PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پسورد

shide
2013/06/12, 15:21
من از اینترنت جی پی ار اس موبایل استفاده می کنم .سایتهایی میروم ودانلود مخصوص جاوا می زنم وپسورد می خواهد چه کار کنم. وقتی در پوشه موارد دیگر ذخیره می شود به جای گزینه نصب کردن گزینه ارسال روشن است چه کنم وبه هیچ عنوان نصب نمی شود مثال نرم افزار نقشه های جی پی اس را در سایتی جستجو می کنم پایین دانلود نوشته پسورد فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. وکلا هر چیزی که می خواهم دانلود کنم پسورد باید وارد کنم گوشیم سونی ارکسون دبلیو850می باشد. کلا سایتی معرفی کنید که پسورد لازم نداشته باشد .اهنگ هم می خواهم دانلود کنم بعضی از سایتها گفته می شود پسورد را وارد کنید ولی در این گوشی ها گزینه ای نیست تا پسورد دهم

Shahin007
2013/06/12, 15:29
سلام...
برنامه ی winrar برای سیستم عامل جاوا هستش...دانلودش کنید و اگه اون هم فشرده بود اول بریزینش توی pc بعد از حالت فشرده خارجش کنید
و فایل به دست اومده رو داخل گوشی رو بریزید و نصبش کنید..بعدش میتونید با استفاده از اون برنامه فایل هایی که دانلود میکنید و فشرده هستن رو با پسوردی که دارن از اون حالت خارج کنید و نصبش کنید.