PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمکم کنید برای خرید گوشی

hamed.rock
2013/05/24, 05:25
دوستان سلام خسته نباشید .من می خوام گوشیم رو بفروشم و یک گوشی دیگه بگیرم .بودجم 1تومن تا 1و نیم هست . اگه میشه راهنمایی کنید چی بگیرم . درضمن نوکیا اصلا دوست ندارم.

Hessam
2013/05/24, 08:27
بهترین انتخاب تا این بودجه، سامسونگ گلکسی اس 3 هست یا گلکسی نوت که هر دو بین 1 میلیون و 500 تا حداکثر یک میلیون و 600 هستن!
به جز این دو، فقط می مونه سری های HTC One و Sony Xperia که از نظر کارایی و کیفیت به پای گوشی های سامسونگ نمی رسه.
ضمناً تاپیک مشاوره برای خرید گوشی موبایل هست در انجمن! نیازی به ایجاد تاپیک مجدد نبود!

Castiel
2013/05/24, 11:39
تاپیک کاربر بی دقت به بخش مربوطه منتقل گردید. واقعا دوستان برای انجام کارهای خودشان به طور کامل فکر نمی کنند.

Nima.Salarian
2013/05/24, 13:30
ببینید از این ها کدوم رو میپسندید
XPERIA ION (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

LG Nexus 4 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

XPERIA T (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Galaxy S 3 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

XPERIA Z (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.=1) اگه یکم رو پولت بذاری این گوشی رو از دست نمیدی واقعا عالیه

Note II (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.=1)

XPERIA SL (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.=1)

LG Optimus G (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.=1)

hamed.rock
2013/05/24, 21:52
استاد این جور که شما میگی باشه از این به بعد تاپیک نمیزنم که شما هم راحت باشی با کاربران بی دقت !!!! اگر هم کارداشتم میرم سرچ میکنم داخل گوگل هم سریع هست و کسی هم اگه کلمات رو اشتباه بزنی بهت گیر نمیده!!!!

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/05/24, 22:16
اگر من میخواستم با 1.5 گوشی بگیرم یکم دیگه میزاشتم روش nexus 4 میگرفتم و لذتش رو میبردم.
اگر نمیتونی بزاری رو پولت؛ sony xperia sp گزینه خوبی به نظر میرسه. از مزایاش میشه گفت که محصول 2013 است و با اندروید 4.1 عرضه شده پس آپدیت های بیشتری براش میاد. همچنین پردازندش از معماری krait بهره میبره. البته معایبی هم داره که میتونی با گشتن تو نت پیدا کنی. مثلا من شنیدم صفحه نمایشش زاویه دید چندان خوبی نداره.
فکر میکنم سایت mobile.ir سایت خوبیه برای تحقیق.
کلا از گوشی های سامسونگ خوشم نمیاد. شنیدم پردازنده 4 هسته ای s3 تو بنچمارک ها از پردازنده دو هسته ای و البته با معماری krait به کار رفته تو tx کم میاره

توجه: مطالب بالا صرفا بر اساس تحقیقات اینجانب میباشد و از درستی یا نادرستی آنها مطمئن نیستم و مسئولیتی نمیپذیرم!!!

Castiel
2013/05/24, 22:45
استاد این جور که شما میگی باشه از این به بعد تاپیک نمیزنم که شما هم راحت باشی با کاربران بی دقت !!!! اگر هم کارداشتم میرم سرچ میکنم داخل گوگل هم سریع هست و کسی هم اگه کلمات رو اشتباه بزنی بهت گیر نمیده!!!!

لطف بزرگی به جامعه بشریت می کنید، در پیام خصوصی هم عنوان کردم که اگر سرچ گوگل به شما کمک می کرد، الان اینجا نبودید.
شما که ادعای انتقاد پذیری داشتید در پیام خصوصی، با یک تذکر ساده به طور کامل از کنترل خارج شدید. لطف کنید محترمانه فروم را ترک کنید و دیگر هم اینجا فعالیت نکنید. فروم سخت افزار برای کاربرانی مانند شما نیست که هنوز مفهوم قانون و نظم را درک نکرده اند.