PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید گوشی 808 pureview

old gamer
2013/06/12, 15:12
سلام و عرض ادب
بنده از ابتدا مثل amd روی نوکیا قسم خوردم و الانم میخوام به خاطر دوربین 808 رو بخرم . دوستان چه توصیه ها و راهنمایی هایی دارن؟
آیا بیشتر هزینه کنم و لومیا 920 بگیرم بهتره به نظر شما؟ الان e72 سفید دارم

Shahin007
2013/06/12, 15:18
سلام دوست عزیز...وقتتون بخیر...
اصلا طرف 808 نرو به نظر من...اگه مشکلی از طرف بودجه نداری صبر کن لومیا 925 بیاد و اونو بخر...حرف نداره...فقط هم دوربین نیست.
اگه هم نه همین لومیا 920 رو بگیری بهترین گزینس.
مشکلات 808 طراحی نه چندان خوبش هستش...لنزش کلا گوشی رو از قیافه انداخته...سیستم عاملش هم که منسوخ شد شد رفت دیگه.
وزنش زیاده و به خاطر طراحی بدش خستت میکنه.
808 ارزش هزینه کردن نداره اصلا.باز سوالی بود هستم خدمتتون.موفق باشید.

old gamer
2013/06/12, 15:27
سلام دوست عزیز...وقتتون بخیر...
اصلا طرف 808 نرو به نظر من...اگه مشکلی از طرف بودجه نداری صبر کن لومیا 925 بیاد و اونو بخر...حرف نداره...فقط هم دوربین نیست.
اگه هم نه همین لومیا 920 رو بگیری بهترین گزینس.
مشکلات 808 طراحی نه چندان خوبش هستش...لنزش کلا گوشی رو از قیافه انداخته...سیستم عاملش هم که منسوخ شد شد رفت دیگه.
وزنش زیاده و به خاطر طراحی بدش خستت میکنه.
808 ارزش هزینه کردن نداره اصلا.باز سوالی بود هستم خدمتتون.موفق باشید.
متشکرم از نظر شما ولی من عاشق همون طراحیش شدم. وزن گوشی هم برام اصلا مهم نیست. سیستم عامل هم میگم یا سیمبین یا ویندوز. بقیه سیستم عاملها به کارم نمیاد ios و اندروید رو تجربه کردم اصلا نتونستم باهاشون کار کنم

Shahin007
2013/06/12, 15:31
خواهش میکنم...
سیستم عامل 808 سیمبین بل بود...ویرایش شد.

old gamer
2013/06/12, 15:37
خواهش میکنم...
خب سیستم عامل 808 نه سیمبین هستش و نه ویندوز فون...همون سیستم عاملی که روی n9 هستش.meego هستش.
والا من که هرجا دیدم نوشته بود سیمبین به له

Shahin007
2013/06/12, 15:41
والا من که هرجا دیدم نوشته بود سیمبین به له
بله درسته ببخشید من اشتباه کردم...
همون سیمبین هم دیگه دورانش تموم شده ها...ویندوز فون خیلی آینده داره.

old gamer
2013/06/12, 15:59
خواهش میکنم...<br>
خب سیستم عامل 808 نه سیمبین هستش و نه ویندوز فون...همون سیستم عاملی که روی n9 هستش.meego هستش.<br>والا من که هرجا دیدم نوشته بود سیمبین به له
من دوربین میخوام و لومیا سیستم عامل داره. بازم تحقیق میکنم

iSteve
2013/06/12, 16:20
من دوربین میخوام و لومیا سیستم عامل داره.
اگه به دنبال یه گوشی با دوربین خوب هستین به نظرم بهتره که به جای 808، یه دوربین تهیه کنید، چون حتی یه دوربین متوسط و نیمه حرفه ای هم کیفیت تصاویرش از 808 بیشتره و قیمت یکسان و حتی کمتری داره من فکر میکنم این کار منطقی تر باشه.
اما اگه به دنبال یک گوشی هستین الویت اولتون باید سیستم عاملش باشه و نه دوربین.

Shahin007
2013/06/12, 16:33
<br>من دوربین میخوام و لومیا سیستم عامل داره. بازم تحقیق میکنم

همون طور که ناصر جان گفتن اگه شما فقط داری این گجت رو به خاطر دوربینش میگیری به نظر من ی دوربین دیجیتال خوش قیمت بگیری بهتره...کیفیتش هم مطمئن باش از 808 بالاتر میشه.
فکر کنم شما فقط به عدد 41 مگاپیکسل توجه میکنید.اگه اینطوریه اشتباه میکنید...پارامتر مگاپیکسل رو فقط در نظر نگیرید.
فک میکنم قیمت این 808 الان کمتر از 1.400 نباشه...حدود 200 تومن بذارید رو این میتونید دوربین حرفه ای D3100 نیکون رو تهیه کنید.
یا دوربین حرفه ای Canon EOS 1100D رو تهیه کنید.
بازم با نصف این هزینه میتونید دوربین های خیلی خوبی تهیه کنید که همشون هم عکاسی و هم فیلم برداریشون خیلی بهتر از 808هستش.تصمیم گیرنده نهایی شمایی.
موفق باشید.

old gamer
2013/06/12, 16:48
اگه به دنبال یه گوشی با دوربین خوب هستین به نظرم بهتره که به جای 808، یه دوربین تهیه کنید، چون حتی یه دوربین متوسط و نیمه حرفه ای هم کیفیت تصاویرش از 808 بیشتره و قیمت یکسان و حتی کمتری داره من فکر میکنم این کار منطقی تر باشه.
اما اگه به دنبال یک گوشی هستین الویت اولتون باید سیستم عاملش باشه و نه دوربین.
ممنون از شما دو عزیز گرامی . خب حرفتون منطقی هست الان خوب شد نظرم عوض شد. اون مدل canon خیلی وسوسه انگیزه و عالیه. گوشی هم 920 خوبه

iSteve
2013/06/12, 17:02
من خودم دوربین های nikon رو به canon ترجیح میدم، اکثر عکاسان فوق العاده حرفه ای که کوله بار سنگینی از تجربه دارن همیشه با دوربین های nikon کار میکنند. در حال حاضر دوربین ندارم اما قبلا یه D80 از نیکون داشتم که واقعا عالی بود. به نظر من نیکون یه چیز دیگه ست. از دوربین های کانن هم زیاد استفاده کردم اما اون حسی که با نیکون داشتم با کانن نداشتم.

VSH-Katana
2013/06/12, 17:33
canon از نیکون هیچی کم نداره که هیچ بسیار هم محصولات متنوع تری داره! گرچه من هم canon و هم nikon رو دوست دارم!

اما در مورد گوشی هم توچه کنید شما یه دوربین حرفه ای با لنز قابل جدا شدن رو همیشه همراه خودت نمیبری که عکس بگیری! دوربین حرفه ای اسمش همراه خودشه!
اما شما اگر به عکاسی علاقمند هستی و هنوز حرفه ای کامل عکس نمیگیری من توصیه میکنم از سونی یه دوربین بدون آینه بگیری nex-f3

old gamer
2013/06/13, 13:25
من خودم دوربین های nikon رو به canon ترجیح میدم، اکثر عکاسان فوق العاده حرفه ای که کوله بار سنگینی از تجربه دارن همیشه با دوربین های nikon کار میکنند. در حال حاضر دوربین ندارم اما قبلا یه d80 از نیکون داشتم که واقعا عالی بود. به نظر من نیکون یه چیز دیگه ست. از دوربین های کانن هم زیاد استفاده کردم اما اون حسی که با نیکون داشتم با کانن نداشتم.
بله من هم شنیدم بعضی ها میگن نیکون بهتره ولی این تاپیک داره تبدیل میشه به راهنمایی خرید دوربین. ممکنه آقا حسام بیاد اخطار بده. من میگم فرار کنیم تا نیومده :d

old gamer
2013/06/13, 13:29
canon از نیکون هیچی کم نداره که هیچ بسیار هم محصولات متنوع تری داره! گرچه من هم canon و هم nikon رو دوست دارم!

اما در مورد گوشی هم توچه کنید شما یه دوربین حرفه ای با لنز قابل جدا شدن رو همیشه همراه خودت نمیبری که عکس بگیری! دوربین حرفه ای اسمش همراه خودشه!
اما شما اگر به عکاسی علاقمند هستی و هنوز حرفه ای کامل عکس نمیگیری من توصیه میکنم از سونی یه دوربین بدون آینه بگیری nex-f3
در موردش تحقیق کردم یکمی. پیشنهاد جنابعالی بسیار منطقی و خوب هست و فقط میمونه قیمتش و اینکه تو تهران از کجا تهیه کنم همراه لنزش. فقط اگر مدیر عزیز اومد اخطار بده شما وساطت کن من که دیگه روم نمیشه