PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سیستم برای گیم و افتر افکت تا سه میلیون معرفی کنید

amozegarezist
2013/06/07, 17:14
مادربورد اینا رو می خام بگیرمsaberthooth z77 یا p8z77-v deluxe
سی پی یو آیوی ریج i7 3770
رم 16 corsair
گرافیک جی فورس 650 البته نفهمیدم دقیقاً کدوم یک از قطعات شماست چون مثل هم اند اگه می شه بگید کدومشونه!
پاور گرین بالای 800 وات
می خام با این پول حداکثر سرعت و قدرت رو داشته باشم
خودم یه سیستم دارم : سی پی یوی کور تو دو 7500 ، p5gc mx 1333،xfx 9400 و مانیتور ال سی دی 22 اینچ
البته کیبوردم خرابه اسپیکرم داغ می کنه بوردم رو از وقتی سی پی یوش رو ارتقا دادم استند بوی همیشه نمی شه البته فلش اش کردم واسه ارتقا و ......یه سری مشکلات با رم 2 گیگم دارم که یکی اش هم قدرتش کمتر از دیگریه و...بازی فوتبال نمی تونم بکنم بخاطر رزولیشن مانیتور صاف نشون نمی ده سرعت و قدرت سیستم هم دیگه تی برای فتوشاپ هم کمه ویندوز 8 هم باهاش مشکل داشت
البته ولی باز می خام این سیستم رو نگه دارم به کار میاد ارزون می خرنش
خلاصه می خام یه سیستم به روز با سی پی یوی آیوی بریج آی سون و گرافیک بالا ببندم البته می شه با این پول یه لب تاپ خوب خرید ولی از اونجا که من شانس هم ندارم عمر لب تاب هم کمه می خام یه سیستم ببندم که با سیستم بیل گیتس از نظر قدرت برابری کنه
اگه می شه قطعات رو مشخصاتش رو یهجوری بگین کعه با بقیه قطعات غاتی نشه خیلی شبیه هم اند
اگه واقعاً می خاد ارزون بشه به من بگین که بیکارم والا!

hesam_mm
2013/06/07, 17:22
سلام . دوست من .
دقیقا چه نرم افزار های تخصصی کار میکنید؟
در ضمن نمیشه با این بودجه سیستم مورد نظر شما رو بست ! فقط مادربرد و سی پی یو و گرافیک میشه 3 میلیون !
پاور ، هارد ، کیس ، درایو نوری ، رم هم میخواین که حد اقل 800000 میلیون میشه ! شد 3800000 کل قطعات شما !

یا باید توقعاتتون مثل سی پی یو و مادربردتون رو پایین بگیرید یا افزایش بودجه !

hesam_mm
2013/06/07, 17:36
میخواد ارزون بشه ؟
بله به طور حتم تا 5 تا 6 ماه دیگه نسل جدید میاد و میتونید قطعات بهتری بگیرید و قیمت ها پایین تر میان به طور حتم !
اما بلاخره قطعات جدید با قیمت بالاتر میان و شما باید پول بیشتری بپردازید .
باز هم انتخاب با شماست !

اما ارزش پول شما کم میشه به هر حال دوست من و واسه 5 ماه دیگه ، ارزش وقت صرف کردن نداره !
و احتمالا معلوم نیست تکلیف $ چی میشه ؟ شاید بره بالا ، شاید هم بیاد پایین ، اما مطمین باش ، خیلی پایین نمیاد!

ARMIN
2013/06/07, 17:43
مادربورد اینا رو می خام بگیرمsaberthooth z77 یا p8z77-v deluxe
سی پی یو آیوی ریج i7 3770
رم 16 corsair
گرافیک جی فورس 650 البته نفهمیدم دقیقاً کدوم یک از قطعات شماست چون مثل هم اند اگه می شه بگید کدومشونه!
پاور گرین بالای 800 وات
می خام با این پول حداکثر سرعت و قدرت رو داشته باشم
خودم یه سیستم دارم : سی پی یوی کور تو دو 7500 ، p5gc mx 1333،xfx 9400 و مانیتور ال سی دی 22 اینچ
البته کیبوردم خرابه اسپیکرم داغ می کنه بوردم رو از وقتی سی پی یوش رو ارتقا دادم استند بوی همیشه نمی شه البته فلش اش کردم واسه ارتقا و ......یه سری مشکلات با رم 2 گیگم دارم که یکی اش هم قدرتش کمتر از دیگریه و...بازی فوتبال نمی تونم بکنم بخاطر رزولیشن مانیتور صاف نشون نمی ده سرعت و قدرت سیستم هم دیگه تی برای فتوشاپ هم کمه ویندوز 8 هم باهاش مشکل داشت
البته ولی باز می خام این سیستم رو نگه دارم به کار میاد ارزون می خرنش
خلاصه می خام یه سیستم به روز با سی پی یوی آیوی بریج آی سون و گرافیک بالا ببندم البته می شه با این پول یه لب تاپ خوب خرید ولی از اونجا که من شانس هم ندارم عمر لب تاب هم کمه می خام یه سیستم ببندم که با سیستم بیل گیتس از نظر قدرت برابری کنه
اگه می شه قطعات رو مشخصاتش رو یهجوری بگین کعه با بقیه قطعات غاتی نشه خیلی شبیه هم اند
اگه واقعاً می خاد ارزون بشه به من بگین که بیکارم والا!

سلام دوست عزیز

CPU 3770K و Asus P8Z77 Deluxe میشه حدودا" 2.700.000. با 300 تومن بقیه چطوری انتظار دارید بقیه اجزای سیستم رو ببندید؟

با 3 میلیون میشه یه سیستم معمولی اداری بست. اگر میتوانید بودجه را تا 5 میلیون افزایش بدید. اگر هم که نه، انتطارات رو پایین بیاورید و اوکی بدید تا برای 3 میلیون سیستم پیشنهاد بدیم.

amozegarezist
2013/06/08, 13:03
حالا شما فکر کنید من مانیتور و کیس و سی دی رامها رو نگه دارم اسپیکر و حتی کیبورد رونگه دارم قطعات خودم رو بفروشم... یا اینکه دست نزنم
هر دو سیستم رو ببندید تا ببینم خودم چکار می تونم بکنم یا جور نمی کنم و می رم یه لب تاپ e530 i7می خرم یا اینکه صبر می کنم دو سه ماهه دیگه با این پول یه لب تاپ هیبریدی تاشو لمسی خوب می خرم و یا اینکه یه دفعه ای دلار بر می گرده سر جاش و من سیستم مورد نیازم رو می بندم ........ و ......
فقط معرفی کنید تشکر از جواب دادنتون

ARMIN
2013/06/09, 16:40
قيمت

3.010.000 تومان

790

Intel Core™ i3-3570K Ivy Bridge

CPU

360

Corsair Vengeance 2X4Gig 1600

RAM

560