PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Pes یا fifa را در چه سطحی بازی میکنید؟

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/06/05, 11:04
سلام

مطمئنا خیلی از کاربران پرشمار فروم سخت افزار از علاقه مندان بازی های شبیه ساز فوتبال هستند.

دوست داشتم بدونم دوستانم چقدر در این بازی ها توانایی دارند.
از اونجایی که بازی کردن به صورت رو در رو امکانپذیر نیست میخوام ازتون خواهش بکنم که اینجا بگین بازیتون در چه سطحی است.

اینجا بگین:
در حالت تک مسابقه معمولا چه تیمی برای خودتون و چه تیمی برای حریف بر میدارید؟
در چه سطح از سختی بازی میکنید؟
حال بازیکنان رو چطور انتخاب میکنید؟
معمولا در این شرایط میبرین یا میبازین؟
با چه سیستم و بازیکنانی بازی میکنید؟ (یک تصویر از ترکیبتون بذارید)
چه نقشه ای رو در بازیتون پیاده میکنید؟
از استراتژی های بازی استفاده میکنید یا نه؟
ایستگاهی بلدید گل کنید یا نه؟
وقتی لیگ بازی میکنید سختی رو در چه سطحی انتخاب میکنید؟
و ...

ممنون

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/06/05, 11:20
من فیفا بازی نمیکنم؛ فقط pes :دی
معمولا لیگ بازی نمیکنم
تک بازی بازی میکنم تا بازیم قوی بشه و در کلکل ها کم نیارم :دی
حریف رو همیشه قدرتمند ترین تیم یعنی بارسا بر میدارم
برای تیم خودم تیم های زیادی رو امتحان کردم تا ببینم کدوم به بازی من میخوره (البته غیر از بارسا؛ چون دوست ندارم قوی ترین تیم رو بردارم)
نهایتا به psg رسیدم و حالا فقط با اون تمرین میکنم
سختی رو روی سوپر استار (سخت ترین حالت) قرار میدم و بازیکنان هر دو تیم رو در حالت نرمال میذارم.
مصدومیت و وقت اضافه و پنالتی رو هم روشن میکنم
زمان هم 10 دقیقه
ترکیبم هم اینه:
20324
استراتژی هم بلد نیستم استفاده کنم (ممنون میشم اگه یادم بدید)
شکل بازیم هم پاس های کوتاه و سریع و نهایتا شوت یا پاس تو عمق برای تک به تک شدن
از سانتر کردن خوشم نمیاد، به نظرم بچه بازیه؛ ولی اگه در های دیگه بسته باشه میرم سراغش
در این شرایط برنده یا بازنده مطلق نیستم؛ با خودم کلکل دارم، گاهی میبرم گاهی میبازم
ایستگاهی هم تمرین میکنم، گاهی گل میشه

خوب دیگه شما هم بیاین بگین

راستی دوست دارم نظرتون رو راجع به سیستمم بدونم (پچ ها رو نصب نکردم در نتیجه ممکنه بعضی بازیکن ها رو نداشته باشم ولی قصد دارم یکی از همین شب ها آخرین پچ رو بزارم برای دانلود)

Hessam
2013/06/05, 15:56
محمد جان بهتر بود در بخش همون تاپیک پی اس و فیفا مطرح می کردید. در پست اول اون تاپیک گفتم تمام بحث و گفتگو در رابط با این دو بازی در اونجا قرار بگیره.
همه ی فروم ها هم همینکارو می کنن!
بی زحمت به مدیر مربوطه بگید اینجا رو پاک کنه و مطالب اینجا رو به اون تاپیک کات-پیست کنید تا منظم و بدون اسپم باشه مطالب این دو بازی فوتبال.

Beni7192
2013/06/05, 16:12
به نظرم این تاپیک اختصاصاً مربوط به تنظیمات بازی هست و دوستان میتونند به صورت اختصاصی در مورد این موضوع اضحار نظر کنند!
این تاپیک ادامه پیدا میکنه!

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/06/05, 16:17
محمد جان بهتر بود در بخش همون تاپیک پی اس و فیفا مطرح می کردید. در پست اول اون تاپیک گفتم تمام بحث و گفتگو در رابط با این دو بازی در اونجا قرار بگیره.
همه ی فروم ها هم همینکارو می کنن!
بی زحمت به مدیر مربوطه بگید اینجا رو پاک کنه و مطالب اینجا رو به اون تاپیک کات-پیست کنید تا منظم و بدون اسپم باشه مطالب این دو بازی فوتبال.

حسام جان اول تصمیم داشتم همون کار رو انجام بدم ولی بعد دیدم اونجا بحث در باره نسخه های مختلف بازی ها است و ویژگی های هرکدوم، ولی این جا بحث درباره سطح و شیوه بازی کردن هر کاربر است. حتی من این تایپک رو در بخش متفرقه زدم چون این بحث رو خارج از بحث اصلی بازی های کامپیوتری میبینم.
در کل این دو موضوع رو جدا میدونم و فکر میکنم بحث اون تایپک هم به بیراهه بره.
این نظر من بود ولی اگر مدیر بخش بازی نظرشون به تجمیع دو تایپک باشه من مشکلی ندارم.

Beni7192
2013/06/05, 16:38
تاپیک حالت بحث و گفتگو پس باید در قسمت مربوط قرار بگیره!

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/06/05, 16:49
حالا این بحث ها به کنار
بیاین بگین چجوری بازی میکنین دیگه
نظرتون راجع به ترکیب من چیه؟
حسام جان، بهنام جان، یاسر جان و سایر دوستان
من بیصبرانه منتظرم

Beni7192
2013/06/05, 18:21
بنده pes بازم
از وقتی یادم میاد تو pes بارسا رو برداشتم!
حالت سوپر استار!
حریف سنتی: رئال مادرید!
بازی 10 دقیقه ای!
آمادگی بازیکن های دو تیم رو رندوم میذارم تا هیجان داشته باشه!
مصدومیت ,وقت ضافه و پنالتی فعال است!
ترکیب 5-4-2-2-1
ترکیبم دفاعی هست تعداد گل زیادی میزنم!

ویا

الکسیس سانچز مسی

ژاوی اینیستا

آلوز آلبا
پیکه پویول آبیدال

والدز

از انواع استراترژی هم برای رسین به دروازه حریفان استفاده میکنم!

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/06/05, 18:40
بهنام جان ممنون
یه سری عبارت ها هم که من نتونستم براشون معادل خوبی پیدا کنم شما به معادل هاش اشاره کردید که ازت ممنونم

از انواع استراترژی هم برای رسین به دروازه حریفان استفاده میکنم!

منظور من از استراتژی اون بخش موجود تو game plane هست
همون جایی که میتونی برنامه بدی تا در حین انجام بازی بازیکنات یه سری کارها و تغییرات رو خودکار انجام بدن

سیستمت هم اشتباه تایپ کردی
فکر کنم 5-2-2-1 باشه

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/07/18, 14:08
یکدفعه جوگیر شدم و در حالت سوپر استار تو بازی 10 دقیقه ای با ترکیبی که بالا گفتم به بارسا 5 تا زدم.

خیلی دوست دارم نظر دوستان بازی خور رو راجع به ترکیبم بدونم.

حسام جان شما که اهل فن هستی بگو ترکیبم مورد تایید هست؟؟

ahmadrz
2013/07/18, 19:44
من کلا زیاد با fifa حال نمی کنم از همون اول pes بازی می کردم حتی سونی 1 رو هم داشتم فقط همین فوتبال کونامی رو بازی می کردم البته از fifa بدم نمیاد ولی pes رو بیشتر دوست دارم.
1-من همیشه بارسا رو بر می دارم چون به نظرم از همه ی تیم ها قوی تر هست البته رئال هم خوبه ولی بازیکنان بارسا خوش دست تر هستند مثل مسی یا سانچز.
2-همیشه اگر بخوام با کامپیوتر بازی کنم سوپر استار بازی می کنم.به نظرم هوش مصنوعی خیلی ضعیف هست وقتی تیم بارسا رو برمی دارم اصلا اجازه نمی دم توپ به دست کامپیوتر بیوفته دقیقا مثل تیم بارسلونا همیشه تو زمین حریف هستم تا گل بزنم مگر اینکه گل نره سر یه ضد حمله کل بخورم.به نظرم هوش مصنوعی تو pes 12 بهتر بود وقتی توپ رو می گرفتن مگه می شد ازشون توپ گرفت.
3-من معمولا همه ی بازیکنان رو حالت سبز میذارم چون من یه بار تو جام دیجیتال شرکت کرده بودم قانون این جوری بود که باید حال همه بازیکنان سبز می بود.
4-در 80 درصد از مواقع با کامپیوتر بازی می کنم می برم مگر به ضربات پنالتی برسه یا یه اتفاق غیر عادی بیوفته که بازی رو ببازم.
5-من معمولا با ترکیب دیفالت بازی می کنم ولی اگه بخوام تو مسابقات شرکت کنم (که تو جام دیجیتال این کار رو نکردم و باختم)حتما تر کیب دوم رو کاملا دفاعی می کنم منظورم تمام بازیکنان رو میارم دفاع کلا ترکیب خاصی نداره.
6-استراتژی من تو بازی اینه که فقط توپ رو تو زمین حریف با پاس کاری دقیق بگردونم حریف هم برای این که توپ رو بگیره میاد دنبال توپ منم به محض اینکه فضا ی دفاع خالی شد از همون جا بهش حمله می کنم.البته هیچ وقت عمق دفاع حریف یادم نمیره هروقت می خوام ضد حمله بزنم سریع با یه پاس هوایی یه موقعیت خطرناک درست می کنم.
7-کلا ایستگاهی زدم حوب نیست ولی اگه فاصله نزدیک باشه میتونم یه کارایی انجام بدم.
8-کلا حال بازی کردن لیگ رو ندارم بیشتر با برادرم بازی میکنم.
به هر حال به نظرم این فوتبال مشکل باگ زیاد داره دوستان نمی دونین که اون هایی که تو مسابقات جام دیجیتال اول میشن همشون از باگ استفاده میکنند مثلا اگه توجه کرده باشین وقتی یکم عقب تر از محوطه جریمه دیده با شید همیشه دروازبان یه مقداری جلو میاد از دروازه تو همین لحظه هست که برادرم یه ضربه بلد هست وقتی اون ضربه رو میزنه توپ یه طور عجیبی میاد از سر دروازبان عبور میکنه دروازبان به جای اینکه بیاد عقب توپ رو بگیره فقط تو سر جاش الکی می پره البته ممکنه نگرفته باشین که چی میگم اگه تونستم یه بار براتون اینجا میذارم.

Dan
2013/07/18, 20:38
به هر حال به نظرم این فوتبال مشکل باگ زیاد داره دوستان نمی دونین که اون هایی که تو مسابقات جام دیجیتال اول میشن همشون از باگ استفاده میکنند
بله این حرف سعید آقا کاملا درسته دوست من توی جام دیجیتال توی مرحله یک چهارم نهایی بخاطر استفاده رقیبش از باگ باخت و حذف شد!

A Z A D
2013/07/18, 20:47
دوستان راستشو بخواید من از دو تا ورژن pes خیلی بیشتر از بقیه خوشم میاد: 2006 و 2009. ورژنای بعدی به نظرم هر کدوم باگایی داشتن, پاس دادن خراب شد و... اما به هر حال مجبورم 2013 بازی کنم. 5 6 سالی که بازی میکنم همیشه رءال مادرید رو برمیدارم, 4-1-2-3 بازی می کنم, روی تنظیم تاکتیک و استراتژی هم خیلی حساسم, حتما باید پرسینگ و... رو خودم تنظیم کنم... همیشه هم سوپر استار بازی میکنم...

VSH-Katana
2013/07/18, 23:13
بله این حرف سعید آقا کاملا درسته دوست من توی جام دیجیتال توی مرحله یک چهارم نهایی بخاطر استفاده رقیبش از باگ باخت و حذف شد!

کدوم باگ؟ (منظورم این نیست نداره! منظورورم اینه که حربه چیبود!)

Dan
2013/07/18, 23:19
کدوم باگ؟ (منظورم این نیست نداره! منظورورم اینه که حربه چیبود!)
نمیدونم! یعنی یادم رفته! چون من به شدت نسبت به بازی های فوتبال کامپوتر بی اهمیتم! آخرین فیفا که بطور جدی بازی کردم فیفا 98 بود! یه زمین سالن داشت (6 به 6) بخاطر اون زیاد بازی میکردم.

ahmadrz
2013/07/19, 20:59
این هم یه نمونه از ضعف دروازبان در جایی گیری درست درواقع میشه گفت یه نوع باگ هستش البته از این بدتر هم وجود داره
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

me.mr
2013/09/27, 06:10
سلام.
من فیفا بازی میکنم ولی هر سال که بازی جدید pes و fifa میاد تو بازار،هر کدوم رو که بهتر باشه -از نظر گیم پلی،هوش مصنوعی و ...- اونو برمیدارم.:D
من درست مثل آقای مباشری،لیگ بازی نمی کنم فقط match.
ترکیب بازی من متغیر هستش.گاهی خودم تغییر میدم .گاهی رندم.گاهی...اما بیشتر 3-3-4
با تیم های مختلف میرم و امتحان میکنم.ممکنه ضعیف ترین تیم رو من بردارم یا قوی ترین رو من بردارم و یا....
در مورد ترکیب آقای مباشری باید بگم که یکم ایراد داره.مثلا sissoko یکم باید بالاتر بیاد،به سمت راست بره و سمت راست رو پوشش بده.
menez باید بیاد جلوتر.nene هم باید بره جلوتر و روی 18 قدم وایسه تا در برگشت توپ کرنری بتونه عمل کنه.

silvermn
2014/11/28, 22:14
درود
منم PES، چون دسته Xbox ندارم و دسته PES با پلی استشین 1 مچ هست، اون رو بازی میکنم، ولی دوست دارم fifa هم بازی کنم، سخت بودنش جالبه
معمولا لیگ بازی میکنم، چون تنهام، مگه اینکه داداشم بیاد بازی کنیم،رئال رو با تنظیمات عادی ور میدارم، درجه سختی هم روی Top player! خیلی سخت شده اون یکی :D
بعدش اینکهترکیبم همون ترکیب خود بازی هست، بیشتر از مرکز میرم به عمق، برای بنزما که تک به تک بشه عمرا گل نشه!
میزان برد و باختم تقریبا مساوی، اما بیشتر میبرم، مگه همه راه ها بسته باشه
بعدش اینکه تنها مشکلم با این بازی اینه که خیلی داوراش الکی سوت میزنن و کارت میدن! اصلا روی مخ هست این مورد!
7 دقیقه بازی میکنم، شرایط هم معمولا رندوم، با مسدومیت فعال

SAMAN
2014/11/28, 22:48
من توی اخرین سطح ممکنه بازی میکنم ....... غالبا بارسا رو بردارم و غالبا با رئال بازی میکنم ......

35 درصد بازی ها رو من میبرم بقیه رو اون !!! :-o

mustang GT
2014/11/29, 09:03
من pes رو بازی میکنم اونم فقط قسمت legend!!!!با تنظیمات top player.خیلی حال میده
تیمی بازی نمیکنم مگر اینکه کسی باشه دونفره بزنیم. . . . .که معمولا نیست. . . . .