PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خسته شدم!!!!!!

Yashar_Vk
2013/06/10, 21:52
vسلام به همه....

اول اینکه من دفعه ی اوله اینجا بست میزارم و اگه مشکلی چیزی هست به بزرگیه خودتون ببخشید.

از دسته سیستمم خسته شدم.

اقا این کارت گرافیکه من تصویر نمیده!!!!!وقتی سیمه مانیتورئو بدونه گرافیک ب مادر برد وصل

میکنم تصویر میده اما با گرافیک اصلا اصلا اصلا تصویر نمیده!!!!

راستش ی روز ک اومدم هاردمو جدا کنم حواصم نبود که سیستمم روشنه و هاردو جدا کردم.

از اون روز به بد دیگه این طوری شد..

الان با گرافیکه Amburd یا همون Cpu یا مادربورد که سیستممو بالا میارم ی چیزی میاد که

سرچ برای شناختنه VGA سرچ میکنم اما هیچی نمیشه!!!

راستی قبلا هم سیستمم اینطوری شده بود اما یکی دوبارکه گرافیکو در میاوردم و میزدم

درست میشد!!!

اها اها راستی وقتی گرافیکو وصل میکنم و سیستمو روشن میکنم ویندوز بالا نمیاد!!!!

چون بلنگوهام روشنه و اگه ویندوز بالا بیاد صدای Start میاد!!

ممنون میشم کمکم کنید!!!

گرافیکمم 1 gg ASUS

iSteve
2013/06/10, 23:19
سلام، اونقدر با عجله تایپ کردین که چیز زیادی نمیشه از نوشته ها فهمید! ضمن اینکه بهتر بود به جای عنوان "خسته شدم" برای تاپیک، مشکل خودتونو به صورت مختصر عنوان میکردین.(مثلا: مشکل تصویر ندادن کارت گرافیک، یا...)
اگه بعد از اینکه هارد خودتونو بدون خاموش کردن سیستم از سیستم جدا کردین و از اون به بعد این مشکل به وجود اومده، احتمال خیلی زیادی هست که مشکل از هارد باشه. باید قطعات رو تک تک تست کنید تا مشکل رو پیدا کنید. ابتدا با یک هارد دیگه سیستم رو تست کنید و یا اینکه با یه سیستم دیگه هارد خودتونو تست کنید.

ganboo
2013/06/10, 23:21
یه لینک از کارتتون میزارید؟؟
میشه لیست کامل قطعاتتونم ذکر کنید تا بهتر بشه راهنماییتون کرد
ممنون

NAVID OC
2013/06/11, 06:18
بايد در بايوس برويد و در قسمت iNtegrated Graphic device configuration حالت initlate graphic adaptor را روي igd تنظيم كنيد.

سپاسگزارم.

Nemouneh
2013/06/11, 15:19
خب پس یعنی با گرافیک آنبرد سیستم بالا می آید داخل ویندوز هم میره
درسته؟

ARMIN
2013/06/11, 17:43
دوستان برای چه کسی پست میفرستید؟ :)

مهلت بدید .... اصن صاحب تاپیک دیگه ظاهرا" برنگشته سروقت تاپیکش و پاسخ ناصر جان و بقیه رو نداده.

Amin224
2013/06/11, 20:37
حال اگر به من بود باید 20 مرتب up میدادم تا یه نفر پیدا بشه جوابم بده ! دروغ میگم بگید دروغ میگی :D