PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ? بهترین شرکت ارائه دهنده سرویس هاست..دامین و سرویس های از این قبیل ??

ahora
2013/06/10, 12:57
با سلام وعرض ادب خدمت شما

در زمینه فروش قطعات و لوازم کامپیوتری فعالیت دارم..در زمینه فروش adsl2+ ,,wimax هم سر رشته ای دارم و در حال فعالیت هستم...قصد راه اندازی سایت فروشگاهی برای کار خود هستم..و مراحل طراحی سایت رو به اتمام است.بهترین شرکت ارائه دهنده سرویس هاست..دامین و سرویس های از این قبیل چه شرکتی است؟سرویس ارائه دهنده پیامک چطور؟تعدد سایت های ارائه دهنده این سرویس ها زیاد است و نمیتوان به راحتی اعتماد کرد به کیفیت سرویس ها.2- قصد ثبت دامنهkaren.com را داشتم ولی ثبت شده است به چه صورتی میتوان دامنه را خریداری کرد؟با پیگیری خودم مطلب دقیقی نتوانسته ام در خصوص خرید این دامنه پیدا کنم

با تشکر

Castiel
2013/06/10, 14:16
برای خرید دامین مورد نظر باید ببنید این دامین روی چه سروری است و بعد از طریق مسئولین سرور مشخصات دامین را به دست آورید. در مورد هاست هم تعداد زیاد است و باید ببینید کدام موارد از نظر قدرت سرور، پهنای باند، ترافیک و قیمت با معیار های شما مناسب است.