PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پایین آوردن موقتی دمای 3770k

NAVID OC
2013/05/29, 12:23
به نام خدا
:moon:

با سلام.دوستان من امروز موفق شدم دمای پردازنده 3770K را تا 19 درجه پایین بیاورم!:D
دما را تا 19 درجه با واتر کولر پایین آوردم.

سیستم:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

دما در حالت عادی و بدون اقدام خاصی:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ابتدا رادیاتور واتر کولر را باز کردم و اون را در ظرفی قرار دادم و چندین فن روی آن گذاشتم و کمی الکل روی آن ریختم:

نتایج:

دما:

سپس رادیاتور را در یخ قرار داده و چندین فن روی آن گذاشتم

نتایج:

دما:

در آخر کار نیز هم یخ قرار دادم هم 2 عدد فن و هم مقدار زیادی الکل ریختم روی رادیاتور

نتایج:

دما:

از همه دوستان خواستارم تا تمامی رکورد های خود را از این پردازنده در این تاپیک قرار دهند.

***با تشکر***
NAVID OC
:moon::moon::moon:

th e nd
2013/05/29, 12:30
در قابلمه هم تأثیر داشته؟ :d

metall_hero
2013/05/29, 13:21
نوید جان دماش IDLE شده 19 درجه یا زیر تست گذاشتی ؟

همین مراحل رو تکرار کنید ولی اینبار Wprime 1024M رو بزن ران شه ببینیم چه میکنه این حرکت شما :دی
چه قدر بالا میره دما

7777
2013/05/29, 13:21
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

NAVID OC
2013/05/29, 13:25
Idle است! زير تست با واتر كولر بدون هيچ حركتي تا ٨٤ درجه رفت اونم فقط در ارز يك دقيقه!!! مترسم زير تست ببرمش!
نكته بعد نمي دونم چرا هر كاري كردم وارد ويندوز نشد!

metall_hero
2013/05/29, 14:19
Idle است! زير تست با واتر كولر بدون هيچ حركتي تا ٨٤ درجه رفت اونم فقط در ارز يك دقيقه!!! مترسم زير تست ببرمش!
نكته بعد نمي دونم چرا هر كاري كردم وارد ويندوز نشد!
الان 84 فرکانس دیفالت رو میفرمایید؟ با این وضع یا واتر به صورت دیفالت ؟

ganboo
2013/05/29, 14:45
نكته بعد نمي دونم چرا هر كاري كردم وارد ويندوز نشد!غیر ممکنه...
یه اسکرین شات بزارید ازش...
در صورتی که دور پمپ روی آخرین حدش باشه و 2 تا فن هم با حداکثر سرعت به دوطرفش وصل باشه دما باید حدود 50 الی 68 باشه عزیز...

NAVID OC
2013/05/29, 17:56
دور پمپم قابل تنظيم است؟ ولي دو تا فن خيلي قوي روش مي چرخه!
يعني چي امكان نداره؟
به روي چشم هفته ديگه يه شات هم مي زارم.

ganboo
2013/05/29, 23:59
دور پمپم قابل تنظيم است؟ ولي دو تا فن خيلي قوي روش مي چرخه!
يعني چي امكان نداره؟
به روي چشم هفته ديگه يه شات هم مي زارم.نوید جان دور پمپ هم قابل تنظینه و 3 پین میخوره...
در حالت بدون فشار غیر ممکنه این واتر دمای 80 رو ثبت کنه...بازم میگم...
ممنون میشم اسکرین شات بزارید

hamidparniyan
2013/05/30, 01:14
عزیز آخه مگه ممکنه دما در حالت idle بره تا80 درجه؟؟؟تو اهوازم که سیستمت باشه با فن استوک هم که باشی باز هم نمیرسه به 80 تو idle!احتمال زیاد باگ نرم افزاریه

ganboo
2013/05/30, 01:19
با همون کولر تحت فشار
با همون کولر در حالت غیر فشار
لازم میدونم به دوستان بگم از یک سیستم خنک کننده ای غیراز آب یخ و این چیزا استفاده شده...
فقط cpu اون cpu نیست که در چند روز آینده با یک عدد 3570k چک میشه و دما همین جا اعلام میشه...
با تشکر

Mehran coyote
2013/05/30, 01:33
لازم میدونم به دوستان بگم از یک سیستم خنک کننده ای غیراز آب یخ و این چیزا استفاده شده...

مرسی
میشه بگید از چه سیستمی استفاده شده؟

hamidparniyan
2013/05/30, 01:42
نمیشه بگن سیستمشون خیلی خف هست
الان داشتیم با هم تست میکردیم

NAVID OC
2013/05/30, 05:53
شما ٣٧٧٠ را با پنتيوم مقايسه مي كني؟! همه مي دونند. ٣٧٧٠ از اولش هم مشكل شديد دما داشت!
گفتم كه به روي چشم شات هم مي زارم! ولي رفت تا هفته ديگه چون سيستم ندارم الان.

metall_hero
2013/05/30, 13:28
شما ٣٧٧٠ را با پنتيوم مقايسه مي كني؟! همه مي دونند. ٣٧٧٠ از اولش هم مشكل شديد دما داشت!
گفتم كه به روي چشم شات هم مي زارم! ولي رفت تا هفته ديگه چون سيستم ندارم الان.

راست میگن دوستمون 2 کور 2 ترید رو با 4 کور 8 ترید مقایسه نکنید بعدا اون فرکانس بالاتری داره و همچنین مشکل خمیر زیر ihs

بعد یه چیزه دیگه همیشه گرما رابطه مستیقم داره با ولتاژ

شما ولتاژ زیر 1 ولت پردازنده خودتون رو با ولتاژ 1.2 3770 در حالت دیفالت یکی نکنید

NAVID OC
2013/05/30, 15:02
عزیز آخه مگه ممکنه دما در حالت idle بره تا80 درجه؟؟؟تو اهوازم که سیستمت باشه با فن استوک هم که باشی باز هم نمیرسه به 80 تو idle!احتمال زیاد باگ نرم افزاریه

عزيزم شما اشتباه متوجه شدي!!! من نگفتم تو حالت ايدل دما تا ٨٠ ميره! گفتم زير تست...

ganboo
2013/05/30, 17:28
گفتم كه به روي چشم شات هم مي زارم! ولي رفت تا هفته ديگه چون سيستم ندارم الان.بنده گفتم با 3770 تست میکنم و خبرشو همینجا میزارم عزیز
در مورد بد متوجه شدنم هم باید بگم من عذر میخوام-فکر کردم گفتید در حالت idle دما 80 هست/گفتم حتما بدون هیتسینگ منظورشونه..

moli_ahmad
2013/05/31, 18:16
نوید جان قاعدتا تو حالت تست هم نباید اینقدر بشه من 3570k دارم در حالت عادی 29 تا 30 هست و در تست تا 48 میره الان کیس و باز کردم چون گرافیک رو فروختم اگه بتونم نتایج تست قبلی رو پیدا کنم میزارم البه با تست occt

NAVID OC
2013/05/31, 20:19
شما بازم نبايد ٣٥٧٠ را با ٣٧٧٠ مقايسه مي كردي! مال من تو حالت ايدل در ويندوز با كور تمپ دما حدود ٤٠ الي ٤٦ است.

NAVID OC
2013/06/03, 18:24
با سلام مجدد خدمت تمامی دوستان عزیز!

:D

تلاش ها برای زدن رکورد دفعه قبل:

سپس مخزن یخ و الکل را فراهم کردم

:(

:

نتایج:

توجه کنید این بار تعداد فن ها زیاد شد،تعداد یخ ها زیاد شد،مقدار الکل هم افزایش یافت.

:offended:

دمای مخلوط یخ و الکل استفاده شده به طور بی نظیری منفی ده بود!!!

انشاالله بتوانم دفعه دیگر دما را به 15 برسانم با استون

:(

!

با تشکر
NAVID OC

pc_hex
2014/03/01, 00:19
سلام . نوید جان باز هم گل کاشتی .
نظرت در مورد این چیه ؟
25773
این هم فیلمش :

NAVID OC
2014/09/03, 22:10
بنده گفتم با 3770 تست میکنم و خبرشو همینجا میزارم عزیز
در مورد بد متوجه شدنم هم باید بگم من عذر میخوام-فکر کردم گفتید در حالت idle دما 80 هست/گفتم حتما بدون هیتسینگ منظورشونه..

دوست عزیز شما که اینقدر اصرار داری بیا تست زیر رو ببین:

30096

Arthur
2014/09/04, 12:51
من الان این رو دیدم.
نوید جان مخلوط شدن الکل و آب شدیدا گرماده هستا...حواست باشه.