PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس هایی از HTC Butterfly S

Mr.Kourosh
2013/06/13, 18:38
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. ic.zTUuQoLjS-.jpg

گویا HTC دارد One را از یک طرف کوچک می کند تا One Mini (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.برچسب-ها/one-mini)را از دلش بیرون آورد و از آن طرف دارد برای معرفی Butterfly S یعنی جانشین Droid DNA و Butterfly (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.برچسب-ها/butterfly)مشخصاتش را قرض می گیرد.

عکس های بالا نسل جدید تلفن 5 اینچی اچ تی سی را نشان می دهد که مهم ترین تغییر آن حذف بلندگوی عقب و در عوض اضافه شدن دو بلندگوی BoomSound در جلو است. تعویض جایی که بدون تغییر طراحی دستگاه انجام شده.

آرایش دو دکمه ای جلو به سه دکمه ای تغییر یافته و شنیده ها حکایت از نمایشگر 5 اینچی تمام اچ دی، اسنپدرگون 600، دوربین اولتراپیکسل، و شکاف میکرو اس دی دارند. گویا Butterfly S هم از جنش پلی کربنات است تا آلومینیوم همچنان نماد One باقی بماند.

قرار است جمعه 28 خرداد اچ تی سی این تلفن و احتمالا وان مینی را معرفی نماید.

منبع (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

meelad
2013/06/13, 19:13
گویا Butterfly S هم از جنش پلی کربنات است تا آلومینیوم همچنان نماد One باقی بماند.

من که احساس خوبی نسبت به فلزات ندارم!
چون بعد از استفاده زیاد صاف باقی نمی مونن ، تغییر شکل میدن یا قوس پیدا می کنن!
البته من به طور کلی گفتم و نمی دونم مقاومت پلی کربنات چه قدره.

amir1364
2013/06/13, 20:05
Htc خیلی خوب روی جنس بدنه کار میکنه و هنگام استفاده از این گوشی ها حس خوبی به کاربر دست میده برعکس سامسونگ