PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل كانكت نشدن واي فاي در آيپد ميني!! لطفا راهنمايي كنيد!

artdexigner
2013/05/23, 09:48
سلام به همگي
ديروز يه آي پد ميني واي فاي گرفتم كه هر كاري مي كنم به واي فاي خونه وصل نميشه.
توي اينترنت سرچ كردم مث اينكه خيلي ها اين مشكل رو داشتن كه واي فاي بعضي جاها وصل ميشه و بعضي جاها نه!
تو فروم هاي فارسي زبان چيزي در اين مورد پيدا نكردم
تقريبا تمام راههايي كه تو فروم هاي خارجي گفته بودن رو امتحان كردم ولي نتيجه اي نداد
اينم لينكايي كه خوندم
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
روتري كه توي خونه استفاده مي كنم از نوع TPlink هست و
توي محل كار هم به مودم واي فاي مبين نت داريم كه به اون وصل ميشه
كسي از دوستان اگه تجربه اي در اين زمينه داره ممنون ميشم به اشتراك بذاره!!
پيشاپيش تشكر مي كنم !!

Editor In chief
2013/05/23, 10:13
دوست خوبم راستش بروز این مشکل دلایلی زیاد می تواند داشته باشد اما یک موضوع در این میان وجود دارد که شما هم به ان اشاره کردید و ان امکان اتصال شما به مودم مبین نت است در صورتی که شما نمی توانید به مودم ADSL خودتان نصب شوید. گاهی مواقع خودم من هم در خانه این مشکل را دارم و دستگاه نوت بوک من روتر را نمی بیند اما مودم مبین نت را می بیند و به ان متصل می شود. به نطرم برای حل این موضوع بهتر است در ابتدا میان افزار مودم خود را بروزرسانی کنید و بعد از این موضوع دوباره مشکل را چک کنید. اگر مشکل برطرف نشد حتما استاندارد تنظیم شده رابط بی سیم خود را تغییر دهید به عنوان مثال اگر 802.11n است به 802.11g تغییر دهید و دوباره چک کنید چون در بعضی مواقع این مشکل دیده می شود. در نهایت روی کانال های کاری رابط بی سیم هم دقت کنید چون موثر است.

موفق باشید

artdexigner
2013/05/25, 08:03
ممنونم جناب پناهي همونطور كه شما گفتين با آپگريد فيرم وير مودم و ريست كردن به تنظيمات كارخانه اي مشكل حل شد بسيار سپاسگذار م از وقتي كه گذاشتيد....