PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تلویزیون یا مانیتور ؟؟

wowowo
2013/05/23, 11:37
سلام خدمت دوستان عزیز
راستش یه سوال فنی دارم

میخام ببینم بین تلویزیون و مانیتور کدومش واسه بازی بهتره ؟؟
چه معیارهایی تو انتخاب اجرای یه بازی خوب ملاک هست که باید برم سراغ مانیتور یا تلویزیون ؟؟

کدوم یکی انتخاب بهتری واسه اجرای گیم هست ؟؟

ممنون

amir1364
2013/05/23, 11:57
خوب به طور دائم نمیشه از تلوزیون استفاده کرد چونکه فضای زیادی رو اشغال میکنه دوم اینکه شما اگه یه مانیتور 23 یا 24 اینچ بگیری راحت میتونی بازی رو با ابعاد بزرگتر اجرا کنی در عین حالیکه هزینشم واست کمتر در میاد

VSH-Katana
2013/05/23, 12:25
اگه فقط و فقط واسه بازی میخوایی! و جا داری ! هرچی بزرگتر بهتر. تو بازی کیفش بیشتره تلویزیون باشه! البته یه تلویزون باکیفیت و قدرت پردازش تصاویر سریع

اما واسه سیستم و کار دائمی تلویزیون سخته!

wowowo
2013/05/23, 18:55
ممنون بابت جواب

انتخاب یه تلویزیون 32 اینچ واسه بازی چطور هست ؟؟؟

یه تلویزیون 32 اینچ خیلی خوب با این مشخصاتی که گفتید معرفی میکنید (( البته فقط واسه بازی میخام استفاده بشه ))
مشخصات هم همینی که دوست عزیز گفت
یه تلویزون باکیفیت و قدرت پردازش تصاویر سریع

بازم ممنون

VSH-Katana
2013/05/23, 19:47
الان شرکتها بیشتر روی تلویزیون ها ی بالای 42 و بالاتر کار میکنن و فناوریاشون رو روش میزارن ولی میتونی رو این چند تا مدل فکر کنی
lg ls 46000
lg led 7600
sony ex 720
ex 520 sony
sumsung led c 6960
همه اینها مدل 32 اینچ دارن!
قیمتشون هم خدا داند

Reza Y
2013/05/24, 08:06
به نظر من اگه 3 یا 5 یا 6 عدد مانیتور به صورت multi Disply استفاده کنید خیلی بهتره به چند دلیل:
1.مانیتور های امروزی رزولوشن Full HD رو تو 21.5 اینچ جا دادند در صورتی که در مورد تلویزیون ها همین مقدار تو فضایی حداقل دو برابر این مقدار جا داده شده که به معنی تراکم پیکسل کمتر هستش.
2.تلویزیون ها برای بازی بهینه نشدند به عنوان نمونه خروجی HDMI تلویزون ها رو 24 fps تنظیم شده که مناسب فیلم بلوری هست و برای بازی افتضاح میشه درصورتی که برای مانیتور روی 60 fps هست.
3.زمان پاسخ گویی مانیتور ها بسیار کمتر از تلویزون هست حتی اونایی که رو کاغذ یکی هست در عمل تفاوت فاحشی دارند بنده خودم بازی Metro 2033 رو با کنسول روی تلویزون با کیفیت تست کردم طی حرکات شدید دوربین تصویر مات میشد ولی تو مانیتور اصلا اینجور نبود در صورتی که روی برگه مشخصات هر دو 5ms بودند.
4.تراکم رنگ و کنتراست مانیتور ها خیلی بهتر از تلویزون هست.
ضمنا باخرید سه عدد مانیوتر Widescreen پهنای دید بسیار بهتری بدست میارید و بازیتون هم خیلی بهتر و طبیعی تر جلوه میکنه نمونش رو میتونید تو لینک زیر ببینید:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.