PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کودکان آمریکایی چه رویایی در سر دارند برای کریسمس؟؟

Yaser_Aramesh
2011/11/22, 20:34
یه موسسه تحقیقاتی به اسم نیلسون یه لیست از وسایل الکترونیکی که کودکان آمریکایی بین 6 تا 12 سال دوست دارند امسال در کریسمس بگیرند منتشر کرده.بر اساس این نظرسنجی 44 درصد از کودکان بین 6 تا 12 سال آمریکایی دوست دارند یک "آی پد" هدیه بگیرند.همچنین "آی پاد لمسی" در جایگاه دوم و "آیفون" در جایگاه سوم ایستادند.این نشان دهنده چیه؟؟؟؟؟
نشان دهنده اینه که اپل خوب تونسته محصولاتش رو در دل کودکان جای بده و به آرزوی اونا تبدیل بشه.این میراث استیو جابز.استیو ای که کمپانی ای با محصولات استثتنایی رو بنا نهاد تا امروز آرزوی کودکان باشه

با آرزوی موفقیت روزافزون برای اپل

Phantom
2011/11/23, 16:29
یه موسسه تحقیقاتی به اسم نیلسون یه لیست از وسایل الکترونیکی که کودکان آمریکایی بین 6 تا 12 سال دوست دارند امسال در کریسمس بگیرند منتشر کرده.بر اساس این نظرسنجی 44 درصد از کودکان بین 6 تا 12 سال آمریکایی دوست دارند یک "آی پد" هدیه بگیرند.همچنین "آی پاد لمسی" در جایگاه دوم و "آیفون" در جایگاه سوم ایستادند.این نشان دهنده چیه؟؟؟؟؟
نشان دهنده اینه که اپل خوب تونسته محصولاتش رو در دل کودکان جای بده و به آرزوی اونا تبدیل بشه.این میراث استیو جابز.استیو ای که کمپانی ای با محصولات استثتنایی رو بنا نهاد تا امروز آرزوی کودکان باشه

با آرزوی موفقیت روز افزون برای اپل

و رویای کودکان ایرانی چیه؟

M+S
2011/11/23, 17:02
داشتن گوشیه glx

Yaser_Aramesh
2011/11/23, 17:16

به نظر من دختران ایرانی آرزوی گرفتن عروسک به عنوان هدیه ی عید دارن و پسراش به قول m+s گوشیه glx ساخت چین!!!

سجاد
2012/03/10, 01:46
به نظر من درگیر شدن کودکان اونم تو سن 6تا 12 سال با تکنولوژی اصلا خوب نیست.البته من شرایط خارجو نمی دونم ولی در مورد ایران موافق نیستم

Editor In chief
2012/03/10, 08:05
رفيع جان در يک کلام مي‌توان گفت هيچ!

rre_za
2012/03/10, 14:33
ارزوی ما ؟ من عیدی چیزی نمیخوام...

حتی نمیخوام سرعت اینترنت رو بیشتر کنن... !! همین خطی که به ما میدن حداقل با کیفت خوب و بدون Time out باشه :( ... همین... !!!

s@j@d
2012/09/18, 08:04
آرزوی کودکان ایران اینه که اگه دولت به فکر پیشرفتشون نیست لااقل بدبختشون نکنه . تو شهر ما اومدن یکی یه سیم کارت اعتباری همراه اول به همه دانش آموزان دادن که این همش باعث بدبختیشون میشه .
تو شهر شما هم این طرح اجرا شده؟

ARMIN
2012/09/18, 09:11
اين كودكان آْمريكايى 1 سال بيان ايران زندگى كنن، اصلا رويا داشتن رو يادشون ميره.

Poorya_Lion
2012/09/18, 13:24
کاشکی یک تاپیک هم توی این فروم بخوره که رویای این کودک ایرانی برای عید چیه ؟!!! شاید یک پرس غذای گرم ؟؟؟ البته شاید !!!

13000

بزرگترین سیاست همین کمپانی اپل درست کردن جنجال ، شایعه و شکایت برای برندینگش هستش و موثرترین راه رو همین راه می دونه. انصافاً هم تا حالا موفق بوده. توی همین فروم 50 تا تاپیک راجب اپل هستش. شایعات توسط خود اپل به منابع اصلی وصل می شن و بعد از کپی برداری توی کشورها و فروم های محلی پخش می شن. با طراحی یک جمله یا شایعه قدرت تبلیغات برندهایی مثل اپل برای من کاملاً محسوسه و طوری تبلیغ می شه براشون که اگه میلیون ها $ خرج تبلیغاتی مثل بنر بکنند چنین بازدهی براشون نخواهد داشت.

با آرزوی موفقیت روز افزون برای اپل

Osuk
2012/09/18, 15:09
من به شخصه پایین اومدن قیمت $ برام از هزار تا عیدی و ..... بهتره !
یاحق

darkknight
2012/09/18, 17:29
آرزوی کودکان ایران اینه که اگه دولت به فکر پیشرفتشون نیست لااقل بدبختشون نکنه . تو شهر ما اومدن یکی یه سیم کارت اعتباری همراه اول به همه دانش آموزان دادن که این همش باعث بدبختیشون میشه .
تو شهر شما هم این طرح اجرا شده؟
توی کرمان هم اجرا شده(طرح سراسری هست )
در ضمن دادن سیم کارت چه ربطی به بدبختی دانش اموزان داره؟
اگه اینجوری باشه که توی کشور های خارجی دیگه نباید کسی به سن20سالگی برسه تازه با اون طرح های ***(*** هم کم هست)برای دادن سیم و گوشی اونم با چه قیمت هایی
حالا اگه سیم کارت 500هزارتومن باشه همه خوشبخت میشن؟
مشکل با اموزش ها و تربیت غلط مدارس و والدین هست نه با ارائه اینجور طرح ها(4تا طرح خوب هم اجرا میشه ملت گیر میدن:دی)
خداکنه کسی بخواد درس بخونه چون اینا همش بهانه هست(البته90%میشه اینجوری گفت)

s@j@d
2012/09/18, 22:20
سلام دوست گرامی .
اولا: هرکسی حداقل یکی دو سیم کارت رو داره اگه بیشتر نداشته باشه (حتی بچه ها)

دوما: این همش منبع درامد واسه مخابرات میشه پس درنتیجه هیچ کار مفیدی واسه دانش آموزان انجام ندادن

سوما: اگه یکم تحقیق کنید متوجه این موضوع خواهی شد که در کشورهای پیشرفته دانش آموزان اجازه همراه داشتن گوشی ندارن ولی در ایران برعکس خودشون اومدن بهشون سیم کارت دادن

چهارما: اگه ایران به فکر دانش آموزان بود باید به تمام دانش آموزان به جای سیم کارت تبلت رایگان هدیه میداد مثل کشور تایلند

پنجما: اگه سیم کارت رایگان دادن از نظر شما طرح خوبی باشه بازهم نباید خوشحال بشی چون سال های پیش باید این جور طرح اجرا میشد که سیم کارت رو قیمت طلا میدادن نه الان . تازه اونم واسه بزرگتر ها نه بچه ها که از درس و زندگیشون بیفتن

ششما: در کل باید امکانات خوبی واسه دانش آموزان قرار بده چه بخوان درس بخونن چه نخوان .

به نظر شما امکانات و سیستم آموزش ما در چه وضعیه؟ لطفا جوب بدین

با تشکر

Pesar khooob
2012/09/18, 22:41
اپل داره از ساده بودن پول درمیاره!
پیچیدگی در اوج سادگی.

مسئله بعد هم 250 **** بودن آیفون توی آمریکاست. ماشاالله اینترنت پرسرعت هم دارن!

Yaser_Aramesh
2012/09/18, 23:09
سیستم آموزشی کشور و وزارت آموزش و پرورش همشون مزخرفن !

فنی و حرفه ای بین مردم بد جا افتاده , برای دبستانی ها, راهنمایی ها و دبیرستانی ها یونیفرم اجباری شده (تو گیلان ) , به دانش آموزان لپتاپ , تبلت یا تلفن هوشمند داده نمیشه و حتی تو بیشتر مدرسه ها کامپیوتر نیست تا دانش آموزان استفاده کنن و ...

Arthur
2012/09/18, 23:21
ما هم بچه بودیم خیلی آرزو ها داشتیم!!!:دی.
یعنی امکانش هست که یه زمانی آرزوی داشتن یه محصول ال جی رو داشته بودم!وااای بلا به دور!:دی:دی:دی

darkknight
2012/09/18, 23:38
سلام دوست گرامی .
اولا: هرکسی حداقل یکی دو سیم کارت رو داره اگه بیشتر نداشته باشه (حتی بچه ها)

دوما: این همش منبع درامد واسه مخابرات میشه پس درنتیجه هیچ کار مفیدی واسه دانش آموزان انجام ندادن

سوما: اگه یکم تحقیق کنید متوجه این موضوع خواهی شد که در کشورهای پیشرفته دانش آموزان اجازه همراه داشتن گوشی ندارن ولی در ایران برعکس خودشون اومدن بهشون سیم کارت دادن

چهارما: اگه ایران به فکر دانش آموزان بود باید به تمام دانش آموزان به جای سیم کارت تبلت رایگان هدیه میداد مثل کشور تایلند

پنجما: اگه سیم کارت رایگان دادن از نظر شما طرح خوبی باشه بازهم نباید خوشحال بشی چون سال های پیش باید این جور طرح اجرا میشد که سیم کارت رو قیمت طلا میدادن نه الان . تازه اونم واسه بزرگتر ها نه بچه ها که از درس و زندگیشون بیفتن

ششما: در کل باید امکانات خوبی واسه دانش آموزان قرار بده چه بخوان درس بخونن چه نخوان .

به نظر شما امکانات و سیستم آموزش ما در چه وضعیه؟ لطفا جوب بدین

با تشکر
اول سلام
دوم دست شما درد نکنه که نظر خودتون رو گفتید
و اما جواب
1.معمولا خرید موبایل دردوران دانش اموزی انجام میشه و با توجه به اینکه هر سال نزدیک یک میلیون نفر ادم داره اضافه میشه طبیعی هست که نیاز به سیم کارت جدید همیشه وجود داره
2.توی همه جای دنیا اپراتورها به فکر سود خودشون هستن و این طیعی هست البته اینجور کارها سود دو طرفه داره(یک سال داخل مدرسه بطور مجانی عابر بانک به دانش اموزان داده شد و هنوز من دارم از همون کارت استفاده میکنم که هم برای من سود داشت هم برای بانک)
در ضمن به قول شما همه سیم کارت دارن یا میخرن پس در هر صورت مردم مجبور به استفاده از سیم کارت هستند حالا به نظر شما ارائه سیمکارت با قیمت پایین تر کار بهتری نیست؟(البته من شنیدم پول میگیرن سیم کارت میدن)
3.دقیقا از دانش اموز منظورتون چه رده سنی هست؟برای تینجرها من جایی ندیدم که ممنوع باشه
4.بعد با تبلت شما میخواهید چکار کیند؟(اینو حتما جواب بدید کار دارم باهش)
5.اگه برای قسمت دوم سوال به خارج استناد میکنید که باید خدمتتون عرض کنم در خارج فقط به درس اهمیت نمیدن به ورزش و موسیقی هم اهمیت میدن که به درس و اینکه برای هر کدوم یک امتیاز در نظر گرفته میشه
و اینکه اگه اطلاع داشته باشین کنکور در خارج وجود ندارد(به این صورتی که در ایران هست به جز چندتا کشور خاص)و رقابت مثل ایران نیست برای چند تا رشته خاص در نتیجه برای تفریح و سرگرمی هم وقت هست
6/1.دادن تبلت نیاز به بیس داره که متاسفانه الان ما نداریم
6/2.درسته که دیر شروع شده ولی بالاخره باید از یه جایی شروع کرد
6/3"
ششما: در کل باید امکانات خوبی واسه دانش آموزان قرار بده چه بخوان درس بخونن چه نخوان ."کسی که درس نمیخواد بخونه دیگه مدرسه میره چکار کنه؟البته مواقم که باید امکانات خوبی قرار داد
و اما در مورد امکانات و وضع سیستم اموزشی
1.الان کتاب ها شدن کاهی(دوم دبیرستان تجربی رو اطلاع دارم)
2.مدارس هم که اگه اغراق نکنیم به همه چی شبیه هستن غیر از مدرسه
3.معلم ها فقط یاد گرفتن که درس رو به خورد بچه هابدن بدون اثبات
4.معلمان عزیز کار با وسایل کمک اموزشی رو اکثر بلد نیستن
5.حجم کتاب ها و زمان تدریس اصلا تناسب نداره
6.بخوام بنویسم تا صبح میشه نوشت:دی
در کل اگه بخوام از 10 نمره بدم نمره 10براش مساوی صفر هست
و در اخر اینکه
الان تبلت نمیدن حالا دیگه همین سیم کارت مسخره رو هم ندن؟:)]

s@j@d
2012/09/19, 21:14
اول سلام
و اما جواب
1.معمولا خرید موبایل دردوران دانش اموزی انجام میشه و با توجه به اینکه هر سال نزدیک یک میلیون نفر ادم داره اضافه میشه طبیعی هست که نیاز به سیم کارت جدید همیشه وجود داره
2.توی همه جای دنیا اپراتورها به فکر سود خودشون هستن و این طیعی هست البته اینجور کارها سود دو طرفه داره(یک سال داخل مدرسه بطور مجانی عابر بانک به دانش اموزان داده شد و هنوز من دارم از همون کارت استفاده میکنم که هم برای من سود داشت هم برای بانک)
در ضمن به قول شما همه سیم کارت دارن یا میخرن پس در هر صورت مردم مجبور به استفاده از سیم کارت هستند حالا به نظر شما ارائه سیمکارت با قیمت پایین تر کار بهتری نیست؟(البته من شنیدم پول میگیرن سیم کارت میدن)
3.دقیقا از دانش اموز منظورتون چه رده سنی هست؟برای تینجرها من جایی ندیدم که ممنوع باشه
5.اگه برای قسمت دوم سوال به خارج استناد میکنید که باید خدمتتون عرض کنم در خارج فقط به درس اهمیت نمیدن به ورزش و موسیقی هم اهمیت میدن که به درس و اینکه برای هر کدوم یک امتیاز در نظر گرفته میشه
و اینکه اگه اطلاع داشته باشین کنکور در خارج وجود ندارد(به این صورتی که در ایران هست به جز چندتا کشور خاص)و رقابت مثل ایران نیست برای چند تا رشته خاص در نتیجه برای تفریح و سرگرمی هم وقت هست
6/3"
ششما: در کل باید امکانات خوبی واسه دانش آموزان قرار بده چه بخوان درس بخونن چه نخوان ."کسی که درس نمیخواد بخونه دیگه مدرسه میره چکار کنه؟البته مواقم که باید امکانات خوبی قرار داد
و در اخر اینکه
الان تبلت نمیدن حالا دیگه همین سیم کارت مسخره رو هم ندن؟

:)]

دوست گرامی.ممنونم بابت توجهت به نظرم .
ریپلی:

اول سلام
و اما جواب

فرمایشتون کاملا درسته و قبول دارم . ولی این واقعا زشته که تو مدرسه بیان به دانش آموزان ابتدایی سیم کارت بدن

درسته که هر اپراتوری که فکر سود خودشه ولی اونا تنها به فکر سود خودشون نیستن واقعا امکانات خوب و با تعرفه های مناسب دارن. ولی تو ایران فقط فکر سود خودشونن ولی تعرفه و بیس چی؟....

قبلا هم عرض کردم خدمتتون. درسته ارائه سیم کارت با قیمت پایین خیلی بهتره. ولی نه الان دیگه . اگه راست میگفتن چندسال پیش این طرح ها رو اجرا میکردن که مردم مجبور نباشن 1 میلیون تومان پول خط بدن

ابتدایی

حداقلش اینه که **** مجبور نمیشه هرسال ملیارد ها تومن کتاب و دفتر تولید و چاپ کنه اونم فقط برای 1 سال .تازه نصفشون هم بلا استفاده میمونن مخصصوصا کتاب ها که سال بعدش تغییر میکنن .کافیه بجاش 1 بار این هزینه رو بده تبلت دست کم تا 5 الی 6 سال حتی بیشتر جواب میده. درضمن شما مگه طرفدار دنیای سبز و محیط زیست نیستین ؟ درخت واقعا خیلی ارزشش بیشتر از این چیزاییه که ما فکر میکنیم . چقدر درخت و جنگل باید نابود بشن تا این همه کتاب و دفتر چاپ بشه.
دوست عزیز یه مزیت دیگه ای که این کار داره اینه که یکم کشور و نظام آموزشی ما از این عقب افتادگی و بی کیفیتی در میاد و خدایی نکرده کشور ما هم مثل کشور های پیشرفته میشه.

اصلا منظورتون رو نگرفتم

مگه من در این خصوص چیز خاصی گفتم؟

منظور شما از بیس دقیقا چیه؟ اگه منظورتون اینترنت بی سیم هستش. اشکال نداره نباشه . مهم اینه که میشه به جای کتاب و دفتر ازش استفاده کرد. ای بوک به جای کتاب کاغذی

کاملا موافقم از یه جایی باید شروع کرد پس بهتر بود الان که میخوان یه کاری رو شروع کنن یه کاری باشه که امروزی تر باشه نه قدیمی تر(تبلت)

6/3"

جوابتون رو فقط با یه سوال میدم.به نظر شما امکانش نیست که دانش آموزانی که به درس علاقه نداشته باشن وقتی چشمشون به یه مدرسه پیشرفته بیفته علاقمند به درس بشن؟

و در اخر اینکه
الان تبلت نمیدن حالا دیگه همین سیم کارت مسخره رو هم ندن؟

:)]

خدایی نکرده قصد توهین یا جسارت ندارم فقط نظر دادم
با تشکر

vahed
2012/09/20, 01:00
شاید رویای کودکان ما تکه ای نان باشد لحظه ای زندگی و ذره ای محبت اما این رویا به دلایلی دست نیافتنیست

darkknight
2012/09/20, 23:19
دوست گرامی.ممنونم بابت توجهت به نظرم .
ریپلی:

خدایی نکرده قصد توهین یا جسارت ندارم فقط نظر دادم
با تشکر
خیلی بحث کردن در این زمینه فایده نداره چون سبک فکر کردن ها متفاوت هست
با اینحال
در مورد دادن تبلت و عقب افتادگی نظام اموزشی باید بگم که مشکل از تدوین کتاب ها هست نه بخاطر مشکلات چاپ(تا وقتی که کتاب 15 سال داره چاپ میشه بعد از اونم با تغییرات جزئی برای15سال دیگه اماده میشه نتیجه همین هست)
دادن تبلت هم به این راحتی نیست بودجه میخواد(اگه با همون $1200هم حساب کنید هزینه زیادی هست)
فکرم نمیکنم همه خانواده ها توانایی خرید تبلت جدا ازهزینه تحصیل رو برای تمام فرزندانشون داشته باشن
حالا به فرض شمابودجه موجود باشه باید از یه شرکت معتبر(یا چند) این مقدار تبلت رو خریداری کنند درسته؟
خب حالا میشه بگید کدوم شرکت هست که ما باهاش روابط تجاری داریم و توانایی انجام این کار رو داره؟
و بعد از بحث خرید بحث پشتیبانی پیش میادکه بازم همون مشکل بالا هست
درمورد محیط زیست هم باید یه فکری برای ماشین ها برداشت
در مورد قسمت 5هم که گفتین متوجه نشدین منظورم این بود که بچه ها نبایدسرشون توی درس و کتاب باشه و ملاک فقط خوندن بیشتر کتاب نباشه
چون وقتی دانش اموز میرسه به دانشگاه باید با مامان باباش بیاد ثبت نام و الا نمیدونه بایدچکار کنه(من خودم همین جوری ثبت نام کردم:دی(تازه سرمم توی درس و کتاب خیلی نبود))(کلا در دوره دبیرستان ادم از اجتماع فاصله میگیره)
شما که میگین" اشکال نداره بجای کتاب و کاغذ از تیلت و ای بوک استفاده میکنیم"بایدبگم که ما خیلی سابقه خوبی در بحث کپی رایت داریم که بیان کتاب های کمک اموزشی رو روی این فرمت تهیه کنند(من که دارم مجله های خارجی رو دانلود میکنم رایگان حالا فکر کنید قرار باشه کتاب های گاج روی اینترنت باشه/فکر میکنید چرا قبلا مجله روی همین سایت سخت افزار با تاخیر ارائه میشد؟دلیلش غیر از همین کپی رایت بود؟)
اصلا تهیه هم کنند باعث میشه کسایی که در کار توزیع و نشر بودند بیکار بشوند که این خودش مشکلی هست
در ضمن چند تا تبلت و ای بوک سراغ دارید که برای نوشتن مناسبند؟(طولانی مدت)
حالا اینترنت بیسم که پبشکش برای با سیمش یه فکری کنند
باز هم میگم چندتا از معلم ها حاضرند با تبلت و ایبوک یا حتی تخته هوشمند کار کنند؟از کسایی که توی این کلاس ها هستند سوال کنید
الان هم که دست ما نیست بگیم بیایید تبلت بدین خیالتون هم راحت به عمر من و شما هم این ارزو ها قد نمیده
در موردسوال اخرتون هم فکر نمیکنم کسی مثلا با دیدن ایبوک سر کلاس بخواد درس بخونه ولی بدون ای بوک نخواد درس بخونه
این مشکل فقط با تغییرات کلی در کتابها حاصل میشه

darkknight
2012/09/20, 23:23
در ضمن حرف های شما درست ولی وقتی که اجرا نمیشه چه فایده

s@j@d
2012/09/23, 21:24
در ضمن حرف های شما درست ولی وقتی که اجرا نمیشه چه فایده

منم همین رو میگم دوست عزیز

Dark Bloo
2012/10/26, 21:38

رویای کودکان ایرانی؟؟؟؟؟
رویا؟؟؟ رویا ؟؟؟
ببین دوست عزیز یه وقت سوء تفاهم نشه ولی فکر میکنم توهم زدی؟؟؟ (شوخی میگم جدی نگیری یه وقت؟؟!!!!)
آخه رویای چی ؟؟؟؟ همین اینترنت هندلی رو هم دارن ازمون میگیرن بعد به فکر رویا باشن
رویا ماله ما نیست واقعیت وجود نداره چه برسه به رویا
رویا ماله بچه های ایرانی نیست
خرزور خان ماله بچه های ایرانیه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بچه های ایرانی خرزور خان رو تو خواب و رویاشون میبینن به جای ایپد و این چیزا

Yaser_Aramesh
2012/11/29, 09:37
15556

نتایج نظرسنجی جدید هم جالب توجه هست

ALIREZA IRN
2013/05/27, 08:44
بچه های ایرانی نه آیپد لازم دارن نه اون قدر دارن که بخوان بخرن!!!!! فقط یکم امکانات و حمایت میخوان وقتی تو هنرستانی که 4 سیستم ویندوز زپرتی داره میگن سایت دیگه آیفون و آیپد ارزو نیست !

ALIREZA IRN
2013/05/27, 08:47
رویای کودکان ایرانی؟؟؟؟؟
رویا؟؟؟ رویا ؟؟؟
ببین دوست عزیز یه وقت سوء تفاهم نشه ولی فکر میکنم توهم زدی؟؟؟ (شوخی میگم جدی نگیری یه وقت؟؟!!!!)
آخه رویای چی ؟؟؟؟ همین اینترنت هندلی رو هم دارن ازمون میگیرن بعد به فکر رویا باشن
رویا ماله ما نیست واقعیت وجود نداره چه برسه به رویا
رویا ماله بچه های ایرانی نیست
خرزور خان ماله بچه های ایرانیه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بچه های ایرانی خرزور خان رو تو خواب و رویاشون میبینن به جای ایپد و این چیزا

:d:d:d:d:d:d

Shahin007
2013/05/27, 09:02
ما مرد روزهای سختیم!:دی...بهمون هم نیومده روز خوش ببینیم!نمیذارن دیگه نمیذارن.

بزرگاش تو ایران رویا و آرزو ندارن و رفته بر باد وای به حال کودک ها!
کودک 6 تا 11 ساله تو ایران 99 درصدشون نمیدونن تبلت چیه اصلا!
اونا وقت کریسمس به فکر چی هستن...بعد ما همش به خودمون میگیم بعد از عید گرون میشه یا ارزون...$ میاد بالا یا پایین...چجوری آجیل بخریم...چجوری مهمونی بدیم...
هیچی دیگه آدم سر درد میگیره.

مرسی.

Mamall
2013/07/11, 14:15
ما مرد روزهای سختیم!:دی...بهمون هم نیومده روز خوش ببینیم!نمیذارن دیگه نمیذارن.

بزرگاش تو ایران رویا و آرزو ندارن و رفته بر باد وای به حال کودک ها!
کودک 6 تا 11 ساله تو ایران 99 درصدشون نمیدونن تبلت چیه اصلا!
اونا وقت کریسمس به فکر چی هستن...بعد ما همش به خودمون میگیم بعد از عید گرون میشه یا ارزون...$ میاد بالا یا پایین...چجوری آجیل بخریم...چجوری مهمونی بدیم...
هیچی دیگه آدم سر درد میگیره.

مرسی.

کودک 6 تا 11 ساله تبلت می خواد چیکار ؟!

Dan
2013/07/12, 08:35
بازی که واضحه و احتیاجی به گفتن نداره. بجز بازی تعداد زیادی نرم افزار برای کودکان برای سرگرمی و آموزش وجود داره. مثل نقاشی ، موسیقی و ...

Yaser_Aramesh
2013/07/12, 16:59

یعنی چی میخواد چی کار ؟؟؟ یه تجربه ی جدیده , باهاش بازی میکنه , میتونه انگلیسی یاد بگیره , نقاشی بکشه , عکس بندازه , عکس و کارتون ببینه و ....

وقتش نشده که بچه های 7-8 ساله عروسک بازی و خونه سازی رو کم کنن و تجربه های جدید کسب کنن و چیزای جدید یاد بگیرن ؟؟؟

شما حتما فکر میکنید که برای بچه ها ضرر داره که استفاده کنن . بد عادت میشن , وابسته میشن و ....

خب هر چیزی راه پیشگیری و راه درمانی داره . قرار نیست برای اینکه بچه ها به وسایلی عادت نکنن اونا رو بهشون ندیم.این میشه پاک کردن مسئله.حقیقت (چیزی که درسته و باید باشه ) اینه که باید مسئله رو حل کرد,نه اینکه پاک و نابودش کرد.

قبل از عادت کردن به بچه تفهیم میکنیم که همه چیز این تبلت نیست,بایدبرای بیرون رفتن,حرف زدن,خوردن,خوابیدن و ... هم وقت بزاری.

Mamall
2013/07/12, 23:20
یعنی چی میخواد چی کار ؟؟؟ یه تجربه ی جدیده , باهاش بازی میکنه , میتونه انگلیسی یاد بگیره , نقاشی بکشه , عکس بندازه , عکس و کارتون ببینه و ....

وقتش نشده که بچه های 7-8 ساله عروسک بازی و خونه سازی رو کم کنن و تجربه های جدید کسب کنن و چیزای جدید یاد بگیرن ؟؟؟

شما حتما فکر میکنید که برای بچه ها ضرر داره که استفاده کنن . بد عادت میشن , وابسته میشن و ....

خب هر چیزی راه پیشگیری و راه درمانی داره . قرار نیست برای اینکه بچه ها به وسایلی عادت نکنن اونا رو بهشون ندیم.این میشه پاک کردن مسئله.حقیقت (چیزی که درسته و باید باشه ) اینه که باید مسئله رو حل نکرد,نه اینکه پاک و نابودش کرد.

قبل از عادت کردن به بچه تفهیم میکنیم که همه چیز این تبلت نیست,بایدبرای بیرون رفتن,حرف زدن,خوردن,خوابیدن و ... هم وقت بزاری.

دوست عزیز تبلت می تونه انسانیت ، محبت ، انصاف رابه بجه های ما یاد بده که مهم ترین اصول هستند والویت با آن هاست.

Yaser_Aramesh
2013/07/12, 23:29
دوست عزیز تبلت می تونه انسانیت ، محبت ، انصاف رابه بجه های ما یاد بده که مهم ترین اصول هستند والویت با آن هاست.

این حرف شما که با حرف اولتون تناقض داره ! اول میگید به چه دردی میخوره برای بچه ها بعد خودتون مزایاش رو تکمیل میکنید !

Mamall
2013/07/13, 13:46
این حرف شما که با حرف اولتون تناقض داره ! اول میگید به چه دردی میخوره برای بچه ها بعد خودتون مزایاش رو تکمیل میکنید !

شما بسیاری از کارهایی که کودک می تونه با تبلت انجام بده رو گفتید و همین طور چیز های جدید یاد بگیرد. حال سوال من اینه : میتونه با تبلت انسانیت رو یاد بگیره ؟

دوست عزیز فکر می کنم نتیجه ی این بحث به جدل کشیده بشود و من و شما نتیجه مفیدی از این بحث ها نگیریم و فقط وقت خود را تلف کنیم.
با این وجود دیگر اشتیاقی به ادامه بحث ندارم.
موفق باشید

ARMIN
2013/07/13, 13:55
از مدیر کل عزیز خواهشمند است تاپیک بسته شود.

Dan
2013/07/15, 17:38
دوستان به دور از بحث میتونید ویدیوی زیر رو ببینید که توسط Apple تهیه شده. در رابطه با تاثیر تکنولوژی و به خصوص اپلیکیشن ها در زندگی و نحوه کمک اونا در بهبود بخشیدن به زندگی افراد معلول و آموزش به کودکانی که در مناطق دور افتاده زنگی میکنن.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

تقریبا مستند حساب میشه و بسیار خوش ساخته. طول ویدیو 9 دقیقه است و 150 مگابایت حجم داره.

Yaser_Aramesh
2013/07/15, 19:30
دوستان به دور از بحث میتونید ویدیوی زیر رو ببینید که توسط Apple تهیه شده. در رابطه با تاثیر تکنولوژی و به خصوص اپلیکیشن ها در زندگی و نحوه کمک اونا در بهبود بخشیدن به زندگی افراد معلول و آموزش به کودکانی که در مناطق دور افتاده زنگی میکنن.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

تقریبا مستند حساب میشه و بسیار خوش ساخته. طول ویدیو 9 دقیقه است و 150 مگابایت حجم داره.

خیلی حیلی ممنون میعاد جان . اتفاقا به دنبال یه ویدیویی با چنین مظمونی بودم تا به یه نفر بدم . مرسی

از مدیر کل عزیز خواهشمند است تاپیک بسته شود.

آرمین جان بیخیال . دیگه هیچی نمیگیم

Dan
2013/07/15, 20:05
خیلی حیلی ممنون میعاد جان . اتفاقا به دنبال یه ویدیویی با چنین مظمونی بودم تا به یه نفر بدم . مرسی

خواهش میکنم یاسر جان. ویدیوی بسیار تاثیر گذاری بود ؛ مخصوصا قسمتی که درباره پسری که توانایی حرف زدن نداره و با آیپدش بصورت صوتی با دیگران ارتباط برقرار میکنه.
هر چند وقت دیدن چنین کاربردهایی لازمه تا یادمون نره که این همه تلاش برای پیشرفت تکنولوژی بی فایده نیست.
به همه توصیه میکنم ببینن. ضرر نمیکنن!

laemoubi
2013/07/28, 09:52
سلام من همه نظرات را به خاطر ضیق وقت نخوندم ولی تو یزد هم اجرا شد که با با مخالفت رو به رو شد

همراه اول خیلی بد است نه برای اینکار برای 10 کار....

و چیز که شاید بی ربط نباشه اونم نظر آقای مکارم در مورد رایتل است

Castiel
2013/07/28, 10:18

خب هر چیزی راه پیشگیری و راه درمانی داره . قرار نیست برای اینکه بچه ها به وسایلی عادت نکنن اونا رو بهشون ندیم.این میشه پاک کردن مسئله.حقیقت (چیزی که درسته و باید باشه ) اینه که باید مسئله رو حل کرد,نه اینکه پاک و نابودش کرد.

ببین یاسر جان خانواده های الان به دلیل مشکلاتی که در محیط پیرامون خودشان می بینند و با آنها در گیر هستند، فرصت و حوصله برای تربیت صحیح کودکان ندارند. به هر شکلی با خرید کنسول بازی، اسمارت فون، تبلت، پی سی و ... می خواهند بچه ها را سرگرم کنند تا به موارد دیگری فکر نکنند و از همه مهم تر داخل خانه بمانند!