PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید گوشی: S3 یا Nexus4 ؟

navidbeta
2013/06/14, 20:21
سلام دوستان
من می خوام یه گوشی خوب تو قیمت های حدود 1.700 تا 1.800 بخرم
بعد از فکر کردن بین مدل های مختلف به دو مدل Nexus 4 و Galaxy S3 رسیدم
اما هنوز مطمئن نیستم کدومو بخرم
با توجه به اینکه برنامه نویسی اندروید هم میکنم Nexus کمی برام از اون نظر بهتره
ولی از ظاهرش و برنامه دوربینش اصلا خوشم نیومد
بعضی ها هم از باتریش بد میگفتن
برای همین شک کردم
حالا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم

Yaser_Aramesh
2013/06/15, 02:14
شک نکنید Nexus 4 بهتره .

داشتن Gorilla Glass 2 در پشت بدنه و روی صفحه نمایش (S III فقط روی صفحه نمایش داره )

GPU قوی تر (Adreno 320 قوی تر از Mali-400MP هست)

صفحه نمایش بهتر (زاویه دید بیشتر , چگالی پیکسل بیشتر , هر پیکسل دارای 3 زیرپیکسل است ) .

RAM بیشتر ( 2GB در مقابل 1GB ) .

دارابودن HDMI

بروزرسانی بهتر ( نکسوس 4 به خاطر اینکه از سری نکسوس هست و رم 2GB داره آپدیت خوب دریافت خواهد کرد )

S III دوربینش بهتر از Nexus 4 هست , باتریش قابل تعویضه , اسلات مموری کارت داره , USB On The Go آماده داره

در نکسوس 4 برای استفاده از OTG نیاز به یه سری کار هست چون Kernel ساپورت نمیکنه و درضمن 5 ولت لازم برای وسیله ی متصل شده تهیه نمیشه . باید روت بشه گوشی و یه کابل OTG Y تهیه بشه و ....

درضمن به شخصه آندروید خالص رو به TouchWiz ترجیح میدم . بسیار شیک تر و جمع و جورتر هست

در پایان هم باید بگم که کیفیت و کارایی گوشی های سری Nexus حرف ندارد

navidbeta
2013/06/15, 22:21
با تشکر از شما
Nexus 4 خریداری شد

navidbeta
2013/06/20, 10:51
خیلی ممنون
ببخشید یه سوال برای من پیش اومده
آیا میشه روی مرورگر پیشفرض nexus 4 که همون google chrome است flash player نصب کرد و فایل های فلش را خواند؟

Shahin007
2013/06/20, 10:56
خیلی ممنون
ببخشید یه سوال برای من پیش اومده
آیا میشه روی مرورگر پیشفرض nexus 4 که همون google chrome است flash player نصب کرد و فایل های فلش را خواند؟

بله دوست عزیز امکانش هست.ورژن مطابق با ورژن اندروید خودتون رو دانلود کنید و نصب کنید.

navidbeta
2013/06/23, 08:19
بله دوست عزیز امکانش هست.ورژن مطابق با ورژن اندروید خودتون رو دانلود کنید و نصب کنید.
متاسفانه فلش پلیر هنوز برای اندروید 4.2 نیومده
یه جا خوندم که اگه فلش پلیر برای اندروید 4.0.4 رو نصب کنیم بعد با استفاده از بعضی مرورگرها میشه فایل های فلش رو خوند
برای همین می خواستم ببینم راهی برای استفاده از google chrome هم هست یا نه؟