PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای فروش لپتاپ

sayeh
2013/06/08, 00:28
سلام
من ی لپ تاب dell vostro 1510 با
cpu 2.5
hard 320
gerafic gforce 512 دارم
4 سال پیش خریدمش یک بار کارت گرافیکش مشکل پیدا کرد و با تعمیر و لحیم درست شد اما دوباره کارت گرافیکش کار نمیکنه و دی وی دی رایترش هم مشکل پیدا کرده.
میخواستم بدونم ارزش تعمیر و فروش رو داره؟

در کل میخوام بفروشمش
چه در صورت تعمیر و خرید قطعه جدید چه بدون تعمیر.
نمیدونم کدوم بصرفه تر هست؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

sayeh
2013/06/08, 09:05
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.[1].gif

دوستان ی نظری بدید دیگه ....فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

hesam_mm
2013/06/08, 09:28
سلام. رفیق ! کلا دل این مشکلات طبیعیه ! رایترش میشه حداقل 120 ، باتری و فن و بقیه موارد هم باید بازدید بشه ! شارژر ! اوه اوه گرافیکت هم که ! اگه درست شه و بقیه مواردش مشکل نداشته باشه ، حدود 500 تا 600 بخرنش ، هنر کردی ! :)) لپتاپ من الان همه چیش سالمه ، 800 میخرن ازم ! تازه corei3 هست ! ولی کلا زیر 500 نفروش و بالای 700 هم نمیارزه فروشش ، جاش چی میخوای بخری؟

sayeh
2013/06/08, 09:35
سلام. رفیق ! کلا دل این مشکلات طبیعیه ! رایترش میشه حداقل 120 ، باتری و فن و بقیه موارد هم باید بازدید بشه ! شارژر ! اوه اوه گرافیکت هم که ! اگه درست شه و بقیه مواردش مشکل نداشته باشه ، حدود 500 تا 600 بخرنش ، هنر کردی ! :))

ای وااایفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

خب کارت گرافیک رو بهتره تعویض کنم یا تعمیر؟ فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.میشه بجاش ی گرافیک ضعیفترو ارزون تر گذاشتفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

لپتاپ من الان همه چیش سالمه ، 800 میخرن ازم ! تازه corei3 هست ! ولی کلا زیر 500 نفروش و بالای 700 هم نمیارزه فروشش ، جاش چی میخوای بخری؟

میخوام بجاش ی دوربین بخرمفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

hesam_mm
2013/06/08, 09:53
عاشق افکارتم ! این گرافیک ها تعویض نمیشه ، همون لحیمش کن !یا مین لپتاپت رو عوض کن =)))))))))))))))))))))))))))))))
گرافیک لپتاپ تعویض نمیشه یا لا اقل من ندیدم :)
مگه سیستم خونست که ارتقاش بدی؟

دوربین چی میخوای بخری؟ الان دوربین معمولی بالای 700 هزار تومان هستش ، البته خوبهاش!

sayeh
2013/06/08, 10:16
عاشق افکارتم ! این گرافیک ها تعویض نمیشه ، همون لحیمش کن !یا مین لپتاپت رو عوض کن =)))))))))))))))))))))))))))))))
گرافیک لپتاپ تعویض نمیشه یا لا اقل من ندیدم :)
مگه سیستم خونست که ارتقاش بدی؟

دوربین چی میخوای بخری؟ الان دوربین معمولی بالای 700 هزار تومان هستش ، البته خوبهاش!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
من که نخواستم ارتقاش بدم
میدونم گرافیک های لپ تاپ های قدیمی آنبرد هستن و قابلیت تعویض تقریبا ندارن اما نسل جدیدشون این قابلیت رو دارن ظاهرا ..
گفتم شاید در مورد این ی معجزه ای اتفاق بیفته خبفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

hesam_mm
2013/06/08, 10:25
نه فعلا هنوز این تکنولوژی نیومده ! فقط مدل های workstation لپتاپ ها که قیمت بالایی دارن رو میشه ارتقا داد ! ولی 1510 رو نمیشه !اون موقع که 1510 اومد ، اولین مدل اون لپتاپ هارو دوستم خرید به 3 میلیون !
2 تا بار اول وارد شد توسط زیگورات 4 سال پیش حدودا !میشد بهترین اپل دوران رو با اون پول خرید ، فکر کن یک سیستم خیلی *** خریده بود با 2.5 ! واسه لپتاپش 3 میلیون پول داد !

sayeh
2013/06/08, 15:35
خب دفعه قبل که دادم لحیمش کردن 6 ماه بیشتر کار نکرد و دوباره همونطور شد
تعویض مین هم فکر نکنم به صرفه باشه...

vandelin v
2013/06/08, 15:45
رو نمایی از عشق من داخل موضوعات مشابه این تاپیک چیکار میکنه ؟؟ :-؟
با توجه به مشکلاتی که براش پیش اومده اگر از لحاظ ظاهری تمیز باشه 500 تومن میشه فروختش ! نظر من به لحیم و فروختن سریع لپ تاپ هست !

دوستم یه لپ تاپ asus داشت شما 4 ساله داریش اینطوری شده مال اون در رز کمتر 2 سال لولا از وسط 2 نصف شد آداپتور هر روز خودم دارم سیمش رو درست میکنم :))
مدل لپ تاپ رو هم نمیگم چون اون موقع همه فکر میکنن این لپ تاپ از جنگ جهانی دوم برگشته :d

ARMIN
2013/06/08, 18:10
اون لپ تاپ رو به صورت مزایده ای بفروش بره، 50 تومن هم دستت رو بگیره جزو نجات یافتگان به حساب میایی. وگرنه باید همین وضعیتش تحملش کنی.

Nima.Salarian
2013/06/08, 18:36
اون لپ تاپ رو به صورت مزایده ای بفروش بره، 50 تومن هم دستت رو بگیره جزو نجات یافتگان به حساب میایی. وگرنه باید همین وضعیتش تحملش کنی.

آرمین من 100 میخوامش راضی کن دوستمون رو ازش 100 بگیریم:d