PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهینه سازی وبسایت در جستجوگرها

NadyaSeadat
2013/05/21, 23:26
سلام دوستان خوبم، من خارج از کشور هستم و چند وقتیه که برای استخدام توی یه شرکت خارجی تقاضا دادم. اونا دو تا سایت dino dinosaur (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) و dino dinosaurs (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) که درباره دایناسورها و فسیل ها هستش بهم معرفی کردند و گفتن 1 هفته وقت دارم تا اونها رو برای موتورهای جستجو بهینه سازی (سئو) کنم. متاسفانه اطلاعات من در این زمینه به اندازه کافی نیست و دروس دانشگاه هم که اصلاً از این چیزا نداشت! لطفاً کمکم کنید که چیکار کنم و بهترین روش های بهینه سازی رو برام توضیح بدید چون اگه این مرحله امتحانی رو رد بشم خیلی برام بد میشه و این فرصت کاری رو از دست میدم. :)

meelad
2013/05/22, 07:17
اول بگم که خود منم چیز خیلی زیادی نمی دونم اما تا اونجایی که بلدم می تونم کمک کنم: (در ضمن بگم که متاسفانه تا حالا با جومولا کار نکردم!)

دو نوع بهینه سازی (سئو) داریم :

بهینه سازی آنسایت (تغییرات در کد صفحه)
و بهینه سازی آفسایت ( گسترش محبوبیت در شبکه های اجتماعی مثل گوگل پلاس و صورت کتاب و غیره و جذب بازدید کننده از این طریق)

من فقط تا حدودی از بهینه سازی کد های داخل صفحه سرم میشه! (قبلا با خوندن مطالب چندین سایت مثل : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) و سایت های انگلیسی زبان یاد گرفتم)

به عنوان مثال :
به این صفحه برید و عضو بشید و هر دو سایت رو برای آنالیز توسط گوگل ثبت کنید: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
سرعت لود صفحه رو بیشتر کنید : (هر دو سایت اوضاع خوبی ندارن!)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (حجم صفحه اول این سایت 2.67MB و زمان لودش 31 ثانیه هستش!)
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
کاهش مطالب صفحه اول سایت ، حذف کد های اضافی و کاهش حجم کلی صفحه اول سایت کمک خوبی میکنه
عکس ها و لینک های بیشتری عنوان (title) داشته باشن و حتما عکس ها دارای برچسب alt باشن.
همچنین طول و عرض عکس ها باید توسط جومولا مشخص بشه تا سرعت لود بهتر بشه ( همونطور که گفتم از جومولا چیزی نمیدونم اما باید کار آسونی باشه )

NadyaSeadat
2013/05/23, 17:31
سلام. ممنون از راهنمایی تون. بابت تحلیلی که کردید هم سپاسگزارم. این جی-متریکس سایت جالبیه :)