PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید 20 عدد سیستم جهت گیم نت

edi700
2013/06/16, 08:46
دوستان گلم سلام من برای راه اندازی گیم نت احتیاج به 20 عدد سیستم کامل دارم خواهش میکنم دوستانی که میتونن راهنمایی کنن پیشنهادهاشون رو بدن تا با بهترین قیمت و کانفیگ مناسب بتونم تهیه کنم . در ضمن یکی از دوستان پیشنهاد داد که سیستم زیاد قوی نگیرم و با سلرون سیستمها رو ببندم که البته خودم زیاد مطمئن نیستم .

Hessam
2013/06/16, 08:48
چه بازی هایی؟ بودجه ی شما برای هر سیستم چقدره؟ فقط کیس؟
اگر با تمام تجهیزات بخواید، حداقل برای هر سیستم کامل می بایست 2 میلیون تومن بودجه در نظر گرفته باشید که فقط سیستم های شما میشه 40 میلیون تومن!!!

edi700
2013/06/16, 09:00
مرسی از شما بودجه من 35 میلیون تومان هستش جایی هم که دارم حدود 40 متر . راستی همه سیستم ها DVD لازم دارند یا نه ؟ و اینکه Celeron جواب میده به نظر شما ؟

Hessam
2013/06/16, 09:05
مرسی از شما بودجه من 35 میلیون تومان هستش جایی هم که دارم حدود 40 متر . راستی همه سیستم ها DVD لازم دارند یا نه ؟ و اینکه Celeron جواب میده به نظر شما ؟

نه بابا! سلرون چیه؟! :D دیگه حداقل یک Intel Pentium G2020 باید ببندید یا نه؟! :D
که باز پیشنهادم 3220 هست که بسیار آینده نگر تر از G2020 هست! سلرون که واسه دروان قاجاریه اس! :D منسوخ شده! از رده خارج شده و کلاً تولید نمیشه!
بـــــــله. باید دیسک بازی رو داخل دی وی دی رایتر قرار بدید و نصب کنید!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Castiel
2013/06/16, 09:18
سلرون که واسه دروان قاجاریه اس! :D منسوخ شده! از رده خارج شده و کلاً تولید نمیشه!

حسام جان مطمئنی سلرون تولید نمی شود؟!
پنتیوم و سلرون از پردازنده های ارزان قیمت اینتل هستند که در نسل ها و سوکت های مختلف همچنان تولید می شوند. در سوکمت 1155 از خانواده آیوی بریج و در سوکت جدید 1150 هم این دو تولید می شوند.

Hessam
2013/06/16, 09:22
حسام جان مطمئنی سلرون تولید نمی شود؟!
پنتیوم و سلرون از پردازنده های ارزان قیمت اینتل هستند که در نسل ها و سوکت های مختلف همچنان تولید می شوند.

با توجه به کاربردهای امروزی، خرید معقول نیست! حالا یه کم اغراق کردم! ;)
2-3 مدلش هم بیشتر تو ایران موجود نیست که دیگه به درد سیستم های اداری هم نمی خورن! این روزا خرید کمتر از پنتیوم دیگه عاقلانه نیست!
هر کسی حداقل 800 هزار تومن رو برای خرید یک سیستم داره که می تونه پنتیوم خریداری کنه.
سوکت 1150 هم که اومده و آرام آرام این اغراق به حقیقت تبدیل خواهد شد. مثل پردازنده های سوکت 775.

edi700
2013/06/16, 09:37
میدونم که باید با استفاده از DVD Rom بازیها رو نصب کرد منظورم این بود که مثلا برای صرفه جویی روی هر سیستم یک DVD نگذارم بلکه با یه DVD External بازیها رو Install کنم .

Hessam
2013/06/16, 09:38
میدونم که باید با استفاده از DVD Rom بازیها رو نصب کرد منظورم این بود که مثلا برای صرفه جویی روی هر سیستم یک DVD نگذارم بلکه با یه DVD External بازیها رو Install کنم .

بله. این امکان پذیره. درسته. می تونید دی وی دی رایتر نخرید.

edi700
2013/06/16, 09:43
برای Mouse و Key Board چه پیشنهادی دارید ؟ نظرات دوستانی که گیم نت داشتن رو میخوندم دیدم که از خرابی زیاد گله دارند . به نظرتون Wireless چطوره ؟

Hessam
2013/06/16, 09:47
برای Mouse و Key Board چه پیشنهادی دارید ؟ نظرات دوستانی که گیم نت داشتن رو میخوندم دیدم که از خرابی زیاد گله دارند . به نظرتون Wireless چطوره ؟

از نوع معمولی بگیرید. همین خونگی یا اداری. 10 تومن موس. 30 تومن کیبرد! به پیشنهاد فروشنده بخرید. حرفه ای بخواید بگیرید، جفتش حداقل دونه ای 50 هزار تومن برای شما هزینه بردار خواهد بود! 20 تا 50 تومن میشه 1 میلیون تومن فقط موس و کیبرد!
وایرلس به دلیل سطح فرهنگ پایین دوستان گیم باز پیشنهاد نمی کنم! خراب می کنن!

edi700
2013/06/16, 09:57
حسام جان این مادر بورد که معرفی کردی کارت گرافیک Onboard داره ؟ اگه مدلی باشه که VGA نداشته باشه بهتر نیست ؟

Shahin007
2013/06/16, 09:59
حسام جان این مادر بورد که معرفی کردی کارت گرافیک Onboard داره ؟ اگه مدلی باشه که VGA نداشته باشه بهتر نیست ؟

درسته بازیهایی که در گیم نت اغلب بازی میشه نیازی به گرافیک قوی ندارن ولی نه اینکه دیگه onboard استفاده بشه!
مثلا gt240 خوبه.ارزونم هست.البته آک پیدا نمیشه.

edi700
2013/06/16, 10:06
شاهین عزیز منظورم این نبود که از گرافیک Onboard استفاده کنم منظورم این بود که مادر بوردی باشه که اصلا گرافیک نداشته باشه که هم Performance بهتری داشته باشه و هم گرمای کمتری تولید کنه و احتمال Conflict هم از بین بره .

Hessam
2013/06/16, 10:12
نه. شما داری میگی گیم نت! گیمممممممممم! گیم یعنی کارت گرافیک!! سیستم اداری نیست که از آنبورد استفاده کنید.
آنبوردش اصلاً برای بازی نیست! خیلی ضعیفه! اینقدری که ویندوز رو بیاره بالا کفایت می کنه! نه بازی!
الان مشکل شما چیه از سیستمی که معرفی شده؟ فرمودید برای سیستم 35 میلیون می تونید هزینه کنید. آیا 36 میلیون نمی تونید؟! یک میلیون بیشتر؟
با موس و صفحه کلید میشه 37 میلیون!

Shahin007
2013/06/16, 10:14
شاهین عزیز منظورم این نبود که از گرافیک Onboard استفاده کنم منظورم این بود که مادر بوردی باشه که اصلا گرافیک نداشته باشه که هم Performance بهتری داشته باشه و هم گرمای کمتری تولید کنه و احتمال Conflict هم از بین بره .
معذرت میخوام من بد متوجه شدم...نه فکر نکنم مشکلی داشته باشه...بازم الان حسام جان بهتر بهتون جواب میدن.
ولی الان یه نگاه به سیستمی که بهت پیشنهاد داده انداختم دیدم خیلی سیستم عالی و خوبی واسه گیم نت هستش.مخصوصا کارت گرافیکش.
اکثر گیم نت ها از کارت گرافیک های از رده خارج استفاده میکنن ولی خب جواب میده ولی اینجوری با این گرافیک خیالت از بابت آینده راحت تره.

edi700
2013/06/16, 10:18
چرا حسام جان من تا 40 میلیون هم میتونم هزینه کنم . ممنون از راهنمایی شما . فقط شما متوجه سوال من نشدید منظور من این بود که مادر بوردی باشه که اصلا گرافیک Onboard نداشته باشه

meelad
2013/06/16, 10:18
وایرلس به دلیل سطح فرهنگ پایین دوستان گیم باز پیشنهاد نمی کنم! خراب می کنن!

یارو به راحتی موس رو میذاره تو جیبش و بعدش هم دفرار!
حداقل اگه سیمی باشه باید سرشو به سمت پشت کیس خم کنه و سیم رو بکنه!

ببخشید اگه به کسی توهین کردم
چون دیشب از طبقه پنجم کتونی 100 هزار تومنی (الان باید بالای 130 تومن باشه:-s:(() خودم رو دزدیدن.
سال پیش هم فلش 16 گیگ رو یکی از هم هنرستانی های بی فرهنگم ازم دزدید که نفهمیدم کی بود

Hessam
2013/06/16, 10:23
چرا حسام جان من تا 40 میلیون هم میتونم هزینه کنم . ممنون از راهنمایی شما . فقط شما متوجه سوال من نشدید منظور من این بود که مادر بوردی باشه که اصلا گرافیک Onboard نداشته باشه

خب خوبه پس. به موردی که اشاره کردید، اصلاً مهم نیست و نباید مورد ارزیابی شما قرار بگیره! کمتر مادربردی پیدا میشه که آنبرد نداشته باشه! مثل مادربردهای سری P75.
تازه گرافیک پردازنده ی مجتمع هم هست! یعنی سی پی یوی شما خودش یه پردازشگر گرافیکی داره که نرم افزار گرافیکیی مثل فتوشاپ رو به راحتی اجرا می کنه و میشه باهاش کار کرد!
اتفاقاً چیز خوبیه. می تونه در پردازش های گرافیکی، کمک هر چند کوچکی به کارت گرافیک شما کنه جهت بهره وری بهتر.
اطلاعات مادربرد (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Reza Eshraghi
2013/06/16, 10:40
چرا حسام جان من تا 40 میلیون هم میتونم هزینه کنم . ممنون از راهنمایی شما . فقط شما متوجه سوال من نشدید منظور من این بود که مادر بوردی باشه که اصلا گرافیک onboard نداشته باشه

سلام دوست عزیز ! بهتره بگیم خروجی آنبرد تا گرافیک آنبرد ! چون مدتی هست که دیگه چیپست گرافیکی مجتمع رفته داخل خود CPU ! اگر میخواید مادربردی بدون خروجی آنبرد تهیه کنید از برند گیگابایت ، بهتون مدل P75-D3 رو پیشنهاد می کنم البته مدل های ارزون تری از چیپست ضعیف تر H61 مثل مدل P61A-D3 هم موجود هستند که خریدش چندان پیشنهاد نمیشه !