PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سیستم معمولی خوب می خوام

karajiha
2013/06/04, 10:35
سلام به همگی
از اونجایی که احساس میکنم یه امریکائیم....!چون وقتی میرم خرید هیچ غلطی نمیتونم بکنم.....!
میخوام یه سیستم بخرم تا 1.5 م واسه خونه ....تنها بازی ای هم که میکنم fifa اگه نشه هم مهم نیست ....ضمنا میخوام مادربردش قوی باشه که بتونم بعدها راحت تر ارتقاش بدم مثلا سی پیو قوی تر بشه روش نصب کرد ممنون میشم اگه راهنمایی کنید :D

Reza Eshraghi
2013/06/04, 10:40
سلام به همگی
از اونجایی که احساس میکنم یه امریکائیم....!چون وقتی میرم خرید هیچ غلطی نمیتونم بکنم.....!
میخوام یه سیستم بخرم تا 1.5 م واسه خونه ....تنها بازی ای هم که میکنم fifa اگه نشه هم مهم نیست ....ضمنا میخوام مادربردش قوی باشه که بتونم بعدها راحت تر ارتقاش بدم مثلا سی پیو قوی تر بشه روش نصب کرد ممنون میشم اگه راهنمایی کنید :d

سلام دوست من ! فقط کیس میخواهید بخرید ؟ حجم اطلاعاتتون زیاد هست ؟ هارد 500 گیگ واستون کفایت می کنه ؟
ضمناً ارتقاء به دلیل اینکه اینتل و amd واسه فروش بیشتر مرتب سوکت پردازنده هاشون رو تغییر میدهند چندان امکان پذیر نیست ! در ضمن بودجتون رو حداقل تا 2 تومن افزایش بدید تا بتونید سیستمی ببندید که ارزش خرید داشته باشه !

Hessam
2013/06/04, 10:52
بودجه ی شما خیلی کم هست دوست عزیز! حداقل باید به 2 میلیون افزایش بودجه بدید! اونم فقط برای کیس! این سیستم بدون کارت گرافیک میشه بودجه ی شما:
از این سیستم میشه بدون کارت گرافیک استفاده کرد و بازی فیفا رو با گرافیک متوسط اجرا می کنه! اما بعداً بهش کارت گرافیک اضافه کنید!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

old gamer
2013/06/05, 10:28
بودجه ی شما خیلی کم هست دوست عزیز! حداقل باید به 2 میلیون افزایش بودجه بدید! اونم فقط برای کیس! این سیستم بدون کارت گرافیک میشه بودجه ی شما:
از این سیستم میشه بدون کارت گرافیک استفاده کرد و بازی فیفا رو با گرافیک متوسط اجرا می کنه! اما بعداً بهش کارت گرافیک اضافه کنید!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

آقا حسام عزیز لطفا خواهشا قبل از قیمت دادن توی تاپیک ها یه تماس با چندتا مغازه تو بازار بگیرید. مثلا 2 نمونه عرض کنم خدمتت دوست عزیز.
1: بنده الان هارددیسک 1ترابایتی باراکودا رو 240 میخرم نوکرتم حالا شما میگی 260 تومن واسه 500 گیگ؟
2: رم کورسیر 4 گیگ هم 120 میخرم با گارانتی تخت جمشید. شما زدی 170؟؟؟
سرور گرامی دوستان میخوان با کمترین هزینه بهترین کارایی رو داشته باشن اینجوری که نمیشه
شما عزیزان فرقی نمیکنه خود منم شامل این قضیه میشم که وقتی میخوایم سیستمی رو پیشنهاد بدیم باید این رو هم درنظر بگیریم دوستی که سوال کرده رو طوری راهنمایی کنیم هم قطعه مناسب خودش رو تهیه کنه هم اگر بشه جایی رو معرفی کنیم که بتونه با بهترین قیمت تهیه کنه. به نظرم این یه کمک و راهنمایی کامله. این قیمتهایی که شما فرمودین من خودم اگه کسی تو بازار بهم بگه میگم رو سرم شاخ دیدی که اینجوری قیمت میدی؟ :d
ببخشید سرتون رو درد میارم ولی با فیمت بهتر تو لیستتون میشه بعضی دیگه از قطعات مثلا مینبورد رو که کاربر گفته بود خوب باشه واقعا مدل بهتری انتخاب کرد.
شرمندم ولی خب من آدم رکی هستم و همیشه رک حرف میزنم و با احترام به شما بابت زحمتهایی که میکشید اگر بنده این سوال رو میپرسیدم و شما این جواب رو میدادید به هیچ عنوان حتی روش فکر هم نمیکردم و میرفتم سراغ یکی دیگه ببخشید این مطلب رو اینجا میذارم شرمندم ولی چندبار خواستم بگم تصمیمم عوض شد تا اینکه....
به نظرم کاربری که میاد اینجا یه سوالی میپرسه باید بهترین جواب رو بشنوه نه راحتترین....

Hessam
2013/06/05, 12:28
خیر. همه چیز درسته! شما یک سری به لیون کامپیوتر و همین سایت سخت افزار خودمون بزنید، می بینید که قیمت ها درست هست!
قیمتی که حسام عزیز میزنه قیمت کف بازار و بعضاً قیمت خرید فروشنده هاست...!!! تازه شهر به شهر قیمت ها متفاوته! ضمن اینکه در عنوان لیست نوشتم که قیمت ها رو حداکثر زدم!
حداقل کاربر خیالش راحت میشه که آقا غیر ممکنه در مجموع از قیمتی که من بهش میدم، قیمت کلی کیسش گرون تر در بیاد! مگه اینکه فروشنده سرش رو کلاه بذاره!
من ترجیح میدم کاربر به قیمت ها اعتماد کنه تا اینکه حداقل بزنم و بره بازار یه چیز دیگه بهش بگن!
شما می بینی امروز $ شده 3500! فردا همین میشه 3700! قیمتی که هارد دیروز رو زده با $ 3500 بود! به طور حتم با قیمتی که امروز $ شده 3700 افزایش قیمت خواهید داشت!
ضمناً شما هارد بارکودا رو دارید با وسترن دیجیتال بلک مقایسه می کنید...؟!!! بله دیگه...!
وقتی پردازنده ی 8350 ای ام دی 800 تومنی رو با 3930 2 میلیون تومنی اینتل که مخصوص کاربردهای صنعتی هست و امثال 8350 رو می خوره مقایسه می کنید؛ باید هم قیمت این دو هارد با هم مقایسه کنید...!!
من کاری به بارکودا ندارم! قیمت قطعه ی فعلی مهمه! 500 گیگ گرین وسترن الان 200 تومنه! بلکش حداقل حداقل 50 میره روش!! قیمت رو تازه کم هم زدم!!

old gamer
2013/06/06, 10:47
داداش تا حدودی حرفات درسته متعصفانه اگر فقط یک هفته صبر کنیم همین قیمتها هم پایینه. چیزی ندارم بگم..... با این تورم ...