PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید سیستم حرفه ای (اور کلاک و گیم)

NVIDIA Love
2013/06/09, 01:45
سلام دوستام , من تازه با این سایت خوب انجمنش آشنا شدم و تازه واردم :دی
بنده خیل وقت بود که بی خیال دنیا سخت افزار شده بودم ولی حال با پشیمونی برگشتم

من میخواستم یه سیستم توپ جمع کنم ولی همه چی پیچیده شده . من 5.5 پول دارم و پاور هم دارم Trust - 1200W پس نیازی به پاور ندارم (سیستم رو بیشتر باری گیم و ی خورده اورکلاک میخوام و البته گاهی رندر)

بین دو تا مادر بورد Sniper 3 و AUSU - P8Z77-V PRO موندم کدوم بهتره ؟؟؟ راستی قیمت Sniper 5 حدودا چند میشه اگه برسه ایران ؟ Sniper 5 چه برتری هایی نسبت به Sniper 3 داره ؟

گرافیک هم میخوام منتظر بمونم 780 بیاد بگیرم ولی باز گیج شدم کدوم برند ؟ Asus , msi , Gigabute
خودم بیشتر گیگا عزیز دلم رو میپسندم (فعلا قیمت گرافیک رو حساب نکنید)

پردازنده هم اگه میشه تا قیمت 1200 بهم معرفی کنید لطفا از سری i7 Ivy

آها رسیدیم به رم . میخوام رم هام حتما Crosair باشند ولی اینم 3 نوع مدل داره که توش موندم کدومشون رو بگیرم ؟ 8 گیگ کافیه

SSD هم میخوام بگیرم ولی شونصد تا برند دارند SSD میرنند الان !!! چه برندی رو توسیه میکنید ؟؟؟ 128 گیگ برام کافیه چون خودمالان 1 ترا دارم

NAVID OC
2013/06/09, 06:20
با سلام.
مي توانيد صبر كنيد تا چند ماه ديگه پلتفرم جديد وارد بازار مي شود.
اما اين پيشنهاد منه:

CPU: core i7 3770K. 1170T
MB: G1 sniper 3. 1500T
Ram: 8 gig ADATA XPG GS. 2000. 400T
SSD: ADATA XPG SX 900 128gig. 500T
Case: X6 challenger. 340T
ODD: optional. 80T
Cooler: XSPC water cooler. 1000T

جمع كل : ٥٠٠٠T يا ٥ تومن.
در باره رم ها رم هاي ايكس پي جي adata از بهترين هاي دنياست.هم در كارايي و گيم و هم در اوركلام خيلي بهتر از كورسير است.كورسير كه اصلا اوركلاك نمي شود! اس اس دي هم sx900 از بهترين هاي دنياست.
شما مانيتور هم مي خواهيد؟
من به دليل اينكه بودجتون خوب بود يه ست واتر كولر XSPC براتون در نظر گرفتم.مي توانيد از همين سايت تهيه بفرماييد.
گفتيد همه قطعات به جز كارت گرافيك و پاور ديگه درسته؟!
كيفيت گيگابايت تضميني تضميني است.و قيمت برداش به مراتب گرون تر از برند هاي ديگر است.
كارت گرافيك هم msi خوب است و هم گيگا بايت. گيگابايت بردار تا خيالت راحت تر باشد.چون گفتم كيفيتش تضمينيه.
موفق باشيد.

Hessam
2013/06/09, 06:49
سلام - روی موجودی ها تمرکز کن دوست من. اونها معلوم نیست کی وارد بازار بشه و اگر هم بشه، بسیار گرانقیمت خواهد بود و بودجه ی شما برای خرید اونها کفایت نمی کنه!
رم من نمی دونم چی بنویسم به جز 2000 XMS3 کرسیر! رم بهتری در بازار موجود نیست! تازه روی اورکلاک این رم هم نمیشه حساب باز کرد! از برند ای دیتا هم خیلی خوبه که اصلاً معلوم نیست موجود باشه یا نه!
اما در کل پیشنهادم این هست و فرکانس 2400 مگاهرتز هست - قیمتش 8 گیگ اش هم دور و بر 500 باید باشه.: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
پیشنهاد دوم: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
بهتره از شرکت آونگ این دو رم رو استعلام موجودی بگیرید.

الان بودجه ی شما بدون پاور و کارت گرافیک 5 و نیم می تونید بدید؟! یعنی حداقل 3 میلیون هم برای کارت گرافیک می تونید بدید علاوه بر 5 و نیم؟!!
راستی مادربرد GA-Z77X-UP5 TH (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) به قیمت یک میلیون و 350 از اسنایپر گیگابایت پتانسیل اورکلاک بیشتری داره! تمام رکوردهای اورکلاک دنیا با این مادربرد به ثبت رسیده! Ultra Durable 5 + پورت تاندربولت هم داره. :) اگر بیشتر اورکلاک مد نظر شماست، اکیداً توصیه می کنم این مادربرد رو بخرید!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

NVIDIA Love
2013/06/09, 09:26
ممنون که جواب دادید

بنده مانیتور نمیخوام چون دارم
نه مادر بورد رو همچین خیلی حرفه ای نمی خوام که اور کنم مثلا یکم فرکانس CUP و VGA رو افزایش بدم ولی با توجه به محصولی که معرفی کردی به شک افتادم میگم Sniper 3 سوکتش 1155 هست دیگه آره ؟؟؟

در مورد گرافیک ! دوستان اگه اخبار دنبال کرده باشید حتما شنیدید که کارایی 780 به مراتب بیشتر از 680 هستش و در واقع قیمتش خیلی به صرفه هست . اگه خیلی گرون بود فوقش 770 میگیرم ولی در کل من از سری 700 میگرم گرافیکم رو فعلا هم 560 دارم میتونم از اون استفاده کنم

راستی بهتره در مورد کولر حرف نزنمیم چون اون خودش ی بحث تخصصی هستش

Hessam
2013/06/09, 09:36
بله. اسنایپر 5 سوکت 1150 هست! که با پردازنده های فعلی مثل 3770 سازگار نیست و مادربورد مبتني بر پلفترم Haswell تلقی میشه! شما یا باید کلاً صبر کنی تا نسل جدید بیاد و بخری، یا اینکه به نسل فعلی و موجودی ها اکتفا کنید.
اصلاً منطقی نیست که بخواید نصف از این نسل قطعات بگیرید و نصف از نسل بعد!
در مورد کولر هم دو کولر سیلور اروو ترمال رایت و cnps 12x زالمن به خوبی امتحان خودشون رو پس دادن و از بهترین های دنیا هستن! جای هیچ شک و تردیدی وجود نداره و تمام کاربران حرفه ای این فروم این کولر رو برای شما تضمین می کنن که برترینه!

NVIDIA Love
2013/06/09, 09:45
دوست من ی جمع بندی میکنم :
گرافیک 770 یا 780 میگرم
رم 8ADATA XPG GS 2000 با هر بدبختی شده پیدا میکنم
مادر بورد هم میخوام GA-Z77X-UP5 TH یا Sniper 3 بگیرم شک دارم اگه میشه برتری هاشون و ضعف هاشون رو نصبت به هم بگو

Hessam
2013/06/09, 09:50
دوست من ی جمع بندی میکنم :
گرافیک 770 یا 780 میگرم
رم 8ADATA XPG GS 2000 با هر بدبختی شده پیدا میکنم
مادر بورد هم میخوام GA-Z77X-UP5 TH یا Sniper 3 بگیرم شک دارم اگه میشه برتری هاشون و ضعف هاشون رو نصبت به هم بگو

gigabyte gv-n770oc-2gd = حداکثر حداکثر بیش از 2 میلیون و 200 نخواهد بود! اگر بیاد! هنوز که نیومده!
GA-Z77X-UD5 به قیمت یک میلیون و 300 (به همراه وای فای). بدون وای فای هم 50 هزار تومن کمتره.

این لینک ها رو ببینید:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.(%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-15-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-z77)?highlight=G1.Sniper+3

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. ighlight=G1.Sniper+3

NVIDIA Love
2013/06/09, 12:58
ببخشید باز مزاحم میشم باتوجه به لیینک هایی که از سایت خود گیگا دادید من متوجه شدم ga-z77x-ud5 th امکانات و فناوری های بهتری نسبت به اسنایپر 3 داره قیمتش هم مناسب تره درسته ؟؟?

7777
2013/06/09, 12:58
سلام دوست عزیز با این اوضاع بازار بنظر من برو سمت msi الان با این اوضاع خیلی برند به صرف تریه یک پیشنهاد دوستانه بود

msi z77 mpower
ram corsair vengeance 1600mhz ( سرعت 1600 با 2400 در گیم تفاوتش 5 فریم هم نمیشه)
msi lightning gtx 680
بدنه کیس هم جادار بگیر من خودم با کیس x9 تازه فهمیدم جای مناسب برای قطعات یعنی چی.

Hessam
2013/06/09, 13:02
ببخشید باز مزاحم میشم باتوجه به لیینک هایی که از سایت خود گیگا دادید من متوجه شدم ga-z77x-ud5 th امکانات و فناوری های بهتری نسبت به اسنایپر 3 داره قیمتش هم مناسب تره درسته ؟؟?

هیچ گرونیی بی دلیل نیست! این ضرب المثل رو باید شنیده باشید. اسنایپر برای گیم بهینه و مجهز شده! به طور حتم در گیم بسیار بهتر از ud5 عمل می کنه! من گفتم برای اورکلاک اگر میخواید، این بهتره. اما اگر بیشتر کاربردتون بازی هست اسنایپر قطعاً بهتره!
لینک های موجود در این پیج رو بررسی کنید: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
تمام این امکانات فوق العاده رو اسنایپر 3 یکجا تو خودش جا داده!
بازی: اسنایپر
اورکلاک: UD5 یا UP5
فکر نمی کنم واضح تر از این بشه گفت!

7777
2013/06/09, 13:09
هیچ گرونیی بی دلیل نیست! این ضرب المثل رو باید شنیده باشید. اسنایپر برای گیم بهینه و مجهز شده! به طور حتم در گیم بسیار بهتر از ud5 عمل می کنه! من گفتم برای اورکلاک اگر میخواید، این بهتره. اما اگر بیشتر کاربردتون بازی هست اسنایپر قطعاً بهتره!
لینک های موجود در این پیج رو بررسی کنید: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
تمام این امکانات فوق العاده رو اسنایپر 3 یکجا تو خودش جا داده!
بازی: اسنایپر
اورکلاک: UD5
فکر نمی کنم واضح تر از این بشه گفت!

البته حسام جان الان مثلا z77 deluxe قیمتش 1.500 می باشد فکر کنم sniper 3 بالای 1.800 قیمتشه

Hessam
2013/06/09, 13:12
البته حسام جان الان مثلا z77 deluxe قیمتش 1.500 می باشد فکر کنم sniper 3 بالای 1.800 قیمتشه

نه. اسنایپر الان در گران ترین شرایط ممکن قیمتش از 1 میلیون و 600 بیشتر نیست!

NVIDIA Love
2013/06/09, 13:32
پس من اسنایپر میگیرم ولی ی مشکلی هست تا اونجا که من میدونم از Ultra Durable نسخه 4 استفاده میکنه درسته ؟؟؟
راستی اصلا کار دقیق Ultra Durable چیه ?

Hessam
2013/06/09, 13:36
پس من اسنایپر میگیرم ولی ی مشکلی هست تا اونجا که من میدونم از Ultra Durable نسخه 4 استفاده میکنه درسته ؟؟؟
راستی اصلا کار دقیق Ultra Durable چیه ?

Ultra Durable 4: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Ultra Durable 5: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

مدل اسنایپر فقط این فناوری رو نداره که در الترا دوریبل 5 هست: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

NVIDIA Love
2013/06/09, 13:47
آیا نسخه 4 این فناوری میتونه جوابگو نیاز هام تا 3-4 سال دیگه باشه ؟؟
نظورم اینه که IR3550 PowIRstage در نسخه 4 هم موجوده ؟؟؟

Hessam
2013/06/09, 14:05
آیا نسخه 4 این فناوری میتونه جوابگو نیاز هام تا 3-4 سال دیگه باشه ؟؟
نظورم اینه که IR3550 PowIRstage در نسخه 4 هم موجوده ؟؟؟

IR3550 PowIRstage نه! توی الترا دوریبل 4 نیست! در واقع تنها تفاوت نسخه ی 4 و 5 در همین هست! در سایر موارد یکی هستن!
قطعاً موثره. اینطور نیست که مهم نباشه. این سوال رو باید خودتون بهش پاسخ بدید!
با توجه به قیمت پایین تر UP5 گزینه ی بدی نیست! یعنی هر دو عالی هستن! انتخاب بین یکی از این دو سخت هست! البته ناگفته نمونه که Up5 یکسال پس از اسنایپر تولید و عرضه شد! بخاطر همین اسنایپر تاندربولت نداره! اما خب ویژگی های منحصر به فرد گیمینگ رو با خودش به یدک می کشه که در UP5 وجود نداره!
اگر به این لینکی که در پست قبلم دادم، توجه می کردید، پاسخ تمام سوالات شما رو داده در مورد این فناوری: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

NVIDIA Love
2013/06/09, 14:26
لینک رو با دقت مطالعه کردم
آیا من همون Sniper 3 رو با ی سیستم کولینگ مناسب بگیرم که مشکلی پیش نمیاد درسته ؟؟

NVIDIA Love
2013/06/09, 14:28
راستی این فناوری های گیمینگ چیه که تو سایت گیگا اینقدر در موردشون نشوته ؟؟؟

Hessam
2013/06/09, 14:32
خیر. مشکلی پیش نمیاد.
در مورد اون فناوری هایی هم که هست، در لینک های قبل موجود هست و پاسخ سوالات شما در از این جهت به طور کامل پاسخ داده!
غیر ممکنه! من تعجب می کنم از سوالات شما! اگر کامل بررسی کرده بودید، این سوالات رو نمی پرسیدید! سوالاتی که پاسخشون در لینک های بالا به صورت کامل و تخصصی پاسخ داده شده!

NVIDIA Love
2013/06/09, 14:39
بابا به خدا تو این لینک چیزی نگفته مگه شما این لینک رو نمیگی فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Hessam
2013/06/09, 14:41
بابا به خدا تو این لینک چیزی نگفته مگه شما این لینک رو نمیگی فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

نه. این لینک تفاوت الترا دوریبل 4 و 5 هست!
در مورد اسنایپر و ویژگی های گیمینگش این لینک رو دادم: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

NVIDIA Love
2013/06/09, 14:53
بله درست اشتباه از من بود بخشید دیگه سرتون رو درد آوردم
حالا رسیدم به آخرین سوالات :دی
SSD کدوم برندها رو پیشنهاد میکنید ؟؟؟ من خودم کراسایر یا ADATA رو میپسندم
و یا اینکه به نظرتن گرافیک رو هم از Giga بگیرم یا بند های دیگه ؟
و سوال آخر رم های کراس ایر سه مدل دارند اگه میشه اسم ایسم سه مدل رو هراه با توضات مختصر بگید

Hessam
2013/06/09, 15:06
بله درست اشتباه از من بود بخشید دیگه سرتون رو درد آوردم
حالا رسیدم به آخرین سوالات :دی
SSD کدوم برندها رو پیشنهاد میکنید ؟؟؟ من خودم کراسایر یا ADATA رو میپسندم
و یا اینکه به نظرتن گرافیک رو هم از Giga بگیرم یا بند های دیگه ؟
و سوال آخر رم های کراس ایر سه مدل دارند اگه میشه اسم ایسم سه مدل رو هراه با توضات مختصر بگید

خواهش می کنم.
اس اس دی پیشنهادم در جدول نوشته بودم. مدل ای دیتا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هست.
بله. بخاطر نزدیک بودن طراحی مهندسی مادربرد و کارت گرافیک + کارایی بهتر نسبت به سایر برندهای کارت و گارانتی عالی، پیشنهادم همین گیگا هست. بازم حالا شما مختارید در انتخاب. من انتخابم رو گفتم.
والا رم های کرسیر به جز Vengeance و XMS3 مدل های دیگه ای موجود نیست. مدل پیشرفته تر از این دو هم DOMINATOR هست که این هم در ایران موجود نیست! مدل های پیشرفته تر هم در مدل DominatorGT وجود داره که این هم در ایران موجود نیست. Vengeance فقط سری های 1600 مگاهرتزش در ایران موجوده. بنابراین تنها انتخاب شما XMS3 خواهد بود.

NVIDIA Love
2013/06/09, 15:09
خیلی ممنونم لطف کردید

NVIDIA Love
2013/06/09, 19:13
ببخشید ی سوالی داشتم قیمت رم های ADATA XPG Gaming 2.0 چنده ؟

Hessam
2013/06/09, 19:39
ببخشید ی سوالی داشتم قیمت رم های ADATA XPG Gaming 2.0 چنده ؟

8 گیگ 2400 مگاهرتزش اگر موجود باشه، دور و بر زیر 500 هزار تومن خواهد بود...!

NVIDIA Love
2013/06/09, 19:44
اگه دو تا 4 گیگ هم بخرم همین قیمت رو داره ؟؟؟

Hessam
2013/06/09, 19:47
اگه دو تا 4 گیگ هم بخرم همین قیمت رو داره ؟؟؟

بله. همون. منظورم دو تا 4 گیگ بود.

NVIDIA Love
2013/06/09, 19:52
فقط با فرکانس 2400 عرضه میشه یا مدل های پایین تر هم موجوده ؟

Hessam
2013/06/09, 19:55
فقط با فرکانس 2400 عرضه میشه یا مدل های پایین تر هم موجوده ؟

2133 هم موجوده. البته توی بازار موجود باشه یا نه رو نمی دونم!
پایین تر هم 1866 هست که اینم بعید می دونم موجود باشه. پایین تر هم میشه 1600 مگاهرتز.

NVIDIA Love
2013/06/09, 20:30
کسی میدونه مدل این کیس چیه لطفا اگر کسی اسم این کیس رو میدونه بگه اگر هم مدل مشابهی هست که پایینش دوتا فن داشته باشه کعرفی کنه فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Hessam
2013/06/09, 20:34
به نظر می رسه کرسیر یا کولر مستر باشه! این کیس ها در ایران موجود نیست و اگر هم بود، بسیار گرانقیمت بود که هر کسی قدرت خریدش رو نداشت!

Mr.Kourosh
2013/06/09, 20:48
کسی میدونه مدل این کیس چیه لطفا اگر کسی اسم این کیس رو میدونه بگه اگر هم مدل مشابهی هست که پایینش دوتا فن داشته باشه کعرفی کنه

مشخصات کامل کیس

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

NVIDIA Love
2013/06/09, 20:53
آیا کیس haf x ویرایش nvidia در ایران موجوده ؟؟؟
اگر این کیس نبود چه کیس مناسبه قیمتش مهم نیست (میخوام که تقریبا هم اندازه haf x باشه و تداد زیاد فن و فیلتر هم داشته باشه هچنین ی میخوام سیم ها و کابل ها مثل این کیس و x6 از پشت رد بشن)

Mr.Kourosh
2013/06/09, 20:58
آیا کیس haf x ویرایش nvidia در ایران موجوده ؟؟؟
اگر این کیس نبود چه کیس مناسبه قیمتش مهم نیست (میخوام که تقریبا هم اندازه haf x باشه و تداد زیاد فن و فیلتر هم داشته باشه هچنین ی میخوام سیم ها و کابل ها مثل این کیس و x6 از پشت رد بشن)

می تونی روی کیس ENERMAX FULMO GT (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)حساب کنی ! قیمتش فکر کنم 750.000تومنه !البته اگه باشه !

NVIDIA Love
2013/06/09, 21:10
اگه میشه ی مولر مناسب تا قیمت 120 تومن بهم معرفی کنید حتما از برند Cooler Master باشه لطفا برند دیگه ای معرفی نکنید :دی

7777
2013/06/09, 21:15
یک سئوال شما مانیتور و کیبرد و ماوس و اسپیکر داری؟

NVIDIA Love
2013/06/09, 21:28
بله مانیتور lg - e2281vr - led دارم و بقیه چیزهار هم دارم فقط مونده کولر انتخاب کنم و تو همین هفته میرم سیستم همه چی رو میگرم

Hessam
2013/06/09, 21:33
فقط مونده کولر انتخاب کنم.

بهترین کولر خدمت شما ارائه شد: دو کولر سیلور اروو ترمال رایت و cnps 12x زالمن بهترین های ایرینگ موجود در ایران بلکه جهان هستن! قیمت هر دو دور و بر 350 هزار تومن هست!
از برند کولر مستر هم مدل V8 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) پیشنهاد میشه! قیمتش بالای 200 هست اگر موجود باشه که البته گویا سوکت 1155 رو هم ساپورت نمی کنه! مدل دیگه ای در ایران بعید به نظر می رسه موجود باشه!

NAVID OC
2013/06/09, 21:36
Xms3 به درد همه كار مي خورد جز گيم و اور! قدرتش طر برنامه نويسي قابل تحسين است مخصوصا كامپايلرها. ولي اصلا به درد اور و گيم نمي خوره! بهترين نمونه ممكن همون adata xpg gs است براي اور و گيم.كه البته اكثرا معتقد اند حتي در كاراي ديگه هم كورسير پيشي مي گيرد.حالا من اينو تضمين نمي كنم! ولي اور و گيم را تضمين مي كنم.حتما هم مدل ٢٠٠٠ يا بالاتر بگيريد درسته در گيم حتي ممكن اختلافش ٥ فريم هم نشود ولي چون شما مي خواي كور اي سون ببندي بايد سيستم هم تراز باشد وگر نه در بازي هاي نسل بعد ايجاد گلوگاه كرده و مشكلساز شده و مي تواند حسابي لگ بندازد! و حتي تا ٢٠ فريم را هم كم كند.adata sx900 كه ديگه بحثي توش نيست! با چيپ سند فرس از بهترين هاي دنياست.

NVIDIA Love
2013/06/09, 21:47
rdj ;قیمت کولر ها بالاس لطفا ارزون تر ها رو معرفی کنید تا120 تومن

Hessam
2013/06/09, 21:54
rdj ;قیمت کولر ها بالاس لطفا ارزون تر ها رو معرفی کنید تا120 تومن

قیمتش 130 هزار تومن! از این دیگه پایین تر برای 5 میلیون سیستم، ارزش خرید نداره!!

Deep Cool Ice Blade Pro (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هم خوبه و قیمتش هم تقریباً هم قیمت همینه! شاید حداکثر 140! بیشتر نیست!

NVIDIA Love
2013/06/09, 22:00
درسته ولی اینها فقط باری cpu هستش برای اینکه دمای کلی کیس پایین باشه چیکار باید کرد ؟

Hessam
2013/06/09, 22:06
درسته ولی اینها فقط باری cpu هستش برای اینکه دمای کلی کیس پایین باشه چیکار باید کرد ؟

باید از فن های کیس استفاده کرد! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) مثل این: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
این بهترین مدل هست به قیمت 50 هزار تومن! قیمت فن های کیس هم از 5 هزار تومن شروع میشه تا 50 هزار تومن! (دونه ای)

NVIDIA Love
2013/06/09, 22:30
باب دست مریضاد تو دیگه کی هستی این سایت به این عظمت و انجمنش رو خودت تنهایی میگردونی
نظرتون در مورد سری TPC از Colling Master چیه ؟

ARMIN
2013/06/09, 22:35
باب دست مریضاد تو دیگه کی هستی این سایت به این عظمت و انجمنش رو خودت تنهایی میگردونی
نظرتون در مورد سری TPC از Colling Master چیه ؟

تو ایران موجود نیست.

NAVID OC
2013/06/10, 06:32
من جدیدا یه true spirit گرفتم! عالیه تضمینی! شک نکن! ولی با یه فن به درد نمی خورد باید دو تا فن روش سوار کنید!
راستی من باقیمت113 تومن گرفتم.

NVIDIA Love
2013/06/10, 11:13
به نظرتون میتونم رو Cooler Master V8 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) حساب کنم قیمتش چنده ؟