PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از بین بردن پسورد syskey

Nemouneh
2013/06/08, 22:01
سلام، چطور میشه پسورد syskey رو برداشت؟
در واقع پسوردش فراموش شده و توی ویندوز نمیره، (ویندوز xp)، با hiren هم نشد راهی به جز نصب ویندوز هست یا نه؟

Reza Eshraghi
2013/06/08, 22:15
سلام، چطور میشه پسورد syskey رو برداشت؟
در واقع پسوردش فراموش شده و توی ویندوز نمیره، (ویندوز xp)، با hiren هم نشد راهی به جز نصب ویندوز هست یا نه؟

سلام بر شما ! با استفاده از نرم افزار Offline NT Password & Registry Editor که داخل Hiren هست مشکلتون حل نشد ؟

Nemouneh
2013/06/08, 22:23
راستش خودم زیاد با hiren کار نکردم ولی از کسی که انجام داده با همین گزینه ی offline انجام داده و نشده

Reza Eshraghi
2013/06/09, 07:35
راستش خودم زیاد با hiren کار نکردم ولی از کسی که انجام داده با همین گزینه ی offline انجام داده و نشده

خودم تست کردم و جواب داد ! مراحل رو تصویری توضیح میدم 100% مشکلتون حل میشه !

با دیسک Hiren سیستم رو بوت کنید تا منوی اصلی بالا بیاد . به احتمال بسیار زیاد در منوی اصلی نام نرم افزار Offline NT 2000/XP/Vista/7 Password Changer دیده میشه که اون رو انتخاب می کنید .
20467
در غیر این صورت ( موجود نبودن نام نرم افزار در منوی اصلی ) ، از منوی اصلی گزینه Dos Programs رو انتخاب کنید و در زیر منوی ظاهر شده گزینه Password &Registry Tools رو با زدن عدد مربوطه وارد و انتخاب کنید ! و سپس از لیست نرم افزارهای مربوط به این بخش نرم افزار فوق الذکر رو با زدن عدد مربوطه انتخاب کنید !

20468

20469
سپس از هر روشی که وارد محیط نرم افزار شدید وارد محیط نرم افزار که شدید طبق عکس ها پیش بروید !
در اولین مرحله طبق عکس پارتیشنی که ویندوز بر روی آن نصب است را با زدن شماره مربوطه انتخاب کنید :

20470
سپس بقیه مراحل را طبق عکس ها پیش بروید :
بدون شرح !!!!!!!!!!!!!!!!

20471

20472

20473

20474

20475

20476

Nemouneh
2013/06/10, 22:44
ممنون آقای اشراقی، این کار و انجام دادم syskey رو هم برداشت ولی این دفه روی admin پسورد گذاشته

Reza Eshraghi
2013/06/11, 08:59
ممنون آقای اشراقی، این کار و انجام دادم syskey رو هم برداشت ولی این دفه روی admin پسورد گذاشته

خواهش می کنم ! تبریک میگم ! احیاناً این سیستم واسه سازمان سیا نیست؟؟؟؟!!!!!!! :D
شما با همون نرم افزار می تونید پسورد ادمین رو هم بردارید هم با نرم افزار Active Password Changer که این نرم افزار هم توی Hiren هست !

با همون نرم افزار قبلی روش کار تا جایی که عملیات مورد نظر رو انتخاب می کنید با زدن شماره 1 ( عکس ششم ) یکسان هست و از عکس هفتم توضیح تصویری خدمتتون ارائه میدم ! ( برای یادآوری 6 مرحله اول پست آموزشی قبل رو مطالعه بفرمائید ! )

بدون شرح ...... !!!!!! :D

20511

20512

در عکس زیر عملیات مورد نظرتون رو که حذف پسورد هست با زدن شماره 1 انتخاب می کنید !

20513

20514

Nemouneh
2013/06/11, 20:42
خواهش می کنم ! تبریک میگم ! احیاناً این سیستم واسه سازمان سیا نیست؟؟؟؟!!!!!!! :D
:) فقط پسورد syskey رو داشت با hiren که انجام دادم جای اون یه پسورد admin گذاشت. همیشه با hirren مشکل داشتم.
البته من گزینه Ative رو نداشتم و با گزینه offline nt وارد برنامه شدم و با توجه به عکسایی که برام گذاشتین رفتم حتی نوشت pssword cleared اما بازم accont admin بودش.
ممنون