PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساپورت های ویندوز 8

PooyanS
2013/06/08, 16:58
با سلام دوستان می خواستم ازتون سوال کنم ، بعد از نصب ویندوز 8 نیازی نیست که برنامه هایی برای اجرا بازی ها یا برنامه ها نصب کنیم اگه چیزی هست لطفا لینکش رو بزارین دانلود کنم ممنون میشم...

و سوال دیگری که داشتم کدام یک از نسخه های 8 را نصب کنم بهتر است!!!

Windows 8 x86
Windows 8 N x86
Windows 8 Pro x86
Windows 8 Pro VL x86
Windows 8 Pro N x86
Windows 8 Pro with Media Center x86
Windows 8 Enterprise x86
Windows 8 Enterprise x86

Windows 8 x64
Windows 8 N x64
Windows 8 Pro x64
Windows 8 Pro VL x64
Windows 8 Pro N x64
Windows 8 Pro with Media Center x64
Windows 8 Enterprise x64
Windows 8 Enterprise x64

راستی میشه در موردشون یه توضیح کوچیگی هم بدین!!!

Reza Eshraghi
2013/06/08, 17:52
با سلام دوستان می خواستم ازتون سوال کنم ، بعد از نصب ویندوز 8 نیازی نیست که برنامه هایی برای اجرا بازی ها یا برنامه ها نصب کنیم اگه چیزی هست لطفا لینکش رو بزارین دانلود کنم ممنون میشم...

و سوال دیگری که داشتم کدام یک از نسخه های 8 را نصب کنم بهتر است!!!

Windows 8 x86
Windows 8 N x86
Windows 8 Pro x86
Windows 8 Pro VL x86
Windows 8 Pro N x86
Windows 8 Pro with Media Center x86
Windows 8 Enterprise x86
Windows 8 Enterprise x86

Windows 8 x64
Windows 8 N x64
Windows 8 Pro x64
Windows 8 Pro VL x64
Windows 8 Pro N x64
Windows 8 Pro with Media Center x64
Windows 8 Enterprise x64
Windows 8 Enterprise x64

راستی میشه در موردشون یه توضیح کوچیگی هم بدین!!!

سلام دوست عزیز ! بهترین کار در مورد سؤال اولتون که در باره برنامه های تکمیلی اجرای بازی ها پرسیده بودید این هست که داخل DVD هر بازی توی یه پوشه تمام نرم افزارهای لازم جهت اجرای اون بازی وجود داره و اگر اونها رو نصب کنید کفایت می کنه !

در مورد سؤال دومتون :
در مورد ویندوز اگر حجم حافظه رم شما 4GB و بالاتر هست بهتره ویندوز 64 بیت یا همون X64 نصب کنید ! در غیر این صورت باید ویندوز 32 بیتی یا X86 نصب کنید !
نسخه هایی که حرف N دارند ، نسخه اروپایی هست که ویندوز مدیا پلیر به طور پیش فرض روی ویندوز نصب نیست ! کاملترین نسخه ویندوز هم نسخه های 32 و 64 بیتی Enterprise هست !
نسخه Windows 8 Pro VL :
مربوط به Volume License هست و نوعی Key هست به معنی این که با یک نرم افزار که مثلا می تونه ویندوز 8 باشه میشه Installation های متعددی انجام داد یعنی
میتونید با یه key چند تا ویندوز رو اکتیو کنید !! مثلاً یک سازمان می تونه یک Key بخره برای نصب هزاران بار ویندوز 8 روی سیستم های خودش
بیشتر کاربرد تجاری داره !

Reza007
2013/06/08, 18:26
12345

PooyanS
2013/06/08, 18:30
سلام دوست عزیز ! بهترین کار در مورد سؤال اولتون که در باره برنامه های تکمیلی اجرای بازی ها پرسیده بودید این هست که داخل DVD هر بازی توی یه پوشه تمام نرم افزارهای لازم جهت اجرای اون بازی وجود داره و اگر اونها رو نصب کنید کفایت می کنه !

در مورد سؤال دومتون :
در مورد ویندوز اگر حجم حافظه رم شما 4GB و بالاتر هست بهتره ویندوز 64 بیت یا همون X64 نصب کنید ! در غیر این صورت باید ویندوز 32 بیتی یا X86 نصب کنید !
نسخه هایی که حرف N دارند ، نسخه اروپایی هست که ویندوز مدیا پلیر به طور پیش فرض روی ویندوز نصب نیست ! کاملترین نسخه ویندوز هم نسخه های 32 و 64 بیتی Enterprise هست !
نسخه Windows 8 Pro VL :
مربوط به Volume License هست و نوعی Key هست به معنی این که با یک نرم افزار که مثلا می تونه ویندوز 8 باشه میشه Installation های متعددی انجام داد یعنی
میتونید با یه key چند تا ویندوز رو اکتیو کنید !! مثلاً یک سازمان می تونه یک Key بخره برای نصب هزاران بار ویندوز 8 روی سیستم های خودش
بیشتر به درد کسب و کار / دولت ها / موسسات آموزشی و ...می خوره !!!

ممنون از شما دوست عزیز ، ویندوز 64 بیت بازی ها و نرم افزار ها رو به خوبی ساپورت میکنه!؟

Reza Eshraghi
2013/06/08, 18:40
ممنون از شما دوست عزیز ، ویندوز 64 بیت بازی ها و نرم افزار ها رو به خوبی ساپورت میکنه!؟

بله ! مشکل آنچنانی وجود نداره ! مگر در بعضی موارد خاص در پشتیبانی درایورها از سخت افزارهای جانبی قدیمی مثل پرینترها که در مورد بنده هم صدق می کنه !

Reza Eshraghi
2013/06/08, 20:28
12345

سلام دوست عزیز ! میشه بفرمائید معنای این پستتون چی بود ؟؟ !!!
اولین پستتون با اسپم همراه بود !!!
مگه میکروفن هست که میگید 12345 ؟؟؟؟!!!!!!!! فروم که جای تست نیست !!!!!
لطفاً تکرار نشود !