PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رکورد نجومی Corsair: فرکانس 3467برای رم Dominator GT CMGTX6

rajah
2011/11/23, 11:07
چندی پیش بود که رم adata توانسته بود به کمک مادربرد محبوب شرکت ایسوس Crosshair V Formula و با پردازنده جدید

شرکتamd یعنی8150توانسته بود رکورد اورکلاک رم در فرکانس را با 3311بنام خود ثبت کند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

حالا برای بار دیگر این پردازنده 8150 وCrosshair V Formulaبودند که به کمک رمDominator GT CMGTX6 شتافتند و بار دیگر

نام خود را بر سر زبانها جاری کردند.همانطور که قبلا گفته بودم پلتفرم 990 برای اورکلاک ها دارد رویایی می شود و خاطرات

پلتفرم1155اینتل را از ذهن ها برای همیشه می شوید.

با وجود اینکه هنوز مدت زیادی از عرضه آن تگذشته رکوردهای نجومی زیادی را با 8150بجای گذاشته که انصافا جای تقدیر

از amd را بر زبان همگان سخت افزار باز کرده است و خود را بیش از پیش در دلها جا کرده است.

Corsair که خود یکی از طراحان و تامین کنندگان قطعات با عملکردی فوق العده بالا در بازار سخت افزار برای بازی های PC در

سراسر جهان بشمار می آید، امروز اعلام کرده است که رم های این شرکت توانسته اند یک رکورد جهانی جدید در اورکلاک

رم با فرکانس حافظه از 1733.8MHz ( DDR3 - 3467 ) با استفاده از های Corsair Dominator GT CMGTX6 بثبت برساند .

این رکورد نجومی توسط یکی از قهرمانoverclock جهان بنام Jake "Planet" که در آزمایشگاه شرکت Corsair و با قطعاتی

که سفارشی طراحی شده بودند ،و با کمک نیتروژن مایع برای غلبه بر فاکتور حرارت وبا پردازندهAMD FX - 8150 که مجهز

به 1GB حافظهDominator GT extreme-performance DDR3 و با استفاده از مادربرد فوق حرفه ایCrosshair V Formula

بدست آمد .وظیفه تغذیه این سیستم را پاور قدرتمند این شرکتبنام AX1200 بعهده داشت.

جیک گفت :شکستن رکورد اورکلاکینگ جهان ، نیاز به مهارت ، نبوغ و تجهیزات مناسب ، دارد که من تا کنون توانسته ام با استفاده

از حافظه Dominator GT رکورد هایی زیادی در جهان بثبت برسانم که این موضوع قابلیت فوق العاده بالای و شگفت آور این رم ها

را تداعی می کند.برای مشاهده بیشتر این موارد به لینک های زیر میتوانید سری بزنید:

ترجمه و نگارش:سعید افرازی

saeid6574598
2011/11/23, 13:12
این هم لینک این مطلب در سایت سخت افزار :

لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

rajah
2011/11/23, 15:24
این هم لینک این مطلب در سایت سخت افزار :

لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

دز نظر داشته باشید که بنده هیچ خبری رو از سایت سخت افزار نمی گیرم و رفرنس کاری من سایت های معتبر سخت افزاری دنیاست

که خبرها رو پس از خوندن ترجمه کرده وتو فروم قرار می دم .

اگه دقت کنید میبینید که همیشه خبر های من جامع تر بیان میشه که گواه بر این مطلبه.